Дата реєстрації Instagram – як дізнатися дату іншого облікового запису

З того самого моменту, як в мережі з’явилося вкрай зараз популярний додаток Instagram, який буквально за кілька років з банального фотостока зросла в повномасштабну соціальну мережу з багатомільйонними рекламними оборотами, повноцінними магазинами і сторінками з надання різних послуг, своїми зірками, співпраця з блогерами, їх злетами і падіннями, розробники роблять все для того, щоб полегшити і спростити його використання простими людьми.

Одним з очевидних недопрацьованих моментів в рамках сервісу є фактична неможливість з допомогою внутрішнього функціоналу дізнатися про те, коли саме був зареєстрований аккаунт вашого друга або простого співрозмовника, тобто отримати інформацію про вік аккаунта Instagram. У цьому невеликому огляді ми розповімо вам про те, як це можна зробити самостійно, а також розповімо про те, навіщо вам реально може знадобитися дата реєстрації аккаунта Instagram.

Як же простому користувачеві дізнатися реальну дату реєстрації Instagram іншої людини

Як вже говорилося вище, у сервісу немає внутрішнього функціоналу і можливості для того, щоб прямо в його рамках дізнатися дату реєстрації профілю в Instagram. Втім, є простий і досить очевидний варіант — ніхто не має права завадити вам банально перегорнути публікації у потрібного вам людини до самої першої, щоб зрозуміти, коли людина почала свою активність в акаунті — як правило, це і є дата реєстрації в сервісі, за рідкісним винятком, коли перший пост власника аккаунта виходить через один або кілька днів після пройденої реєстрації. Таке теж буває досить часто

Спосіб дійсно простий і при цьому робочий, але при цьому є ряд ситуацій, коли їм користуватися просто незручно. Приміром, у вибраного вами людини 35000 публікацій, гортати які до початкової — справа вкрай довгий і монотонне, до того ж можна банально збитися і втратити момент, на якому зупинилися. Також цілком можна отримати варіант, в якому пост, наприклад, тільки один і вчорашній, а ось передплатників набагато більше, ніж можна було набрати за добу з використанням усіх відомих сайтів накрутки. Як в такому разі дізнатися дату реєстрації Instagram облікового запису?

Дата реєстрації Instagram  як дізнатися дату іншого облікового запису

Невелика інструкція з визначення точної дати реєстрації профілів в Інсте

У випадку, якщо у вас реально є така необхідність в особистих та професійних цілях, просимо вас дотримуватися кожен раз такий простий інструкції:

 • Увійдіть у Инсту та скопіюйте нікнейм аккаунта, вік якого будете дізнаватися з використанням зазначеного нижче стороннього сервісу, розробленого спеціально для цих цілей.
 • Після цього переходьте на сторінку, що належить сторонньому сервісу GetIp Social Tools.
 • На сторінці сервісу, максимально спрощеною для користувачів, буде лише одне активне поле з рядком для введення даних. Туди і вводиться вибраний вами нікнейм користувача.
 • Обов’язково поставте галочку в графі “Я не бот, щоб підтвердити таким чином серйозність своїх намірів і реальність оформлюваного запиту.
 • Натискаємо кнопку “Підтвердити” — буквально через 2-5 секунд ви отримаєте на екрані дату реєстрації користувача і цифру, що позначає кількість повних днів, що пройшли з моменту його реєстрації в Інсте.
 • ВАЖЛИВО: При копіюванні не допускайте, щоб перед або після нікнеймом користувача стояли прогалини або знаки пунктуації — це може ускладнити або зіпсувати результати пошуку.

  Як просто дізнатися ID стороннього аккаунта в Instagram

  Тут спочатку ситуація йде так само, як і в попередній ситуації. У самій Інсте теж немає інструменту для того, щоб дізнатися персональний номер, прив’язаний до профілю користувач — Identificator або ID. Ця інформація найчастіше потрібна дизайнерам або творцям сайтів, які мають на меті при використанні ID вивести стрічку конкретного користувача на свій сайт або переадресувати її на іншу сторінку.

  Є відразу 2 простих у використанні сервісу, які дозволяють отримати таку інформацію приблизно у такому ж порядку дій, як і дату реєстрації користувача.

  • 1 сервіс — це smashballoon.com, в якому все відбувається точно так само, як було описано вище для уточнення інформації про віці сторінки конкретного користувача. Сервіси сильно схожі — і тут, і на GetIp Social Tools лише одне поле, куди потрібно ввести ім’я в Інсте користувача, про який вам потрібна додаткова інформація.
  • 2 варіант знаходиться на сайті www.ortzberg.net, де в робоче поле для введення тексту вставляється посилання на одне з зображень в профілі. Втім, на головній сторінці сервісу є коротка, але докладна інструкція, так що помилитися просто не вийде.

  Впевнені, що з отриманої після прочитання цього огляду інформацією, вам буде набагато простіше орієнтуватися в хитросплетіннях знаменитої на весь світ Insta.

  Моя довідка - Корисні поради