Чому в Инстаграме не видно хто кого лайкает

У Инстаграме не видно, хто кого лайкает. Така можливість була відключена керівництвом Instagram. Розробники аргументували свої дії тим, що користувачі просто не користуються даною функцією. На практиці подібна опція була потрібна инстаграмщикам, але багато про неї не знали. Після відключення функції виникла проблема, як показати, кому ставив інший чоловік лайки. Виявляється, рішення проблеми існує і стежити, кого лайкають чужі люди, цілком можливо.

Чому в Инстаграме не видно хто кого лайкаетЧому в Инстаграме не видно хто кого лайкает

У Инстаграме пропали лайки друзів

Instagram вже з літа тестував оновлену версію, в якій багато користувачів зазначили, що пропали лайки друзів. Тепер користувачам стане недоступне кількість сердечок, яка набрала певна публікація. Чому?

  1. Тепер ця функція буде доступна тільки автору залитого матеріалу. А рекламодавці та інші инстаграмщики зможуть тільки здогадуватися про популярність публікації.
  2. Функцію ніхто повністю прибирати не збирається, на сердечко також можна клікати, висловлюючи свою схильність, тільки можливість побачити кількість таких кліків залишиться лише у автора публікації. В результаті в Инстаграме не показує, хто кого лайкает.
  3. Представники компанії розробників заявили, що цими діями вони хочуть домогтися уваги до самих публікацій, а не до кількості зароблених ними лайків.

Поки тестування проводиться в конкретних країнах на зразок Канади, Японії, Італії та ін. У Росії оновлений інтерфейс теж тестується, але не в масштабах масового використання. За даними з деяких джерел, подібної тестовою версією зараз користується Макс Галкін. На його думку, відсутність лайків дуже зручно, оскільки вони для багатьох переросли в залежність і порушують людську психіку.

Не показує, що лайкають друзі

Чому в Инстаграме не видно хто кого лайкаетЧому в Инстаграме не видно хто кого лайкает

Подібне нововведення пов’язане з тим, що найближчим часом планується видалення вкладки підписок. Розробники прийняли рішення, що подібна опція суперечить деяким принципам конфіденційності. Мало того, відмова від вкладки дозволить максимально спростити інтерфейс.

Тепер при переході в сердечко можна буде побачити тільки активність, пов’язану з конкретним профілем. Хоча спочатку тут відкривалися і підписки, де можна було переглянути, які публікації і медіафайли лайкали друзі, кого коментували або підписувалися. Тепер Instagram перестав показувати, кого лайкали друзі.

Не показує лайки інших людей

Вподобані публікації для інших людей теж скоро передбачається приховувати. Ті, хто вже використовує оновлену тестову версію відзначають, що в Инстаграме не видно лайків друзів, які вони поставили іншим користувачам.

Під фото тепер вказується, що воно припало до вподоби якомусь передплатнику і іншим. Якшо по цій написи, ми бачимо список осіб, які поставили сердечко. Чужі фото теж можна лайкати, тільки тепер не видно, кому ще вони припали до вподоби, що сподобалося вашим друзям.

Як подивитися, кому ставив лайки в Инстаграме інша людина

Чому в Инстаграме не видно хто кого лайкаетЧому в Инстаграме не видно хто кого лайкает

Зенграм створив спеціальний відслідковує інструмент – Инсташпион. Дана програма призначена для відстеження чужих дій в мережі Instagram.

  1. Для перегляду потрібно зареєструватися Зенграм. Спочатку спробувати інструмент можна безкоштовно.
  2. Тепер треба бути придатним, ввівши пароль і логін Instagram, клікнути на додавання.
  3. Зверху заходимо у вкладку акаунти, клікаєм на додаткові сервіси і вибираємо Инсташпион.
  4. Перший профіль можна перевірити без оплати, за наступні перевірки доведеться заплатити. Наприклад, за 3 перевірки доведеться викласти 190 руб.

У безкоштовної версії Инсташпиона дані обмежені. Щоб отримати більше функціоналу, потрібно оформити підписку або оплатити тариф.

Не багатьом до вподоби такі зміни в популярній фотосоцсети, особливо для осіб, що заробляють з її допомогою. Приміром, один з успішних блогерів вирішив судитися з Инстаграмом і направив скаргу в Роскомнадзор. Він стверджує, що його заробіток заснований на розміщення контекстної реклами, тому відсутність доступу до перегляду кількості лайків негативно позначиться на доходах. Поки його заява не розглянута і судового рішення немає.

Багатьом можливість перегляду чужих лайків дозволяла відслідковувати дії своїх подружжя. На що керівництво Instagram заявило, що видалення подібної функції дозволить зберегти безліч сімей. Якщо буде вирішено повністю перейти на оновлену версію без лайків, то скасувати нічого буде вже не можна. Доведеться не зациклюватися на кількість сердечок, а більше уваги приділяти вмісту.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради