Чому немає звуку в IGTV: як включити звук в IGTV в Инстаграме

Чому немає звуку в igtv і як вирішити цю проблему самостійно – дізнаєтеся з цієї статті. Igtv – новинка від розробників Инстаграма, що вийшла влітку 2019 року, і вже встигла стати дуже популярною. Сервіс дає можливість дивитися відео, довжиною до 60 хвилин і завантажувати власні, створивши свій канал. Для цього потрібно завантажити додаток, воно автоматично синхронізується з вашим профілем в Instagram. Головна особливість – усі ролики відтворюються у вертикальному форматі, що неймовірно зручно при перегляді зі смартфона. Вже досить велика кількість відомих персон – актори, співаки, блогери, медійні особи, випробували новий сервіс і залишилися ним задоволені.Але іноді не все йде гладко і виникають проблеми з завантаженням або переглядом роликів. У статті ми розглянемо одну з найпоширеніших помилок – відсутність звуку.

Немає звуку в IGTV: причини

Так як платформа відносно нова, розробники досі вносять поліпшення і допрацьовують функціонал. Можливо, це і є причина частого виникнення помилок у додатку, в тому числі, відсутність звуку. Є кілька основних причин, чому не працює звук в igtv:

  • Встановлений режим без звуку на смартфоні;
  • Погана якість інтернет-з’єднання.

Чому немає звуку в IGTV: як включити звук в IGTV в Инстаграме

Як включити звук в IGTV

Вирішили подивитися на дозвіллі парочку нових відео, але на екрані лише беззвучне рух? Перевірте, чи не переведений телефон у режим «без звуку» або вібрації. При необхідності, додайте гучності, натиснувши клавішу на бічній частині смартфона і пересунувши повзунок на шкалі. Враховуйте, що відео потрібно розгорнути на весь екран. Приберіть сервісне меню програми Igtv, втерши його вниз. Після цього звук повинен з’явитися.

  • Якщо в роз’єм встромлені навушники, звук також може не з’явитися. Спробуйте це виправити, вийнявши і встромивши штекер в гніздо навушників, додайте звук клавішею гучності.
  • Все зробили вірно, а звуку немає? Спробуйте відтворити інший ролик, можливо, ви намагалися подивитися відео, в якому звук спочатку був відсутній.
  • На деяких моделях телефонів, звук може бути відсутнім, якщо переходити на канал через його профіль в Instagram (у стрічці, де відображаються сторіс). Причини помилки на даний момент неясні, але творці обіцяють її швидке усунення. Вихід: потрібно зайти безпосередньо в додаток Igtv і вже там знайти потрібний ролик, звук повинен з’явитися.
  • Можливо, що причина криється в самому телефоні: приміром, несправний динамік. Перевірте це, запустивши відео або музичні файли в інших програмах. Якщо і там звук не працює, доведеться нести смартфон в сервісний центр.
  • Ще одна причина – погане або повільне інтернет-з’єднання. Для коректної роботи програми, швидкість інтернету повинна бути відповідною. Перевірити це можна, завантаживши додаток Speedtest або будь-яке подібне. Заміряйте швидкість мережі, вона не повинна бути нижче 1 Мбіт у секунду. Якщо результат виявиться нижче, варто задуматися про зміну джерела інтернету.
  • Виконали всі описані вище умови, але це не допомогло? Спробуйте перезавантажити смартфон – вимкніть і знову ввімкніть пристрій. В деяких випадках, це може допомогти.
  • Ще один радикальний спосіб: видаліть Igtv та знову запустіть установку. Можливо, при минулого завантаженні виникли якісь збої, які вплинули на адекватну роботу додатка.

Чому немає звуку в IGTV: як включити звук в IGTV в Инстаграме

ИнстаграмТВ обіцяє стати популярним додатком та створити гідну конкуренцію Ютуб. Сервіс дає можливість відчути себе в ролі блогера і розкрутити свій профіль. Залишається сподіватися, що розробники врахують всі недоліки свого продукту і в майбутньому використання Igtv стане ще більш зручним і безпроблемним.

Моя довідка - Корисні поради