Чому вилітає Instagram і як це виправити

Розібратися в причині, чому вилітає Instagram можна з допомогою помилки, яка з’являється на екрані. Або, скориставшись радами за рішенням.

Причини

В основні причини, чому після оновлення вилітає Instagram:

 • низька продуктивність смартфона;
 • технічні помилки і збої на стороні соціальної мережі;
 • проблеми з інтернет-підключенням;
 • помилка в Play Market або бета-тестування.

Ще одна проблема, яка зустрічається у активних користувачів – засміченість тимчасовими файлами і даними. Очищення системи та окремих додатків рекомендується проводити не рідше, ніж раз на тиждень.

Додаткові причини:

 • інші програми, які пов’язані з Инстаграмом;
 • злом сторінки і вхід з незнайомого пристрою;
 • висока навантаження і низький рівень заряду;
 • додаток знаходиться на SD-карті.

Додаток енерговитратне, тому для запуску соціальної мережі мінімальний рівень заряду повинен бути на позначці – 10%. З меншим обсягом нерідко виникають помилки, що тягнуть перезавантаження програми або критичний заряд на смартфоні.

Що робити, щоб не вилітав Instagram на Андроїді

Одна з причин, чому вилітає Instagram на Андроїд – оновлення, яке конфліктує з іншими системними програмами. Це помилка Play Market, який потрібно перевстановити, видаливши всі поточні оновлення. Після підключення до мережі, магазин автоматично завантажить необхідні пакети для нормальної і стабільної роботи.

Щоб видалити і перевстановити Instagram повністю:

 1. Налаштування смартфона – Додатки.Чому вилітає Instagram і як це виправити
 2. Instagram – Зупинити – Видалити.Чому вилітає Instagram і як це виправити
 3. Знайти у списку: Play Market – Зупинити.Чому вилітає Instagram і як це виправити
 4. Три точки зверху – Видалити оновлення.

Перезавантажити смартфон і підключитися до Інтернету. Тепер, потрібно зайти в Play Market і дочекатися установки оновлень. Якщо завантаження не почалася – перевірити налаштування автоматичне оновлення.

Читайте також:
Як зробити репост в Инстаграме: топ кращих способів

Видаляючи два додатки повністю, користувачеві доведеться вводити дані заново. Тому, паролі та логіни для авторизації потрібно записати або запам’ятати.

Також, рекомендується встановити будь-яку програму для очищення смартфона від «сміття». Приміром, Ccleaner або Clean Master. З їх допомогою, можна регулярно видаляти непотрібну інформацію і звільняти простір у внутрішньому сховище, читайте так само — як почистити кеш.

Причиною, чому вилітає Instagram на вході, є злом облікового запису або одночасна авторизація з декількох пристроїв. Щоб усунути помилку, потрібно відключити авторизацію в інших сервісах, з комп’ютерної версії. Якщо це не допомогло – звернутися в технічну підтримку, з повідомленням про злом сторінки.

Виправляємо вильоти на iPhone

У список основних помилок, чому вилітає Instagram на Айфоне входить: недостатній обсяг оперативної пам’яті, відсутність оновлень або застаріла версія операційної системи.

Користувачі iOS 10 зможуть встановити тільки Instagram Lite, який доступний через браузерну версію. На сторінці завантаження в App Store з’явиться: «Ваше пристрій не підтримує поточні оновлення».

Як встановити нові версії на iPhone:

 1. Зайти в AppStore авторизуватися в iCloud.
 2. Написати в рядку пошуку: Instagram.
 3. Подивитися наявність нових версій.
 4. Встановити і відкрити.

Якщо проблема не зникла:

 1. Підключитися до iCloud з комп’ютера.
 2. Відкрити iTunes – перейти в пошук додатків.
 3. Натиснути: «Скачати Instagram» — почекати, поки оновиться.

Під час синхронізації, дані автоматично перемістяться на мобільний пристрій. Такий же спосіб працює і зі старими пристроями, де не з’являється нових версій програми. Але це може стати причиною нестабільної роботи, частих помилок або деякі функції будуть відсутні.

Вилітає при завантаженні постів, відео або Сторіс

Є дві причини, чому вилітає Instagram при завантаженні відео: низька продуктивність і технічний збій. Помилка трапляється, якщо на сервері в соціальній мережі виникли проблеми.

Читайте також:
Як видалити публікацію (посаду) в Instagram з комп'ютера: одну і відразу все

Щоб перевірити поточне навантаження і кількість звітів про помилку, потрібно перейти на сайт Down Detector. Через нього можна подивитися, скільки ще користувачів зазнають проблеми при підключенні.

Помилки і вильоти можуть бути від параметрів доступу. Наприклад, власник смартфона заборонив підключення до камери. Або проблема з доступом до Інтернету: переключитися на іншу точку доступу, перезавантажити смартфон або перевірити швидкість поточного з’єднання.

Як зрозуміти, що проблема в продуктивності:

 1. Зайти в Instagram – перегорнути Стрічку.
 2. Спробувати відправити повідомлення Директ або залишити коментар.

Якщо при виконанні стандартних дій додаток працює стабільно – значить проблема у відсутність вільної пам’яті. Щоб збільшити обсяг ОЗП для Инстаграма: закрити всі несистемні запущені процеси. Це можливо через налаштування смартфона або натиснувши на кнопку: «Програми у фоновому режимі».

Чому Instagram вилітає при завантаженні Історії – технічний збій. Потрібно перезавантажити смартфон або відключити додаток через налаштування: Зупинити.

Не заходить після оновлення

Якщо Instagram вилітає при завантаженні або після установки нової версії – потрібно скористатися попередньою версією. Така функція доступна тільки для власників Android або iPhone, але зі зламаної операційною системою.

Як встановити:

 1. Завантажити файл Instagram у форматі APK на комп’ютер.
 2. Перенести на мобільний пристрій за допомогою usb.
 3. Відкрити файл через налаштування сховища – Встановити.
 4. Дочекатися закінчення процесу – Відкрити.

У старих оновлення можуть бути відсутні деякі функції. Також, на таку версію будуть недоступні оновлення.

Нерідко проблема полягає в помилку розробників. Для вирішення потрібно звернутися у службу підтримки: перейти з допомогою комп’ютера в Довідковий центр – залишити відгук про некоректної роботи Instagram.

Зазначені причини, чому вилітає Instagram вважаються стандартними і зустрічаються практично на всіх марках смартфонів. Якщо один із способів не допоміг – потрібно спробувати наступний, щоб виключити ймовірність будь-яких проблем.

Моя довідка - Корисні поради