Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

Інтернет-користувачі вже 8 років не втомлюються цікавитися, чому немає смайлів в «Инстаграме». Подібні питання з’являються на форумах, в групах щомісяця, починаючи з моменту появи платформи. Інтерес зрозумілий: вбудовані емодзі полегшили б доля тих, хто за час використання не знайшов заповітну кнопку з іконками і змушений по-старому користуватися дужок, тире, двокрапками. Але вирішується проблема насправді без допомоги розробників.

Немає смайликів в Инстаграме на Андроїд: чому

У світі Emoji стали популярними з появою «п’ятого» iPhone. Головний конкурент Android в ніші міцно закріпився, і власникам пристроїв на базі останнього усміхнені личка виявилися недоступні. Щоб догодити клієнтам, компанії створювали, створюють інтерпретації спочатку японського інтернет-мови, які зустрічаються в певних моделях. Тільки жодна не поширилася так широко, як емодзі. Виробникам врешті-решт довелося здатися.

Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

Зараз популярні эмограммы відображаються на телефонах Android з версією операційної системи від 4.4. Якщо в «Инстаграмме» немає смайликів, причини варто шукати в 3 областях.

 • Застаріла версія ОС. Встановлена операційка старше 4.4? Постарайтеся оновитися. Перевіряється наявність оновлень у налаштуваннях або в інтернеті – забийте в пошук марку, модель.
 • Клавіатура. Стандартні эмотиконы використовується на передвстановленою «клаві» Google. Не можете знайти пики – поновіть програму або увімкніть, якщо користуєтеся іншою. Вибрати клавіатуру можна в налаштуваннях, в розділі «Мова і введення».
 • Рік випуску мобільного. Чим новіше техніка, тим сучасніші технології. Моделі 2017-2019 років підтримують Emoji за замовчуванням. На старих же замість іконок читаються квадрати, прогалини, чорно-білі позначки, інші символи.
 • Читайте також:
  Як стати лідером думок в Инстаграме?

  Засмучуватися не варто за будь-відповіді на питання, чому в «Инстаграме» немає смайликів. Міняти стільниковий не обов’язково. Можна обійтися безкоштовними хитрощами, додавши старому телефоном нові можливості.

  Що робити, якщо не відображаються смайли в Инстаграмме на Андроїді

  Відсутність емодзі великих проблем не приносить, але іноді породжує труднощі у спілкуванні. Без них немає можливості висловити емоції, почуття без слів. А якщо эмограмм не видно, не виходить до кінця зрозуміти співрозмовника. Впоратися з недоробкою, обзавестися смайлами можна двома шляхами.

  • Найочевидніше – встановити клавіатуру з підтримкою іконок. У «Play Маркеті» подібних десятки, заходьте, вибирайте вподобану. Однією з найбільш зручних у категорії вважається GO Keyboard. Підтримує 800 эмотиконов. Має розширені налаштування, які дозволяють пристосувати її під потреби.

  Користуватися їй не складно: ідіть в «Play Маркет», вбивайте в пошук назву програми. Встановлюйте. Після запустіть, натисніть на клавіатурі Go–зображення смайлика, щоб завантажити додатковий плагін.

  Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

  Перейдіть в налаштування телефону. У розділі «Мова і введення» відшукайте GO Keyboard, тапніте по значку «Параметри» навпроти. Натискайте «Налаштування введення» – «Мова», в списку долистайте до Emoji. Позначте галочкою пункт, щоб більше не турбуватися, чому в «Инстаграмме» немає смайликів. Починайте працювати. У додатку соцмережі переключитися на розкладку з іконками можна через кнопку En/Ru.

  Ще одне популярне розширення – SwiftKey. Качаєте з маркету, активуєте, як зазвичай. В Instagram наводите курсор на рядок набору тексту, чекаєте, поки з’явиться панель введення. У правому нижньому куті затискаєте Enter або в лівому – іконку з тваринкою. Вибрати з каталогу вподобані эмоционы, відправте. Поверніться до буквах за допомогою клавіші «Абв».

  • Навчитися вставляти-копіювати. У WhatsApp, «Вконтакте», Telegram, Hangouts є вбудовані набори emoji. Напишіть повідомлення з эмотиконкой в одному з месенджерів, відправте скопіюйте в буфер обміну, вставити в Instagram. Перемикатися від одного вікна до іншого складніше, ніж налаштувати «клаву», зате іконки точно будуть як на iPhone.
  Читайте також:
  Як зробити другий аккаунт в Instagram на телефоні і комп'ютері

  Копіювати можна зі спеціальних сайтів на кшталт Emojismiles, Emojio, але на це часу піде більше. Поки знайдете потрібні категорію, об’єкт, скопіюєте, повернетеся назад у «инсту», необхідність коментувати те, що відбувається відпаде.

  А ще не забудьте перевірити, чи дійсно ваше пристрій не підтримує графічний мову. На клавіатурі Google затисніть «Enter». Потримайте пару секунд. Якщо над кнопкою з’являється мордочка, у мене гарна новина: эмоционы працюють. Не відриваючись від Enter, поставте палець на усміхнене обличчя, і каталог зображень відкриється.

  Пропали усмішки

  Якщо смайли були, але несподівано зникли, варто шукати причину в налаштуваннях телефону, додатків. Насамперед перевірте, не чи змінилася клавіатура. Можливо, вийшло оновлення або ви випадково переключилися на розкладку без картинок.

  Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

  Причина може бути в збоях в самому «Инстаграмме». Запитайте у оточуючих, як справи зі смайликами йдуть у них. Теж не відображаються – чекайте оновлень, видно – дійте далі. Якщо відкриваєте сервіс через браузер, спробуйте очистити кеш, перезавантажте сторінку. Якщо через додаток – видаліть і встановіть знову.

  Не видно смайлів

  Можливість вставляти эмотиконы є, але деякі я не бачу? Основних проблем 2.

 • Додаток не підтримує додані іконки. Так буває, коли писали символи з однієї розкладки, а намагаєтеся подивитися з іншого. Мінус багатьох сторонніх клавіатур в тому, що надруковане на них може побачити тільки користувач з встановленим аналогом. Якщо розширення відсутнє, на місці графічних символів з’являються квадрати, пробіли, знаки запитання.
 • Подібні знаки в наборі відсутні. На iPhone нові смайли з’являються раніше, ніж на Android. Побачити можна тільки після того, як оновлення вийде для вашої моделі.
 • Чому у мене немає смайликів в Инстаграме

  Якщо перераховані хитрощі від питання «Чому немає смайлів в «Инстаграме» на «Андроїд»?» не позбавили, вивчіть інформацію про свою моделі смартфона. Можливо, саме ваша не підтримується сторонньої клавіатурою. У цьому випадку розкладка буде працювати з помилками чи відмовиться запускатися зовсім, залишивши вас без різнокольорових іконок. Пошукайте аналоги – в «Play Маркет» знайдуться «клави» практично для будь-якого апарату.

  Читайте також:
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки

  А ще розширення начебто SwiftKey функціонують некоректно, коли користувачі замінюють системні шрифти на нестандартні. З програмою проблема не пов’язана. Справа саме в шрифтах – вони не підтримують відображення эмотиконов. Спробуйте повернутися до заводських налаштувань, і ситуація може змінитися.

  Моя довідка - Корисні поради