Чому з Інстаграмма не публікується в Вконтакте: фото і сторіс

У 2019 році у більшості людей по кілька акаунтів в соцмережах. Дуже часто користувач хоче зробити репост з однієї в іншу. Відразу варто обмовитися, що Instagram в цьому плані примхливий, він не «любить» нікого, крім пов’язаного Facebook. Зате VK більш демократичний, охоче приймає імпорт з Insta. Якщо ж щось йде не так, то доведеться розбиратися, чому з Інстаграмма не публікується в Вконтакте і яким чином вирішується проблема.

Не публікуються сторіс з Інстаграмма у ВК – чому

Сторіс — це специфічний формат, придуманий розробниками Инстаграма, щоб люди могли зберігати якісь моменти, не захаращуючи основну стрічку публікацій. Безпосередньо розшарювати «історії» не можна, тому і виникає проблема з Контактом. Також нюанс формату полягає в тому, що час їх життя обмежена всього 24 годинами. Однак «сторіс» можна і не видаляти після зазначеного строку, а також на їх основі робиться репост у ВК. Доведеться повозитися і зробити наступне:

 • Створюється публікація. Бажано робити фотографію, тому що імпорт відео утруднений.
 • У меню готової історії перебуває варіант «поділитися в публікації».
 • Запис пропонується обрізати із стандартного формату «у величину екрану телефону» до квадратного, характерного для звичайної розміщення в соцмережі.
 • Далі відбувається публікація, якої вже можна ділитися.
 • Навпростець перепостить «історію» в ВК не можна, але розробники популярної соціальної мережі йдуть назустріч, пропонуючи альтернативні варіанти. Можна поступити так:

  • скористатися наявною інтеграцією Facebook;
  • запостити історію до себе на сторінку;
  • звідти ділитися в ВК.

  Чому з Інстаграмма не публікується в Вконтакте: фото і сторіс

  Другий спосіб вважається досить складним, вимагає надмірних рухів, особливо якщо багато публікацій. Простого першого методу поділитися посиланням цілком вистачає для більшості функцій.

  Причини

  Іноді алгоритми взаємодії не допомагають, Instagram раніше не ділиться публікацій у Вконтакте. З дуже великою часткою ймовірності, вся справа в налаштуваннях безпеки, конфіденційності та інших заборонах, розрахованих на те, щоб уберегти особисту інформацію від чужих очей. Зазначені нюанси потрібно перевірити, якщо не публікується запис або фото:

 • Налаштування приватності. Щоб їх побачити, потрібно зайти в профіль і перевірити, чи не є аккаунт приватним, є опція дозволу збереження і шерінгу історій.
 • При необхідності поставити відповідні галочки.
 • Також ймовірна причина — немає інтеграції з бажаним акаунтом у VK. Це найбільш поширений джерело схожих проблем.
 • Також проблеми можуть виникати, якщо загублений пароль від одного або обох облікових записів, виникають «сумніви в сумлінності — тобто, власника профілю в Інсте той же ВК може запідозрити в спамі.
 • Останній випадок зустрічається при необережному массрепостинге у початківців SMM-фахівців, які воліють «вивалювати все вміст інста-акка в VK. Цього робити відразу не можна. Бажано вичікувати трохи часу — від п’яти хвилин до півгодини, в ідеалі — різні інтервали.

  Чому з Інстаграмма не публікується в Вконтакте: фото і сторіс

  Як вирішити дану проблему?

  Рівно, як в будь-якому іншому випадку, ключ до вирішення проблеми лежить у виявленні джерела неполадки. Спокійно перевіряйте всі налаштування в обох облікових записів — донорському інста-блозі і «реципієнті» Вконтакту.

  Почати необхідно з тіста приватності, який розташований у налаштуваннях профілю Instagram. Це меню викликається натисненням на три перпендикулярно один одному розташовані смужки в правому верхньому кутку вікна на мобільному телефоні. Взагалі, з Insta набагато зручніше працювати за допомогою мобільного додатку. Потім натискаєте коліщатко або шестірню внизу, там де підпис «Налаштування».

  Чому з Інстаграмма не публікується в Вконтакте: фото і сторіс

  Прив’язка інста-акка здійснюється з профілю ВК. Потрібно натиснути «Налаштування» — напис, яка розташована під обліковим записом. У вкладці праворуч вибрати підменю «Контакти». Відкриється налаштування опцій зв’язку з іншими сервісами — в тому числі, Facebook і Instagram. Тут тепер доведеться не просто вибрати відповідну рожеву іконку, але і дозволити доступ. Всі операції проводяться під тими логінами, які потрібно зв’язати між собою.

  На практиці це завдання не представляє ніяких складнощів. Єдина умова — пам’ятати паролі від обох профілів.

  Моя довідка - Корисні поради