Чому не викладається пост в Instagram: основні причини й рішення

Чому не викладається пост в instagram – що робити і з якої причини це відбувається – питання, яке потребує вирішення. Представлена в статті інформація дає відповіді на подібні запити. Якщо слідувати порадам і рекомендаціям, можна публікувати пости без затримок і зависань. Завдяки цьому можна повноцінно використовувати функціонал ресурсу на комп’ютері і на телефоні.

Чому не викладається пост в Instagram: основні причини й рішення

Чому не завантажується пост в Инстаграме?

Якщо фото відмовляється завантажуватися, головною причиною вважається низька швидкість трафіку. Щоб виправити збій, необхідно перевірити і налаштувати роботу соціальній мережі. Зробити це можна за допомогою стандартного відключення обладнання.

Додатково рекомендується використовувати додаток. Якщо з трафіком повний порядок, а не працює, і відправлення не здійснюється, можна перезавантажити пристрій. Цей легкий крок швидко усуває причину збою в роботі запитаного ресурсу.

Потрібно перевірити, чи встановлений на гаджеті останній варіант инсты. Перевірити свіжість утиліти можна через розділ з настоянками. Якщо поруч з соціальною мережею присутній напис із оновленням, можна встановлювати доступні апдейти.

Не викладається пост в Instagram

Чому не викладається пост в Instagram: основні причини й рішення

Не завантажується публікацію в instagram часто через накопичився кеша. У подібній ситуації проблему можна вирішити через видалення та перевстановлення ресурсу. Використовувана програма легко видаляється. Для цього потрібно довго натискати на значок. Як з’явиться хрестик, слід активувати його.

Це видалить програму. Далі потрібно завантажити і встановити нову. На підставі цієї інформації можна зробити висновок, що для комфортного використання програми потрібно оновити пристрої і або дочекатися чергового оновлення.

Установка проводиться за зрозумілою схемою. Користувачеві потрібно перейти в магазин додатків. Знайти і завантажити останній варіант. Якщо здійснити подібну маніпуляцію не виходить, можна судити про старої моделі гаджета. В даній ситуації мало що можна зробити. Єдиним рішенням буде придбати новий смартфон. В іншому випадку залишиться задовольнятися тим функціоналом, що є в розпорядженні.

Читайте також:
Офіційний Instagram Філіпа Кіркорова: нові фото і відео в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя, зростання, діти, останні новини

Що робити, якщо не вантажить пост?

Якщо публікація не вантажиться, варто розглянути наявність неполадок в телефоні. При відсутності результату від перерахованих вище операцій можна провести скидання налаштувань. На айфоне користувач повинен виконати такі дії:

  1. На гаджеті відкривається вкладка з налаштуваннями.
  2. Здійснюється перехід в розділ Основні.
  3. Слід прокрутити перелік вниз, поки не з’явиться опція Скидання.
  4. Активується підтвердження операції.

Якщо в розпорядженні андроїд, послідовність дій буде приблизно аналогічною. Користувач заходить в налаштування. Вибирає скидання і відновлення. Активує, що потрібно.

Для виконання ґрунтовного скидання потрібно провести чистку особистих даних. Це видалить раніше встановлені налаштування програми. Даних дій достатньо для досягнення потрібного результату.

Основні рішення даної проблеми

Чому не викладається пост в Instagram: основні причини й рішення

Існує багато методик, за допомогою яких можна усунути збій. Спочатку перевіряється з’єднання з трафіком. Зазвичай невелика швидкість і повну відсутність зв’язку не дають провести завантаження публікації.

Додатковим рішенням вважається проставлення опції, пов’язаної з автоматичним оновленням. Якщо це не допомогло, рекомендується провести перевстановлення ПЗ, вибравши новий варіант. Тут слід знати, як видалити стару утиліту. Результату можна добитися, якщо перевірити смартфон на предмет наявності несправностей.

Слід пам’ятати, що в інсте присутні деякі правила завантаження фото. Встановлені ліміти. Якщо користувач був занадто активний останнім часом, профіль можуть тимчасово заблокувати. У подібній ситуації залишається тільки написати скаргу в підтримку, почавши зі слів «не можу нічого зробити». Деякий час почекати, доки з рахунку не знімуть обмеження. Через пару днів програма перестане писати помилку і почне працювати.

Підводячи підсумки

Причин, за якими може не виходить викласти фото в стрічку в 2019 році, багато. Варто вивчити кожну, спробувати виправити. Який із методів спрацює. Можна буде без проблем завантажувати контент в стрічку і в історії. Корисним радою вважається дотримання правил, пов’язаних із завантаженням фото, відео та активністю в фотосети. Нехтування ними призведе до блокування аккаунту в инстаграме. При порушенні правил додатки людина стає бездіяльним, нічого додавати не можна. А це досить неприємно.

Моя довідка - Корисні поради