Чому не завантажується фото в Instagram

Чому не завантажуються фото в Instagram. Це одна з поширених неполадок програми, з якої щодня стикаються сотні користувачів. Instagram спочатку створювався як додаток, в якому користувачі викладають свої фотографії або відео матеріали. Якщо ж з подібною функцією програми виникають проблеми, то втрачається сенс використання утиліти. Але подібні недоліки в роботі під силу усунути самостійно. Найбільш прості і доступні способи пропонуємо розглянути нижче.

Чому не завантажується фото в InstagramЧому не завантажується фото в Instagram

Що робити, якщо не викладається фото в instagram

Чому не завантажується фото в InstagramЧому не завантажується фото в Instagram

Якщо не виходить залити фотки в Инсту, користувач починає панікувати. Не варто лякатися, потрібно тверезо оцінити ситуацію і обчислити причини поломки. Тоді стане ясно, що робити далі.

 1. Якщо джерелом неприємностей виступає некоректна робота Инсты, варто почистити кеш або перевстановити додаток. Для переустановки видаляють стару версію, потім вантажать нову і встановлюють її.
 2. Якщо необхідно оновлення для телефону, то варто перевірити наявність нового ПО. Для цього заходимо в налаштування, вибираємо розділ основне, клікаєм на оновлення. Запуститься перевірка оновлень. Якщо такі виявляться, то потрібно запустити їх завантаження та встановлення.

Іноді причина криється у тимчасове блокування акаунту инстаграмщика. Зазвичай подібне відбувається при порушенні правил використання програми. Коли термін блокування закінчаться, працездатність утиліти відновиться, головне, не допускати нових порушень.

Чому Instagram не завантажує фото на телефоні

Є маса причин, чому в Instagram фото не завантажується. Матеріал може без помилок викладатися в профілі інших соцмереж, однак, Instagram його категорично не завантажує. Зазвичай шукати причини некоректної функціональності варто в збоях налаштувань або перебої інтернет-зв’язку. Такі недоліки можна легко усунути самостійно, головне, уважно слідувати інструкції. Алгоритм дій буде залежати від того, на якому пристрої користувач сидить у фотосоцсети.

Читайте також:
Інструкція, як видалити сторінку в Инстаграме через телефон

На андроїді

Вирішувати проблему з незагружаемыми фотографіями в Інсте при використанні андроїда потрібно починати з наступних кроків:

 • перевірити стабільність мережевого з’єднання з інтернетом;
 • перевірити працездатність Wi-Fi-мережі, якщо підключення у всесвітню павутину здійснюється через неї;
 • перевірити оновлення для додатка і для самого андроїд-пристрою.

Що робити далі, залежатиме від першопричини, чому утиліта не хоче нормально працювати. Якщо джерелом неполадок є нестійкий сигнал, то треба просто почекати більш стабільного з’єднання.

На айфоне

Якщо фотки не вантажаться в Instagram з телефону на платформі iOS, то варто перевірити стан пам’яті мобільного пристрою. Проблема може критися в одночасно відкритих і запущених програмах. Якщо їх кілька, то вони будуть страшно гальмувати роботу всього пристрою, в т. ч. і Инсты.

Нічого особливого робити не доведеться. Потрібно закрити непотрібні додатки і для надійності перезавантажити айфон. Зазвичай цих дій буває достатньо, щоб пам’ять зникла і додаток відновив працездатність.

Не вантажаться фото в Instagram

Коли стандартні рішення не допомагають, перезавантаження не діє, то рекомендується перевірити актуальність версії Instagram. Іноді програма не показує у стрічці фотографії через застарілої утиліти. Для перевірки актуальності версії програми треба:

 1. пройти в магазин з додатками для конкретної ОС телефону.
 2. Перевірити, чи є оновлені версії.
 3. Якщо виявляться нові опції, то треба запустити оновлення.

Після оновлення пристрій потрібно перезавантажити. Тепер фотографії користувача повинні завантажуватися без збоїв і зависань.

У стрічці

Чому не завантажується фото в InstagramЧому не завантажується фото в Instagram

Якщо складність полягає в тому, що фото в додаток вантажаться, а стрічка їх не відображає, то також варто перевірити оновлення для Instagram. При відсутності таких рекомендується заново завантажити додаток з офіційного джерела.

Тільки так ви можете бути впевнені в безпеці і працездатності утиліти. Завантаження програм з сумнівних сайтів часто призводить до зараження пристрою вірусами або некоректної функціональності самого додатка.

Читайте також:
Накрутка лайків в Инстаграме - методи і сервіси

В історіях

І стрічка, і історія можуть не відображати чи не завантажувати мультимедійні файли з різних причин:

 1. Застаріла версія Инсты.
 2. Автооновлення не встановлено.
 3. Недостатньо внутрішньої пам’яті на пристрої.

Усувати порушення потрібно в залежності від першопричини. Потрібно оновити софт, перевірити стабільність зв’язку, налаштування мобільних даних та стан пам’яті на телефоні. Щоб переконатися, що проблема криється в самому телефоні або мобільної версії програми, варто спробувати зайти в Инсту через браузер на комп’ютері. Якщо фотосоцсеть буде доступна, фотки чудово завантажуються, то корінь помилки потрібно шукати в телефоні і його версії утиліти.

Якщо в розпорядженні є інший телефон, то можна зайти в Инсту з нього. Якщо все працює, то потрібно розбиратися з налаштуваннями вашого смартфона, можливо, буде потрібно допомога фахівця або навіть ремонт.

Хоча найчастіше недоліки в роботі Instagram обумовлюються більш банальними факторами начебто недостатньої швидкості інтернету або відсутності зв’язку, невстановленого оновлення або помилок на фоні оновлення софта.

При заливці фото/відеоконтенту на профіль Instagram, слід суворо дотримуватися інструкції. Програма передбачає наявність певних обмежень трафіку, що помилково змушує думати про помилку завантаження. Якщо фотки не вантажаться, можливо, ліміт вичерпаний, потрібно трохи почекати і потім знову повторити операцію. Головне, точно визначити джерело проблем, тоді вдасться швидко вирішити.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради