Цитати для Інстаграмма англійською, з перекладом: гарні та круті статуси

Цитати для Інстаграмма англійською, з перекладом: гарні та круті статуси зустрічаються в кожному профілі, за винятком неймовірно нудні або навпаки супертворческих особистостей.

Деколи словникового запасу недостатньо, щоб висловити думки, тоді на допомогу инстаграмщикам приходять статуси і афоризми. Висловлені відомими людьми, вони створюють ореол знання, образ мислячої ерудовану людину. За умови, якщо постити не ванільні заїжджені вираження.

Цитати для Інстаграмма англійською, з перекладом: гарні та круті статуси

Так склалося, що висловлювання вітчизняних діячів як-то в Инстаграме не приживаються, а слова закордонних письменників, філософів, художників та інших відомих товаришів російською використовуються часто-густо.

Пішовши на поводу у загальних переваг, ми вирішили зробити підбірку найяскравіших і незаезженных.

Цитати англійською мовою з перекладом для Инстаграма

Мова про мову міжнародного спілкування, частіше інших використовується на теренах инсты, тому не дивно, що круті вираження переведені на нього.

Тематичних обмежень немає, в мережі повно добірок з будь-якого напрямку: щастя і любов, дружба і вірність, про сім’ю та дітей. Часто з’являються філософські та смішні(гумор залишається гумором незалежно від мовних бар’єрів).

  • Наведемо творіння невідомого автора, яка не чув і не бачив хіба що далекий від Інтернету людина.
    When life gives you lemons, drink tequila! П’ють текілу з лаймами, але творця і мільйони користувачів, які розмістили запис на сторінках, навряд чи це хвилювало.

Цитати для Інстаграмма англійською з прогриміли на всю планету фільмів, як особливий вид мистецтва. Вимовляєш пропозицію, а в голові рояться стопкадри з стрічки.

  • Невмируща фраза Тома Хенкса додає драматизму навіть самої кумедній ситуації:
    Houston, we have a problem.

Рада. Якщо володієте іноземною мовою на рівні, достатньому, щоб вільно розмовляти, і сенс вставляються в пост цитаток для вас гранично ясний, це не означає, що так у всіх. Обов’язково додавайте російськомовну версію, щоб користувачі зрозуміли сенс і оцінили запис по достоїнству.

Читайте також:
Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

Де шукати натхнення? Форуми і спеціалізовані сайти, що містять тисячі висловів. Якщо слухаєте зарубіжну музику, зверніть увагу на текст – можливо, якась строчка зачепить. Подивіться улюблений фільм в оригіналі або поцікавтеся в Гуглі, як звучать яскраві моменти на инглише.

Красиві фрази

Вміння красиво висловлювати думки дано не кожному, тому ми і користуємося плодами чужих висновків, потай бажаючи навчитися висловлюватися також. Кілька актуальних цитат англійською мовою з перекладом для Інстаграмма:

  • У свій час Бенджамін Франклін (Benjamin Franklin) мотивував сучасників наступним чином: «Either write something worth reading or do something worth writing».Цитати для Інстаграмма англійською, з перекладом: гарні та круті статуси
  • Актриса Одрі Хепберн (Audrey Hepburn) тонко помітила цікаву граматичну особливість. «Nothing is impossible, the word itself says, i’m possible!».

Рада. Якщо не впевнені у походженні та зазначеному автора, перевірте чи опублікуйте підпис без посилання. Навряд чи ви порушите чиїсь авторські права, адже більшості людей-джерел вже давно немає в живих.

Круті фрази

Творчі люди на те й творчі, щоб надихати інших своїм мистецтвом і світоглядом.

Цитати для Інстаграмма англійською, з перекладом: гарні та круті статуси

Мало хто знає, що «Everything you can imagine is real» сказав колись художник Пабло Пікассо. Російськомовна версія: «Все, що можна уявити, реально».

Бажаємо представляти виключно позитивні речі. Мрійте, фантазуйте, адже в світі так багато прекрасних причин бути щасливим»!

Цитати англійською мовою про все на світі

Моя довідка - Корисні поради