Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку

Чому в Инстаграме немає масок? Незважаючи на те, що ця функція досить стара, хоч і піддається регулярним оновленням, у деяких користувачів з нею спостерігаються проблеми. Розберемося в причинах і способи виправити це.

Чому в Инстаграме немає масок?

Чому масок немає зовсім? Мало хто взагалі здогадується, що зараз фотосеть може скласти серйозну конкуренцію Снэпчату. Причина криється в тому, що у деяких користувачів вони спочатку не працюють.

Винуватцем може бути:

 1. Стара версія програми. Для того, щоб отримати доступ до нововведень, потрібно знати про нові оновлення та своєчасно їх завантажувати. Творці сервісу постійно працюють над його покращенням.
  Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку
 2. Старе програмне забезпечення смартфона. Настає час, коли старі телефони перестають відповідати вимогам сучасного софту. У цьому випадку оновлюються або не оновлюються програми, немає різниці – ви зіткнетеся з тим, що вони не відкриваються.
  Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку

Куди зникли маски?

А тепер пара слів про те, чому ці фільтри пропали. Іноді трапляється так, що вони в інтерфейсі були, але зникли. З чим це може бути пов’язано?

Причини наступні:

 1. Видалили оновлення. Ви могли випадково натиснути на кнопку і обнулити Instagram. Переконайтеся, що версія, як і раніше, найбільш актуальна.
 2. Пропав інтернет. Це – найбільш часта проблема з соціальними мережами і онлайн-сервісами. В такому випадку у вас не буде грузиться стрічка. Щоб переконатися, що з цим все в порядку, спробуйте зайти в браузер і знайти що-небудь в пошуковику. Якщо не грузить, неполадки саме з підключенням. В такому випадку перезавантажте роутер, якщо користуєтеся wi-fi. Або знайдіть більш стабільний сигнал, якщо у вас мобільний інтернет.
  Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку
 3. Пристрій глючить. Часто сам телефон заважає нормальній роботі додатків. Спробуйте перезавантажити.
 4. Оновлення «не лягло» як треба. Спробуйте перевстановити Instagram.
  Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку

Чому не оновилися маски в Instagram?

Припустимо, ви зробили все як треба, а фотосеть раніше не показує маски. Які можуть бути причини? Після введення функцій адміністрацією сервісу проходить деякий час, і вже потім вони з’являються у всіх людей. Але зараз масочку вже не новина для громадськості, тому цей варіант нам слід виключити. Можливо, справа саме у вашому акаунті. Напишіть в техпідтримку. Також це може бути просто тимчасовий збій. Спробуйте пошукати обговорення проблеми на форумах, якщо це масовий бум – значить Instagram скоро все пофиксит.

Як додати нову маску собі в профіль?

У цьому основна відмінність Инсты від Снэпчата – люди можуть створювати собі ефекти самостійно. Щоб отримати цей «додатковий контент», можна підписатися на спеціальну сторінку, на якій збирають цікаві прикрашення або на профіль людини, який створив фільтр. Також ви завжди можете пошукати в самому додатку.

Для цього робимо наступне:

 

 1. Відкриваємо інтерфейс створення сториз і вибираємо накладення мордочки або подібного ефекту.
 2. Перегортаємо до кінця вліво.
  Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку
 3. Вибираємо «Переглянути інші ефекти.
  Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку
 4. Відкриється галерея, в якій можна вибрати.
  Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку
 5. Сподобався варіант? Відкриваємо превью і тиснемо «Спробувати».
 6. Ось і все, пробуємо, фоткаємся і так далі.

Чому немає авторських масок в Instagram?

Чому у деяких є такі фільтри, яких немає у вас, тепер зрозуміло. Але що робити, якщо ви слідували інструкції вище, а доповнення не з’явилося? І знову та ж причина – застаріла версія Instagram. Установіть оновлення і нові ефекти з’являться у вашому профілі.

Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку

Чому в Инстаграме немає масок? Проблема найчастіше криється в самому додатку. Потрібно підтримувати актуальність софта, який ви використовуєте. Якщо ви будете так робити, ніяких неполадок або складнощів не з’явиться, і ви точно не будете задавати такі питання в інтернеті.

Запитання наших читачів

Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку#1. З чим пов’язана відсутність масок в Інсте?

Зазвичай причини наступні: стара версія програми, застаріла модель смартфона або параметри камери не підходять.

Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку#2. Чому ефекти масок в Instagram пропадають?

Вони можуть не завантажуватися з-за поганого інтернет-підключення. Іноді допомагає перезавантаження телефону, очищення кеша. І на всякий випадок, перевірте оновлення, раптом ви випадково знесли?

Чому в Инстаграме немає масок? Повертаємо до життя стару фішку#3. Чому немає масок в Instagram, коли роблю прямий ефір (трансляцію)?

Оновіть додаток. Не допоможе? Значить це косяк Инстаграма, чекайте оновлення.

Якщо тобі потрібна допомога — пиши у коментарях. Також не забувай дивитися відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради