Цитати для Інстаграмма під фото: короткі, англійською, з перекладом, про життя, про себе

Цитати для інстаграмма під фото: короткі, англійською, з перекладом, про життя, про себе, – професійні инстаграмщики і звичайні користувачі частенько додають до фотографій відомі висловлювання. Навіщо це робити?

Цитати для Інстаграмма під фото: короткі, англійською, з перекладом, про життя, про себе

 • Нехай ви перша раскрасавица або принц на білому коні з виразною зовнішністю, одних фото недостатньо, щоб надовго утримати аудиторію. Крім зовнішньої привабливості користувачам цікаві думки, які живуть в головах кумирів і щоденні переживання. Для передплатників важливо розуміти, що ви – не просто картинка, а вмієте думати, відчувати, як прості смертні.
 • Звичайно, в першу чергу Інста вважається візуальної платформою, де велика частина уваги спрямована на яскраві фотографії та пам’ятні відео, але існує безліч видів контенту, які заходять користувачам. У тому числі пости-дискусії, які включають тематичні цитати. Діліться враженнями від прочитаної книги, тільки вийшов у прокат кіно, на яке вже встигли сходити і запитуйте думку передплатників. Це збільшить конверсію.
 • Короткими рясніють цитатами профілі, чиї власники злегка обділені інтелектом, але не обділені проблемами з грамотним вираженням власних думок (коли хочеться написати розумне і красиве послання в маси, а не виходить). Не хочете ставитися до цієї братії? Намагайтеся використовувати цитати рідше і виправдано. Доповнюйте думка своїми висновками.
 • Ми не закликаємо робити виключно довгі пости, цитати мають місце бути в будь-якому профілі, просто не переборщуйте з цим. Душевні цитати, відповідні нагоди, інколи передають думку краще, ніж виражені власними словами.
 • Красиві цитати під фото в Instagram

  Причини зрозумілі, переходимо у видами цитат для фото в Инстаграмм.

 • За обсягом висловлювання поділяються на короткі і довгі. Перші умовно займають 1-3 рядка, довгі можуть розтягуватися на все поле для введення.
 • Текстівки пишуть рідною мовою та/або іноземною. Для російської аудиторії краще додавати переклади з інших мов (та й в принципі так правильніше, піди розбери, що малося на увазі).
 • По спрямованості розіб’ємо їх на душевні (філософські) та смішні підписи. Перші зазвичай несуть думка, що змушує задуматися про глибокому або незбагненного, другі вставляють, щоб повеселити себе і передплатників.
 • Тематика запису обмежується лише фантазією автора: про життя і смерть, любов і дружбу, про політику і економіку, про популяції пінгвінів і уссурійських тигрів, про бабусиній компоті і т. д. Не впевнені, що цитати про останніх трьох темах в ходу, але спробуйте пошукати. Не обов’язково картинка або фото повинні бути пов’язані з темою, але бажано не комбінувати фото в купальнику з роздумами Данте (подумайте краще над Фрейдом).
 • Джерелами найпопулярніших висловів часто стають герої фільмів, книг, знаменитості зі світу культури, спорту і політики – їх масово розбирають на цитати, іноді вириваючи фрази з контексту. Окремі фрази з пісень, віршів також гуляють інсте.
 • Цитати для Інстаграмма під фото – короткі

  Не обов’язково додавати довжелезні цитати, щоб показати багатий внутрішній світ, мовляв, знаємо, цікавимося. Щоб точно висловити думки іноді достатньо і пари слів, причому темою висловлювання відомих особистостей не обмежені – при бажанні знайдеться будь-яка.

  Цитати для Інстаграмма під фото: короткі, англійською, з перекладом, про життя, про себе

  Приміром, знаменита фраза грецького вченого Аристотеля складається з 3 слів, але несе значно більше сенсу: «Життя вимагає рухів». Щоб описати головну думку, потрібно набагато більше слів, тому стислість не завжди свідчить про убогому словниковому запасі…

  Маленькі, але ємні, подібні цитати навіть не потребують додаткових поясненнях, але якщо є бажання розвинути тему, обмежень немає.

  Англійською мовою з перекладом

  Погано або зовсім не володієте іноземною мовою, але вважаєте, що без цитати на фото в Instagram на англійській мові з перекладом профіль неповноцінний? Гугл в допомогу. У мережі безліч сайтів, де наводяться висловлювання знаменитих іноземців. На жаль, не всі ресурси додають переклад або не завжди викладають правильний. Тож потрудіться перед додаванням на сторінку забити фразу, перекладач, щоб уникнути незручних ситуацій.

  Не забувайте додавати російськомовну версію наведеної цитати – не всі знають англійську, а запис додається, щоб її побачили, прочитали і зрозуміли як можна більше людей.

  World belongs to the patient…

  Світ належить терплячим (а не хворим пацієнтам, як видав би перекладач).

  Про життя

  Під цю категорію підходять всі цитатки: про щастя і горе, побут і відпочинок – все, чого душа забажає. Загадковим і романтичним особам краще не перегинати з кількістю страждальних статусів і философствованиями. Відірвані від реальності роздуми, написані іншими людьми кидаються в очі і розкривають фальш. Вирішили подумати про сенс життя? Поділіться власними думками, а не парочкою побитих цитат.

  Цитати для Інстаграмма під фото: короткі, англійською, з перекладом, про життя, про себе

  Про себе

  Прикольні цитати під фото для інстаграмма використовують, щоб зв’язати наведений факт з своїм життям, характером, захопленнями або особливостями. Цим ви показуєте, що є звичайною людиною з плоті і крові, стаєте ближче до передплатникам і залучаєте їх в розмову (питаєте, чи роблять вони так, як йдуть справи з порушеною темою).

  Я, наприклад, – сова, тому не дивно, що «ранні пробудження більше нагадують проведення обряду екзорцизму». Згодні, приклад не дуже вдалий, але суть вловили.

  Знайти потрібну цитату до фотографій Instagram нескладно – достатньо вбити відповідний запит в рядок пошуку.

  Як підписати фото в Инстаграме красиво: цитати

  Припустимо, ви вибрали відповідну нагоди цитату, вже подумки похвалили себе, але красиво оформити пост теж важливо. В іншому разі ваші зусилля виявляться марними і ніхто не зверне підібраному вислову. Як красиво підписати Инстаграме пост:

 • Підберіть вираз, який відповідає вашим поглядам, прикріпленому до запису зображення. Приміром, сфоткали яку-небудь дрібничку, напомнившую про щасливих дитячих роках, і виклали з цитаткой про дитинство. Ніхто не зрозуміє, при чому тут ця дрібничка, тому доповніть запис коротким поясненням.
 • Визначтеся, на 1 або декількох мовах будете робити підпис. Якщо другий варіант, то почніть рідною для фрази мовою, а потім зробіть переклад.Цитати для Інстаграмма під фото: короткі, англійською, з перекладом, про життя, про себе
 • Ставити чи не ставити спеціальний значок ©? залишаємо на Ваш розсуд, але позначити, що в тексті вжито цитата слід. Нам подобається такий варіант оформлення підпису (приклад).
  «Без кота і життя не та». (с) Народна творчість
  Якщо мова про витягу з книги в кілька рядків, краще відокремити цитату від автора, перенісши на сходинку нижче.
 • Не соромтеся додавати смайли, розбавляти величезні пласти тексту – для передплатників простіше прочитати такий пост. Не зловживайте, адже цитата в два рядки, де через слово вставлене за кілька смайликів навряд чи когось здивує і зацікавить.
 • Обов’язково забезпечуйте запис хэштегами: правильно підібрані теги збільшать кількість переглядів і, якщо цитата доведеться за смаком, лайків.
 • Шукайте вираження в мережі, заповнюючи свій профіль цікавими думками!

  Моя довідка - Корисні поради