Чому вилітає Instagram на Андроїд і Айфоні

У звичайного користувача соціальної мережі не завжди виходить самостійно розібратися, чому вилітає Instagram. Якщо вам не пощастило зіткнутися з цією проблемою, читайте далі і ви дізнаєтеся, як від неї позбутися.

Чому вилітає Instagram на Андроїд і Айфоні

Існує кілька основних причин, по яких вилітає Instagram:

 • Низька продуктивність гаджета. Можливо, модель вашого пристрою застаріла і не підтримує останню версію програми.
 • Виникли технічні неполадки і серверні збої з боку соціальної мережі.
 • Низька швидкість інтернет-з’єднання. Наприклад, ви користуєтеся мобільним інтернетом або перебуваєте в районі, де погано ловить мережу.
 • Сталася помилка при скачуванні оновлень Play Market.
 • Розробники тестують нові функції і додаток у всіх працює зі збоями.
 • Ви встановили новий додаток для постингу в Instagram або ще якихось завдань, а воно конфліктує з алгоритмами соціальної мережі.
 • У вас на смартфоні одночасно запущено дуже багато програм.
 • У гаджета розряджається батарея.
 • Програма встановлена на SD-карту.
 • Вашу сторінку зламали або ви увійшли з нового пристрою.

Також радимо перевірити смартфон на забур’яненість тимчасовими даними і файлами. Активним користувачам Instagram рекомендується виконувати її хоча б один раз в тиждень.

Для стабільної роботи програми візуальної соцмережі рівень зарядки гаджета має бути не менше 10%. Якщо батарея майже розряджена, додаток може вилітати.

Чому Instagram вилітає на телефоні

Ви все перевірили, почистили пам’ять і з продуктивністю немає проблем, але Instagram все одно вилітає. Давайте розбиратися, які проблеми можуть викликати такий збій і що з ним робити.

На Андроїді

Частою причиною вильоту Инсты на смартфонах з ОС Android стає оновлення несумісне з іншими системними утилітами. У цій помилку винен Play Market. Його, як і всі останні програмні оновлення, слід видалити, а потім знову підключитися до мережі Інтернет. На смартфон автоматично скачаются всі пакети оновлень необхідні для нормальної роботи гаджета.

Видаляємо і повністю переустанавливаем Instagram:

 1. Відкриваємо налаштування смартфона і знаходимо пункт «Додатки».
 2. Переходимо в розділ «Instagram», натискаємо кнопку «Зупинити», а потім «Видалити».
 3. Повертаємося назад і знаходимо в списку «Плей Маркет».
 4. Натискаємо кнопку «Зупинити», потім кнопку з зображенням трьох точок вгорі і «Видалити оновлення».
 5. Перезавантажуємо смартфон, щоб зміни вступили в силу. Підключаємося до Інтернету і чекаємо, коли всі оновлення встановляться.

Не забудьте перед видаленням додатків зберегти всі необхідні для авторизації дані.

На Айфоне

На IOS 13 і менше нових версіях Instagram найчастіше вилітає з-за нестачі оперативної пам’яті або застарілих додатків.

Як оновити соціальну мережу на Айфоне?

 1. Заходьте в AppStore і авторізуетесь в iCloud.
 2. Знаходьте Instagram.
 3. Натискаєте «Подивитися наявність оновлень».
 4. Встановлюєте і запускаєте додаток.Чому вилітає Instagram на Андроїд і Айфоні

Якщо проблема залишилася, спробуйте наступне:

 1. Відкрийте iCloud на вашому комп’ютері.
 2. Відкрийте iTunes, використовуйте пошук, щоб знайти Instagram.
 3. Скачайте його і почекайте поки встановляться оновлення.

Дані автоматично вирушать на смартфон після синхронізації. Цей спосіб відмінно підходить для усунення проблем зі старими пристроями, на які вже не виходять оновлення. Але він може викликати збій у роботі ОС. Деякі функції програми все одно залишаться недоступними.

Вилітає Instagram при запуску

На Айфонах і Андроїдах Instagram вилітає при запуску в тому випадку, коли програма не вистачає вільної пам’яті для стабільної роботи.

Подивіться, які утиліти працюють у вас у фоновому режимі. Ми часто не помічаємо, як відкриваємо все нові і нові додатки, а закривати їх забуваємо. У підсумку оперативна пам’ять витрачається на підтримаю того, що ми взагалі не користуємося, а соцмережа то і справа вилітає.

Що робити?

Очистити пам’ять, закривши всі фонові програми, і перезапустити Instagram.

Instagram вилітає після оновлення

Якщо додаток вибиває після установки оновлень, треба відкотити його на попередню версію. Зробити це можна тільки в тому випадку, якщо на вашому телефоні доступні функції розробника – зламана ОС.

 1. Скачайте інсталяційний файл з потрібною версією Инсты на комп’ютер.
 2. Підключаєте смартфон до комп’ютера.
 3. Переносите файл на карту пам’яті гаджета.
 4. Запускаєте установку.
 5. Відкриваєте додаток і перевіряєте, як воно працює.

Будьте уважні при виборі версії утиліти. У дуже старих версіях відсутня велика частина нових функцій. І не забудьте відключити автоматичне оновлення, інакше всі ваші зусилля підуть прахом.

Вилітає Instagram при зміні запису

Причиною може бути одночасна авторизація з різних гаджетів. Спробуйте усунути помилку, разлогинившись в записі з комп’ютера і планшета. Якщо це не допомогло, зверніться в техпідтримку, повідомивши, що акаунт зламали.

Вилітає Instagram при завантаженні історії

У такий неполадки всього дві причини: низька продуктивність гаджета або технічний збій. Якщо з боку сервера соцмережі виникають проблеми, то історії не завантажуються, а додаток часто вилітає.

Хочете перевірити, наскільки в даний момент завантажено сервер і переглядати звіти про помилки, із-за яких вилітає Инстаграмм? Заходьте на сайт Dawn Detector. Сервіс також показує, скільки ще користувачів зіткнулися з подібною проблемою в даний момент.

Чому вилітає Instagram на Андроїд і Айфоні

Вилітати Instagram може, якщо є заборони на підключення до камери чи мікрофона, інтернету та інших функцій, необхідних для нормальної роботи додатків. Перевірте, чи всі дозволу виставлені правильно.

Ще одна причина збоїв в роботі – низька швидкість Інтернету. Допоможе підключення до мережі.

І останнє, що треба перевірити – продуктивність:

 1. Зайдіть в додаток, погортайте стрічку.
 2. Залиште коментар або надіслати комусь повідомлення у Директ.

Якщо всі функції працюють, але сториз все ще не вантажаться, закрийте всі інші програми, які працюють у фоновому режимі. Частина пам’яті звільниться, Instagram не буде більше вилітати.

Що робити, якщо нічого не допомогло?

Ви перепробували всі способи, але так і не зрозуміли, чому вилітає Instagram. Не варто панікувати. Спробуйте дочекатися виходу нового оновлення. Швидше за все, зміни в утиліті призвели до конфлікту з будь-якими додатками, що вбудовані в систему гаджета. Самостійно розібратися в чому справа дуже важко. Тому залишається два виходи:

 1. Звернутися в сервісний центр. Є шанс, що фахівець з обслуговування техніки допоможе вирішити проблему.
 2. Трохи почекати, поки розробники виправлять проблему і випустять нове оновлення. Але мінус в тому, що може пройти багато часу. Як мінімум 2-3 тижні.
 3. Спробувати скинути телефон до заводських налаштувань і заново встановити всі програми.

Якщо зовсім нічого не допомагає, можливо, ваш смартфон просто безнадійно застарів і перестав підтримувати оновлення. Доведеться або користуватися старою версією утиліти, або відправитися в магазин побутової техніки, де купити собі новий гаджет з кращими характеристиками.

Моя довідка - Корисні поради