Чому немає гифок в Instagram на Айфоне і Андроїді: що робити якщо не з’являються, не працюють, пропали

Анімація з’явилася в соціальних мережах відносно недавно, але не всі користувачі можуть насолодитися її повною мірою. Відповідей на запитання, чому немає gif в instagram, безліч. І рішення проблеми в кожному випадку залежить від конкретної ситуації. У деяких випадках причина криється в незрозумілій вибірці користувачів— в одних діф є, в інших — ні. Також на смартфон може бути встановлена неактуальна версія програми. Нижче будуть представлені різні способи вирішення проблем з відсутністю gif в Инстаграмме.

Чому у мене немає гіф в Instagram

Gif знаходяться в розділі стікерів. Пошук анімованих картинок синхронізований з клієнтом Giphy. Часто недосвідчений юзер, яка задається питанням чому немає гифок в instagram, просто не може знайти опцію додавання в історію «живих стікерів». Але насправді все працює. Просто необхідно зробити вірні маніпуляції. Для початку варто визначити кадр ірі ролик, які треба опублікувати, клікнути далі і прокрутити повзунок вниз. Там буде розташовано меню «GIF».

Чому немає гифок в Instagram на Айфоне і Андроїді: що робити якщо не зявляються, не працюють, пропали

Також серед частих причин відсутності гифок в Instagram Stories можна виділити:

 • Неактуальну версію мобільного Instagram. Необхідно відвідати магазин додатків для конкретної ОС і перевірити наявність оновлень.
 • Застаріла прошивка телефону. Слід оновити Android або iOS до останньої версії.
 • Що робити, якщо зникли гифки при додаванні історії

  Якщо який-небудь із способів недоступний, а історію потрібно опублікувати терміново, можна зареєструвати в Инстаграме ще один профіль. Гифки в ньому бути присутнім будуть. Треба просто зняти фото або відео для сторіс, прикріпити потрібний «живий» стікер і зберегти сторіс в фотоплівку. Після цього треба зайти в головний профіль і вивантажити історію з галереї. Це один з варіантів вирішення проблеми — немає гіф в instagram що робити.

  Якщо не один з вищевказаних способів не допоміг, варто звернутися з несправністю в службу підтримки соціальної мережі. Для цього необхідно зайти в меню настрої, вибрати пункт «підтримка», і слідом підпункт меню «повідомити про проблему». Модератори завжди намагаються оперативно вирішувати виниклі питання і зробити знаходження користувача на ресурсі максимально комфортним.

  Чому зникли GIF

  У березні 2019 адміністрація Instagram відключила функцію «живих» стікерів в соціальній мережі і додатку Снэпчат. В якості причини виступила гучна расистська анімація. Вона викликала в аудиторії бурю обурення і призвела до негативних наслідків. Представникам мережі довелося відреагувати на інцидент і вжити заходів.

  В результаті інтеграція стікерів з ресурсу Giphy була припинена. Саме там було виявлено провокаційний файл.

  Користувачі мережі задаються питанням, чому в инстаграмме немає gif, і роблять різні спроби повернути потрібний контент, намагаючись зрозуміти , як завантажити gif в профіль. Велика частина аудиторії сподівається, що незабаром можливість публікувати історії з анімацією з’явиться знову.

  Керівництво Giphy пояснило поява подібної вірусної анімації недосконалістю фільтраційної системи, які були усунуті в оперативному порядку. Сайт зберіг опцію декодування gif формати, придатні для публікації в Инстаграме.

  Для цього необхідно:

  • Пройти реєстрацію на Giphy
  • Знайти потрібний файл;
  • Натиснути іконку Instagram;
  • Вказати адресу електронної пошти;
  • Завантажити вкладення з листа в галерею смартфона;
  • Вивантажити gif з галереї в соціальну мережу.

  На жаль, даний спосіб не підходить для додавання гифок в сториз. Тому користувачам, регулярно публікує історії, доведеться почекати, коли розробники розморозять функціонал. Офіційних заяв, коли gif повернуться в додаток, поки не надходило.

  Немає гіф в Instagram на телефоні

  GIF для Instagram — це анімовані картинки в mp-4. Розробники впровадили значну базу анімації, сннхронизировав соціальну мережу з сервісом Giphy . Тперь юзери можуть додавати в історії безліч рухомих стікерів — від анімованого чізкейку до грають на гітарі кошенят.

  Чому немає гифок в Instagram на Айфоне і Андроїді: що робити якщо не зявляються, не працюють, пропали

  Чому немає гифок в instagram у деяких користувачів? Додавання gif-каталогу відбулося відносно недавно, тому не вся аудиторія вже освоїлася з новими опціоналом. Щоб знайти діфку треба:

 • Зробити фото або відео або завантажити контент з галереї;
 • Свайпом вгору вибрати в меню GIF;
 • Знайти потрібну анімацію і додати її в публікацію.
 • Вибирати гіф у соцмережі можна, ввівши в поле пошуку ключове слово або відвідавши тематичний розділ. Найпопулярніші gif-файли знаходяться в темі Trending. Також присутні розділи «accessories», «Emoji», «peekers» (пропдающие), «effects», «word art» (із накладенням тексту).

  Якщо ви не знайшли gif в instagram, причина швидше за все криється в старій версії програми. Стікери доступні для оновлення 29.0.0.0.18. і вище.

  Можна не шукати гіф у Инстаграмм, а додати їх за допомогою сервісу Boomerang. На однойменному сайті треба відкрити потрібну опцію, записати відео або зробити фото, додати йому різні властивості і ефекти. Вийде зациклений фільм довжиною кілька секунд, який можна відтворювати в різні сторони. Результат мало схожий на звичну діфку із каталог Ґіфи. Але до недавніх пір «бумеранги» були єдиним способом додавання анімації в мережа instagram.

  Також додати власну гиыку з телефону можна після декодування її у формат mp4. На допомогу прийдуть спеціальні утиліти, які можна знайти в магазинах додатків. Практично всі програми діють за одним алгоритмом:

  • Треба завантажити анімацію в програму;
  • Ввести потрібні параметри;
  • Дати команду «Save and Share in Insta».

  На Андройде

  Самим елементарним відповіддю на питання, чому немає гифок в instagram на android, є рада завершити стару сесію і авторизуватися в мережі знову. Якщо гифки зникли раптово, можливо проблема зникне сама по собі. Якщо функціонал і до цього був недоступний, варто звернути увагу на версію ОС і додатка Instagram. Всі питання можна задати в службу підтримки.

  Створити свою діфку на смартфонах Андройде, ігноруючи сервіс GIPHY, і опублікувати її в Инстаграмме допоможе додаток GIPHYCAM. Програма безкоштовна і розповсюджується через Play Market. Для початку необхідно зберегти потрібну анімацію на смартфон, потім зайти в програму і, вибравши потрібний файл, натиснути іконку >. Після завершення роботи треба просто натиснути кнопку Instagram.

  На айфоне

  Раніше один з співзасновників Instagram повідомив, що на додаток яблучної продукції отримало кілька нових функцій, одними з яких є підтримка розширеної колірної палітри і GIF-анімації в Live Photos. Сталося це після виходу iPhone 7, який охопив більшу частину природного і штучного спектру. На жаль, власники смартфонів минулих поколінь різницю з’явилася різницю кольору не помітять.

  На анімацію обмеження не поширюються. Тому відповідь на питання, чому немає гифок в instagram айфон 6 , криється в іншої причини.

  Якщо впроваджені з сервісу Ґіфи «живі стікери» відсутні, можна вибрати два варіанти:

 • Для автоматичного декодування в потрібний формат «живого знімка» або відео з галереї запустити додаток Boomerang;
 • Використовувати програму Вибрати команду«GIF to Instagram» і додати потрібний файл. Не забудьте налаштувати швидкість відтворення. На останньому етапі досить натиснути «Save and Share in Insta». Готово!
 • Створити незвичайну авторську діфку можна за допомогою програм для відеомонтажу. Однією з найбільш популярних і простих у використанні є Adobe Premiere. На першому етапі потрібний файл завантажується в програму. Далі слід задати потрібні параметри. Дозвіл краще виставляти на максимум, співвідношення сторін 1/1.

  Не з’являються гифки

  Чому немає гифок в Instagram на Айфоне і Андроїді: що робити якщо не зявляються, не працюють, пропали

  Якщо ви зробили свою авторську гіф, але не змогли опублікувати її, відповідь на питання, чому немає гифок в instagram, швидше за все криється в неправильно вибраному форматі. Для експорту файлів з програм для відеомонтажу слід вибирати найбільш сумісний з ОС формат. Для «яблучних» телефонів підійде розширення MOV. Працює тільки після установки додаткових кодеків QuickTime. Для Android –смартфонів слід вибирати формат MP4. Кодування підсумкового файлу краще проводити стандартом H. 264. Наприкінці треба експортувати анімацію в галерею і завантажити в Instagram звичним способом.

  Не працюють гифки

  Проблему, чому немає гіф у инстаграмме, можна вирішити наступним чином:

  • Знайти будь-який запис, в якому «жива» анімація працює. Це може бути сторінка одного або когось із знайомих;
  • Пройти авторизацію на цьому акаунті зі свого пристрою;
  • Вибрати нову сториз, натиснути на значок додавання gif (якщо все грузитсяи ви бачите повний функціонал сториз (опитування, стікери) означає спосіб спрацює);
  • Відключити wifi і активувати авіарежім;
  • Завантажити лагающий аккаунт.

  Ви бачите, що стікери залишилися на місці. Їх треба додати в історію, далі скинути цю сториз і відкрити нову, знову увійти в режим стікерів і свайпом вправо переконається, що вони збереглися. Тільки після того, як ви переконалися, що функціонал повністю відновлений, можна перевести смартфон в звичайний режим і включити wifi.

  Моя довідка - Корисні поради