Чому немає голосових повідомлень в Instagram: не записує

Чому немає голосових повідомлень в Instagram, дане питання цікавить користувачів у зв’язку з недавнім виходом нової опції. Це зручна функція, необхідна для швидкості спілкування і передачі емоцій. Розглянемо причини появи несправностей, а також способи їх вирішення.

Чому в Инстаграмме не записує голосові повідомлення

Існують причини, чому немає голосових повідомлень в Інсте:

 • Найчастіша причина – стара версія програми. Для виправлення неполадки слід завантажити оновлення. Зробити це рекомендується з офіційних джерел: з Плей Маркет (для android), з App Store для Iphone
 • Якщо після завантаження та установки нової версії voice message ще не записує, варто трохи почекати. Нововведення активуються не одночасно у всіх користувачів. В даному випадку потрібно почекати.
 • Остання причина — функціонал знаходиться в режимі тестування, а значить нова опція могла з’явитися лише у обмеженої кількості людей. Дочекайтеся, коли в мікроблозі твіттер або instagram розробники зроблять офіційну заяву про вихід нової функції.
 • Також: голосове повідомлення в Instagram?

  Чому немає голосових повідомлень в Instagram: не записує

  Важливо! Якщо у користувачів з’явилися голосові послання, а у вас ще немає, не варто панікувати. Запам’ятайте, новий функціонал в инстаграмме спочатку з’являється у зірок і нових акаунтів. Якщо профіль створювався давно, почекайте. Опція обов’язково активується найближчим часом.

  Чому немає голосових повідомлень в Инстаграмме

  Якщо є значок мікрофона, але голосове повідомлення не можна не відправити, не отримати, – значить проблеми в самому додатку. Почекайте якийсь час і спробуйте скористатися опцією пізніше.

  Якщо немає голосових послань в Instagram, а також несправне працюють інші програми, можливо причина в ОС пристрою. Для цього спробуйте очистити гаджета від сміття, видалити непотрібні програми. Якщо баги не виправилися, слід перейти до більш радикальних заходів:

  • скиньте девайс до початкових установок;
  • запустіть гаджет в режимі.

  Чому немає голосових повідомлень в Instagram: не записує

  Якщо значок мікрофона присутній, але прислане voice message не чути, можливі причини:

  • рівня гучності апарату недостатньо. Додайте звук, і ви почуєте повідомлення.
  • у відправника можливий несправний мікрофон. Це відстежити дуже просто: при відтворенні повідомлення еквалайзер вказує на рівень гучності запису. Якщо відправлено тихе послання, то еквалайзер б показав рівну смугу.

  Чому немає голосових повідомлень в Instagram: не записує

  Існують загальні причини неполадок:

 • Нестабільна робота інтернету.
 • Інша ОС. В даний час Instagram працює виключно для Андроїд і Це означає, що якщо пристрій функціонує на blackberry os, windows або іншої платформі, працювати справно воно не буде. Навіть якщо власник поставить android-версію, нові опції можуть не відображатись, або працювати з помилками.
 • Якщо ні один з методів не працює, зв’яжіться зі службою підтримки Інстаграмма, розкажіть про нього і виконуйте інструкції фахівців.

  Моя довідка - Корисні поради