Чому погану якість відео в Инстаграме: як завантажити без втрати якості

Погане якість відео в Instagram – поширена проблема, з якою можуть зіткнутися користувачі незалежно від якості початкової зйомки на телефон. Розмитість, зернистість – це лише мала частина проблем, які можуть проявитися на відео, якщо ви процесі завантаження його в соціальну мережу будуть допущені ті чи інші помилки.

Сьогодні ми розповімо, як правильно додавати записи в соціальну мережу, щоб вони були якісними.

Чому погану якість відео в Инстаграме: як завантажити без втрати якостіЧому погану якість відео в Инстаграме: як завантажити без втрати якості

Чому відео в Инстаграмме поганої якості

Поширена проблема низької якості завантаженого відео – спочатку погана зйомка на телефон. Якщо ви використовуєте застарілий смартфон, то ні про яку якість ролика і мови бути не може. Якщо обладнання нове, має досить мегапікселів для роботи з роликами у високому дозволі, але додаються в соціальну мережу запису все одно мають погану якість, проблема може бути пов’язана з:

  • Особливостями роботи кодека H. 264 MPEG-4 part 10, доданого до 50 оновленні соціальної мережі. Помилка виявляється себе постійними зависання і смиканнями відео.
  • Завантаження ролика по мережі Wi-Fi. На спеціалізованих форумах можна знайти, що помилка часто виникає з-за повільної роботи бездротової мережі.
  • Особливостями кодека вашого смартфона.

Цікаво те, що в соцмережі про наявність проблеми з якістю роликів прекрасно знаю, при цьому до цих пір не було отримано жодного офіційного рішення. Користувачі самостійно шукають лазівки, встановлюють сторонній софт, щоб відео завантажувалося в первісному якості, і його можна було комфортно дивитися в подальшому.

Чому відео в Instagram завантажується в поганій якості

У 50 оновлення в соціальній мережі Instagram для обробки відеороликів користувачів додано кодак H. 264 MPEG-4 part 10. Це призвело до появи наступних проблем:

  • Ролик постійно смикається і зависає;
  • Втрачаються кадри;
  • Часто навіть неозброєним поглядом видно пікселі.

Цікаво те, що на Айфонах проблема відсутня. Користувачі можуть завантажувати відео саме в такій якості, в якому воно було зняте на телефон. Служба підтримки Инстаграма також часто пропонує користувачам Андроїд придбати смартфон на iOS. Рішення проблеми швидке, але дороге.

Чому погану якість відео в Инстаграме: як завантажити без втрати якостіЧому погану якість відео в Инстаграме: як завантажити без втрати якості

Як завантажити відео в Инстаграмм без втрати якості з телефону

Чому відео в Instagram поганої якості, ми розібралися, розглянемо ще кілька перевірених способів, які допоможуть завантажувати ролики через мобільний додаток без втрати якості з будь-якого пристрою, а не тільки з Айфона.

З Андроїда

Існує 4 основних способу боротьби з втратою якості для телефонів Android:

  1. Установка старої версії офіційного додатки соціальної мережі. Скачайте і встановіть зі сторонніх ресурсів будь-яку версію соцмережі, яка вийшла до 50. Якість відео відновиться, але закриється доступ до всіх нововведень і функцій, які були введені в останніх оновлень програми. Щоб програма не оновилася самостійно в самий невідповідний момент, в Плей Маркеті необхідно відключити автоматичне оновлення додатків.
  2. Використовуйте сторонній софт для запису роликів. Підійде програма Open Camera, вона відразу знімає в потрібному кодеку, в результаті при завантаженні в мобільний додаток Instagram відео не змінюється, не втрачається початкова якість.
  3. Встановіть на смартфон мод GbInsta. Даний спосіб вважається універсальним і працює на всіх пристроях з операційною системою Андроїд. Користувачеві досить знімати і завантажувати ролики через мод, щоб якість не втрачалося в процесі перекодування. Головна перевага мода – він не конфліктує з офіційним додатком. У підсумку можна використовувати його, щоб завантажувати ролики, а в офіційному клієнта проводити всі інші маніпуляції в соцмережі.
  4. Використовуйте софт для конвертації відео в інший формат. Досить перекодувати завантажений з Андроїда ролик з MP4 в MOV, тоді про погану якість можна забути. Змінювати формат можна через спеціальні онлайн-сервіси, також в маркеті поширюються подібні програми.

Чому погану якість відео в Инстаграме: як завантажити без втрати якостіЧому погану якість відео в Инстаграме: як завантажити без втрати якості

З Айфона

Проблема з якістю роликів існує тільки на смартфонах Android. Користувачі Айфонів отримують у стрічці і сториз саме ту якість, яке було спочатку при зйомці без спотворень в процесі завантаження. Якщо ви все-таки зіткнулися з проблемою, просто знімайте відео з допомогою сторонніх програм для зйомки замість базового додатка камери.

Саме тому керівництво соціальної мережі часто пропонує просто перейти з гаджета на Анроид на Айфон. Проблему з якістю це дійсно вирішить, але не варто забувати, що не кожен може так просто змінити смартфон на новий. При цьому нові користувачі просто не можуть освоїтися в операційній системі iOS, їм набагато простіше і комфортніше працювати з зеленим роботом.

Моя довідка - Корисні поради