Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

Інтернет-користувачі вже 8 років не втомлюються цікавитися, чому немає смайлів в «Инстаграме». Подібні питання з’являються на форумах, в групах щомісяця, починаючи з моменту появи платформи. Інтерес зрозумілий: вбудовані емодзі полегшили б доля тих, хто за час використання не знайшов заповітну кнопку з іконками і змушений по-старому користуватися дужок, тире, двокрапками. Але вирішується проблема насправді без допомоги розробників.

Немає смайликів в Инстаграме на Андроїд: чому

У світі Emoji стали популярними з появою «п’ятого» iPhone. Головний конкурент Android в ніші міцно закріпився, і власникам пристроїв на базі останнього усміхнені личка виявилися недоступні. Щоб догодити клієнтам, компанії створювали, створюють інтерпретації спочатку японського інтернет-мови, які зустрічаються в певних моделях. Тільки жодна не поширилася так широко, як емодзі. Виробникам врешті-решт довелося здатися.

Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

Зараз популярні эмограммы відображаються на телефонах Android з версією операційної системи від 4.4. Якщо в «Инстаграмме» немає смайликів, причини варто шукати в 3 областях.

 • Застаріла версія ОС. Встановлена операційка старше 4.4? Постарайтеся оновитися. Перевіряється наявність оновлень у налаштуваннях або в інтернеті – забийте в пошук марку, модель.
 • Клавіатура. Стандартні эмотиконы використовується на передвстановленою «клаві» Google. Не можете знайти пики – поновіть програму або увімкніть, якщо користуєтеся іншою. Вибрати клавіатуру можна в налаштуваннях, в розділі «Мова і введення».
 • Рік випуску мобільного. Чим новіше техніка, тим сучасніші технології. Моделі 2017-2019 років підтримують Emoji за замовчуванням. На старих же замість іконок читаються квадрати, прогалини, чорно-білі позначки, інші символи.
 • Засмучуватися не варто за будь-відповіді на питання, чому в «Инстаграме» немає смайликів. Міняти стільниковий не обов’язково. Можна обійтися безкоштовними хитрощами, додавши старому телефоном нові можливості.

  Що робити, якщо не відображаються смайли в Инстаграмме на Андроїді

  Відсутність емодзі великих проблем не приносить, але іноді породжує труднощі у спілкуванні. Без них немає можливості висловити емоції, почуття без слів. А якщо эмограмм не видно, не виходить до кінця зрозуміти співрозмовника. Впоратися з недоробкою, обзавестися смайлами можна двома шляхами.

  • Найочевидніше – встановити клавіатуру з підтримкою іконок. У «Play Маркеті» подібних десятки, заходьте, вибирайте вподобану. Однією з найбільш зручних у категорії вважається GO Keyboard. Підтримує 800 эмотиконов. Має розширені налаштування, які дозволяють пристосувати її під потреби.

  Користуватися їй не складно: ідіть в «Play Маркет», вбивайте в пошук назву програми. Встановлюйте. Після запустіть, натисніть на клавіатурі Go–зображення смайлика, щоб завантажити додатковий плагін.

  Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

  Перейдіть в налаштування телефону. У розділі «Мова і введення» відшукайте GO Keyboard, тапніте по значку «Параметри» навпроти. Натискайте «Налаштування введення» – «Мова», в списку долистайте до Emoji. Позначте галочкою пункт, щоб більше не турбуватися, чому в «Инстаграмме» немає смайликів. Починайте працювати. У додатку соцмережі переключитися на розкладку з іконками можна через кнопку En/Ru.

  Ще одне популярне розширення – SwiftKey. Качаєте з маркету, активуєте, як зазвичай. В Instagram наводите курсор на рядок набору тексту, чекаєте, поки з’явиться панель введення. У правому нижньому куті затискаєте Enter або в лівому – іконку з тваринкою. Вибрати з каталогу вподобані эмоционы, відправте. Поверніться до буквах за допомогою клавіші «Абв».

  • Навчитися вставляти-копіювати. У WhatsApp, «Вконтакте», Telegram, Hangouts є вбудовані набори emoji. Напишіть повідомлення з эмотиконкой в одному з месенджерів, відправте скопіюйте в буфер обміну, вставити в Instagram. Перемикатися від одного вікна до іншого складніше, ніж налаштувати «клаву», зате іконки точно будуть як на iPhone.

  Копіювати можна зі спеціальних сайтів на кшталт Emojismiles, Emojio, але на це часу піде більше. Поки знайдете потрібні категорію, об’єкт, скопіюєте, повернетеся назад у «инсту», необхідність коментувати те, що відбувається відпаде.

  А ще не забудьте перевірити, чи дійсно ваше пристрій не підтримує графічний мову. На клавіатурі Google затисніть «Enter». Потримайте пару секунд. Якщо над кнопкою з’являється мордочка, у мене гарна новина: эмоционы працюють. Не відриваючись від Enter, поставте палець на усміхнене обличчя, і каталог зображень відкриється.

  Пропали усмішки

  Якщо смайли були, але несподівано зникли, варто шукати причину в налаштуваннях телефону, додатків. Насамперед перевірте, не чи змінилася клавіатура. Можливо, вийшло оновлення або ви випадково переключилися на розкладку без картинок.

  Чому в Инстаграме немає смайликів: що робити якщо не відображаються, пропали або не видно смайлів на андроїді

  Причина може бути в збоях в самому «Инстаграмме». Запитайте у оточуючих, як справи зі смайликами йдуть у них. Теж не відображаються – чекайте оновлень, видно – дійте далі. Якщо відкриваєте сервіс через браузер, спробуйте очистити кеш, перезавантажте сторінку. Якщо через додаток – видаліть і встановіть знову.

  Не видно смайлів

  Можливість вставляти эмотиконы є, але деякі я не бачу? Основних проблем 2.

 • Додаток не підтримує додані іконки. Так буває, коли писали символи з однієї розкладки, а намагаєтеся подивитися з іншого. Мінус багатьох сторонніх клавіатур в тому, що надруковане на них може побачити тільки користувач з встановленим аналогом. Якщо розширення відсутнє, на місці графічних символів з’являються квадрати, пробіли, знаки запитання.
 • Подібні знаки в наборі відсутні. На iPhone нові смайли з’являються раніше, ніж на Android. Побачити можна тільки після того, як оновлення вийде для вашої моделі.
 • Чому у мене немає смайликів в Инстаграме

  Якщо перераховані хитрощі від питання «Чому немає смайлів в «Инстаграме» на «Андроїд»?» не позбавили, вивчіть інформацію про свою моделі смартфона. Можливо, саме ваша не підтримується сторонньої клавіатурою. У цьому випадку розкладка буде працювати з помилками чи відмовиться запускатися зовсім, залишивши вас без різнокольорових іконок. Пошукайте аналоги – в «Play Маркет» знайдуться «клави» практично для будь-якого апарату.

  А ще розширення начебто SwiftKey функціонують некоректно, коли користувачі замінюють системні шрифти на нестандартні. З програмою проблема не пов’язана. Справа саме в шрифтах – вони не підтримують відображення эмотиконов. Спробуйте повернутися до заводських налаштувань, і ситуація може змінитися.

  Моя довідка - Корисні поради