Чому в Инстаграме немає прямого ефіру – причини і як виправити

Зовсім недавно (листопад 2017 р.) розробники Instagram додали ще одну нову функцію «Прямий ефір». Завдяки новому додатку будь-який користувач може спробувати роль зірки телеекрану. Ведучий (власник облікового запису) під час телеефіру не просто розповідає, а демонструє всі тонкощі і секрети майстерності в даному напрямку. Наприклад, можна проводити різноманітні майстер-класи, різноманітні тренінги та інші заходи з передплатниками, вести блог.

З’явилася прекрасна можливість не просто оприлюднити свої фотографії або відеозаписи, але і поділитися подробицями свого повсякденного життя, обговорити якісь новини в режимі онлайн, можливість провести прямий телеефір, проводити соцопитування і багато іншого, що в свою чергу приваблює новий потік передплатників і фоловерів. Тому раптове зникнення цієї функції з величезною кількістю переваг виявилося вкрай неприємним сюрпризом. Залишилося розібратися, чому в Инстаграме немає прямого ефіру?

Чому в Инстаграме немає прямого ефіру  причини і як виправити

Не працює пряма відеотрансляція: причини

Останнім часом все частіше від власників мобільних пристроїв (айфони та інші ультрасучасні гаджети, комп’ютери) надходять повідомлення про проблеми з новою функцією, не працює прямий ефір в Instagram. Саме додаток працює і, причому досить ефективно, але почати прямий ефір в Instagram не вдається. Розробники вказують, що відповіддю на запитання, чому немає прямого ефіру в Инстаграме, може бути одна з трьох причин:

 • Створений аккаунт порівняно молодий. Ви вирішили створити абсолютно новий профіль, тому доведеться почекати деякий час, щоб всі доступні функції Instagram змогли повноцінно працювати.
 • Ваше додаток трохи застаріло. Така проблема може бути вирішена через оновлення. Слід знати, що встигла стати популярною функція прямого ефіру доступна тільки після останнього оновлення самого додатка. Таким чином, щоб вищевказане оновлення виконувало своє призначення, необхідно просто дати додатком оновитися.
 • Ваш мобільний пристрій застарілий. Якщо два перерахованих вище пункту не допомогли вирішити проблему, то велика вірогідність того, що ваш мобільний пристрій просто не підтримує дану функцію доповнення. Самі нові програмки підтримуються тільки на більш сучасних новітніх пристроях. Бажано попередньо перевірити, чи всі функції коректно працюють на вашому телефоні, можливо причина в системному збої. Але, як правило, причина проблеми з телеефіром криється у вище вказаних моментах.
 • Читайте також:
  Актуальне в Instagram: що це, обкладинки, іконки, як додати, картинки, скачати, приховати, розмір

  Чому в Инстаграме немає прямого ефіру  причини і як виправити

  Якщо ефір вилітає?

  Все більша кількість користувачів задаються питанням, чому вилітає прямий ефір Инстаграме або вилітає сам Instagram? Причина криється в наступному:

  • Стара версія в додатку даної функції. Щоб виправити цю проблему просто оновіть Instagram. Це можна зробити в Play Маркет (для Андроїдів) або через App Store (для Айфонів).
  • Стара модель вашого мобільного пристрою, тому функція відеотрансляцій розробниками не була передбачена в цих моделях.
  • Нестабільне підключення до всесвітньої мережі. Низька швидкість мережі може призвести до збоїв і гальмування відеотрансляції.
  • Кеш вашого мобільного пристрою повністю заповнений. Щоб його очистити, слід спочатку встановити Clean Master. Знайти програму можна в Маркеті додатків.

  Як виправити помилку?

  Щоб зробити прямий ефір слід звернути увагу на деякі моменти, які в деякій мірі суттєво вплинуть на процес виправлення помилки:

 • Насамперед, слід перевірити, чи маєте ви зі своїм другом актуальні версії додатка Instagram. Для перевірки просто запустіть Play Market і в меню збоку виберіть «Мої програми». В списку ваших додатків, встановлених на мобільному пристрої, перевірте версію Instagram і при необхідності просто оновити її.

  Увага!!! Це важливо! Дана опція абсолютно недоступна новеньким аккаунтів, тому щоб включити пряму трансляцію краще скористатися вже активним і працюючим певний період часу профілем, що має передплатників.

 • Обов’язково проведіть оновлення програмного забезпечення вашого мобільного телефону. З застарілому додатком відеотрансляції не вийде.
 • Ще один дуже важливий момент. У тому разі, коли на вашому мобільному пристрої є підключення VPN, то вимкни його і тільки після цього спробуйте знову.
 • Зареєструйтеся під іншим логіном на іншому обліковому записі. Один з них прив’яжіть номер свого телефону, а інший з соц. мережею.
 • Спробуйте свій профіль відв’язати у налаштуваннях від Профілю компанії» тощо. Раціонально і логічно буде потім його знову прив’язати.
 • Читайте також:
  Грамотні програми для накрутки передплатників в Instagram

  Моя довідка - Корисні поради