Чому в Instagram не можу викласти фото: основні причини неполадки

“В Instagram не можу викласти фото” – повідомлення, яке нерідко можна отримати від знайомих і активних користувачів соціальних мереж на форумах. Подібні труднощі з публікаціями виникають досить рідко, але не завжди вони бувають викликані суттєвими проблемами з мережею, додатком і смартфоном. У таких випадках користувачі вдаються до допомоги фахівців сервісів та центрів підтримки клієнтів. Але усунути неполадки часто буває можливо самостійно.

Основні причини

Багато активні користувачі при виникненні неполадок у роботі програми починають шукати проблему з самому гаджеті. Але вона може ховатися не тільки там. Так, найчастіше соціальна мережа не дає здійснити стандартну операцію з наступних причин:

 • Неякісне з’єднання з Інтернетом. Дане явище досить поширене. Саме воно найчастіше є причиною виникнення неполадок. Перевірити якість зв’язку можливо за допомогою самого додатка. Для цього достатньо оновити стрічку. Але якщо це вдається без праці, значить мережа працює коректно.
 • Заповненість пам’яті пристрою. Маніпуляції з додатком заповнюють пам’ять гаджета, тому чергова публікація може викликати повідомлення про її заповнення. Перевірити стан пам’яті можливо в налаштуваннях пристрою.
 • Нестабільність програми. Розробники нерідко викладають для скачування опрацювання контент. У таких випадках у відгуках про програму в магазині нерідко можна зустріти повідомлення “не можу скористатися функціоналом програми”. Недоробки зазвичай виправляються з появою нових версій.
 • Неполадки усередині гаджета. Явище рідко виникає на грунті недоліків або несправностей пристрою, тому в таких випадках слід звертатися до налаштувань, які необхідно скинути. Якщо ж причина появи труднощів криється в некоректній роботі операційної системи, слід дочекатися виходу нової версії. Як правило, вони з’являються вже через кілька днів в таких випадках.
 • Виникнення обмежень публікацій. Часто явище буває пов’язано з активністю самого блогера, коли він публікує неприйнятний для спільноти контент або порушує правила його користування.

Чому в Instagram не можу викласти фото: основні причини неполадки

Практика показує, що найбільш часто зустрічається причиною появи несправностей є некоректна робота мережі. Однак при їх виникненні рекомендується перевірити всі ймовірні чинники.

Способи вирішення даної проблеми

Підбір методів вирішення проблем безпосередньо залежить від причини їх появи. Так, в першу чергу необхідно виявити, чому Instagram не дає викласти фото. Для цього необхідно:

 • Перевірити з’єднання. Для цього достатньо оновити стрічку або спробувати здійснити завантаження інших додатків.
 • Визначити можливу наявність обмежень функціоналу. Для цього слід спробувати підписатися на будь-якого блогера (або блогерів), написати коментар до чужим чи власним посадам.
 • Перевірити налаштування.
 • Відкрити магазин додатків та відгуки до соціальної мережі.
 • Після того, як причина буде виявлена, необхідно діяти відповідно до ситуації. Якщо будуть виявлені неполадки зв’язку, потрібно звернутися до постачальника послуг зручним способом. Обмеження публікацій знімаються без якого-небудь втручання через добу. Відновити якісні параметри гаджета можливо з допомогою скидання. Недоліки програми усуваються розробниками.

  На Android

  Механізм роботи пристроїв на різних операційних системах приблизно однаковий. Тому і технологія усунення неполадок сходиться. Основні відмінності полягають у інтерфейсі систем. Однак слід звернути увагу і на додаткові умови:

  • програма здатна нормально працювати з однієї ОС, а з іншими демонструвати нестабільність;
  • найчастіше смартфони на Android мають додаткове джерело внутрішньої пам’яті (SD);
  • збої в роботі мережі можуть виникнути на одній з використовуваних сім-карт (телефонів на Android, що мають по кілька сім-карт, сьогодні досить багато).

  Чому в Instagram не можу викласти фото: основні причини неполадки

  Можливі несправності пристроїв в системі Андроїд також можливо усунути за допомогою їх скидання. Якщо це не вдається, необхідно звернутися до якісний сервісний центр.

  На iPhone

  Пристрій смартфонів на iOS досить просто і зручно, тому складнощі з їх використанням виникають рідко. Ці гаджети можуть мати тільки одну сим-карту, а збої в їх параметрах практично не виникають. Тому в першу чергу причини несправностей слід шукати в роботі мережі, а також оновлення і функціонал сервісу. У той же час збої можуть виникнути і у чергових версіях операційної системи. При появі труднощів рекомендується звернутися за допомогою до компанії Apple.

  Висновок

  Збої в роботі соціальної мережі можуть виникнути незалежно від того, який пристрій використовується для експлуатації облікового запису. Тому в більшості випадків виникають одні і ті ж помилки, пов’язані з неякісним зв’язком або несправностями функціоналу. Але перевірити їх наявність можливо і самостійно при наявності умінь користування гаджетами.

  Моя довідка - Корисні поради