Чому не викладається пост в Instagram з телефону і комп’ютера: що робити і як видалити

Чому не викладається пост в Instagram. З подібним питанням користувачі соцмережі часто звертаються в техпідтримку. Такі проблеми зустрічаються в Инстаграме нерідко. Причина некоректною працездатності може обумовлюватись різними факторами. Щоб знати, як вирішити проблему, потрібно спочатку розібратися з обставинами помилки.

Чому не викладається пост в Instagram з телефону і компютера: що робити і як видалити

Чому не завантажується пост в Инстаграме

Фахівці пояснюють, що у некоректної роботи Инстаграма може бути безліч причин. Зазвичай, коли не вдається опублікувати історію або посаду в стрічку, користувачі починають шукати неполадки в самому пристрої. Технічні та програмні фактори досить часто збивають роботу додатка, але крім них є чимало причин некоректної роботи фотосоцсети:

 1. Нестабільна інтернет-зв’язок, мобільні дані або Wi-Fi. Якщо у інтернету занадто низька швидкість з’єднання, то неминуче будуть проблеми з вивантаженням трафіку. Слід перевірити доступ і швидкісні характеристики вашої мережі. Якщо пінг низький, а прийом трафіку високий, то причина не у швидкості інтернету.
 2. Переповнена пам’ять, забитий кеш йди сховище на смартфоні. Для вирішення проблеми потрібно очистити кеш, видалити непотрібні програми, щоб почистити пам’ять.
 3. Проблема в роботі самого телефону або ПК. Проста перезавантаження легко впорається з подібними проблемами.
 4. Необхідно оновлення утиліти. Версії Инсты для ПК оновлюється досить рідко. Набагато частіше оновлення потрібно для мобільного застосування. За цим треба стежити і регулярно оновлювати програму.
 5. Збої в роботі Instagram. Навіть після відновлення утиліта може збиватися. Для вирішення проблеми може знадобитися реинсталляция програми. Іноді оновлення виходить з багами, що і стає причиною помилок при заливці медіафайлів в аккаунт. Робити тут нічого не потрібно, треба просто дочекатися нового оновлення з виправленнями помилок. На крайній випадок, можна зробити відкат до попередньої версії, коли прога працювала коректно.

Причин нестабільної функціональності Инсты може бути багато. І для кожної є своє рішення, тому треба виходити з того, чому не завантажується пост в Инстаграме.

З телефону

Якщо користувач сидить в Instagram з телефону, то найчастіше проблема з заливкою медіафайлів полягає в:

 • відсутність інтернету;
 • збої в роботі мобільного пристрою;
 • застарілої версії додатка;
 • помилку установки або оновлення;
 • баги в новому оновленні Instagram;
 • невідповідність нової версії програми ОС телефону.
Читайте також:
Офіційна сторінка в Инстаграме Насті Рибки (Вашкевич): хто це, фото і відео в 2019 році, останні новини, чому навколо неї так багато хайпи

З комп’ютера

Що стосується використання Instagram через ПК, то тут проблема завантаження фото або відео може полягати у факторах зразок:

 • відсутності інтернет-з’єднання;
 • збоїв в роботі програми;
 • неполадки в роботі самого комп’ютера.

Ці фактори пояснюють проблеми некоректною доступності Instagram найчастіше. Усувати неполадки потрібно у відповідності з першопричиною. Оскільки для використання Инсты на компі потрібні додаткові проги начебто Gramblr, BlueStacks або браузера Google Chrome, збої у завантаженні можуть пояснюватися некоректною працездатністю подібних утиліт.

Що робити?

Чому не викладається пост в Instagram з телефону і компютера: що робити і як видалити

Дії по усуненню проблеми, коли не завантажується публікацію в Instagram, залежать від причини неполадок. Ось кілька рішень:

 1. Якщо причина в збої комп’ютера або телефону, то рекомендується зробити перезавантаження пристрою, а потім знову спробувати додати фотографію або іншу публікацію.
 2. При застарілій версії соцмережі потрібно перевірити наявність оновлень додатка. При необхідності оновити програму, тоді знову буде працювати без порушень.
 3. Неправильна робота програми. Для відновлення функціональності рекомендується почистити кеш. Якщо це не допоможе, то варто видалити додаток, а потім встановити заново, завантаживши новий інсталятор.
 4. Якщо викласти фото не вдається після установки іншого варіанту Инстаграма, то причина може ховатися в нестабільній функціональності додатка. Після таких змін утиліти починають працювати некоректно, огидно завантажують відео, збивається відправка фото та ін. Можна спробувати перевстановити програму, або дочекатися чергового оновлення, де будуть виправлені баги.

Останні оновлення не можуть похвалитися коректної функціональністю Instagram, причиною чого часто є низькопробні прошивки мобільних пристроїв. Іноді на мобільник потрібно встановити різноманітні оновлення, щоб відновилася працездатність додатків.

Чому не викладається пост в Instagram з телефону і компютера: що робити і як видалити

Як видалити завантажену публікацію

Якщо публікацію завантажити не вдалося, то виникає питання – як видалити інформацію з облікового запису. Недозавантажені фото зависають у чернетках. Туди і треба зайти для видалення дефективної публікації.

Читайте також:
Розмір сторіс в Instagram в пікселях - як правильно розрахувати

Якщо відбулося зависання публікації в процесі завантаження, то рекомендується відключити інтернет і закрити Instagram, потім перезавантажити пристрій. Спробуйте повторити завантаження, попередньо перевіривши доступність інтернету.

Инстаграмщики часто пишуть в техпідтримку, не можу залити фото в стрічку. Подібних скарг тільки за 2020 набралося десятки тисяч. За статистикою, більшість проблем з розміщенням обумовлені некоректною роботою самого пристрою, рідше – додатка. Вирішувати проблему треба після виявлення точної причини некоректної функціональності. Існує маса варіантів, які допоможуть у відновленні функціональності Instagram.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради