Чому не відкриваються історії в Инстаграме – основні причини!

Соціальна мережа Instagram постійно додає нові фішки для користувачів. Так більше року тому була додана нова опція, яка отримала масове визнання, серед зареєстрованих користувачів – stories.

Stories – це інструмент, який дозволяє ділитися не тільки красивими і радісними подіями, а також рекламувати товар, послуги або просто ділитися гумористичними роликами, мудрими цитатами або просто відеозверненням.

В оновлених версіях мобільного додатка instagram в сторіс з’явилося багато корисних і цікавих функцій, які дозволяють вести зворотний зв’язок з клієнтами. Наприклад, можна створити опитування або відповідати на питання, які задають ваші передплатники.

Дуже зручна опція накладення фільтрів для редагування публікацій в сторіс, яке займає всього пару хвилин. А щоб сторіс були привабливішими активно використовувати смайли, gif, вбудовані маски, стікери. Примітно, що можна змінювати режими зйомки і камеру на телефоні.

Додавати заздалегідь зняті кадри або в режимі онлайн. Крім додавання своїх сторіс, можете дивитися опубліковані stories інших користувачів. Іноді з певних причин сторіс інших користувачів буває не доступним або не відображається коректно.

Прочитавши статтю до кінця, ви знайдете відповіді на питання, чому не відкриваються історії в инстаграме або чому не завантажується в инстаграме сторіс.

Чому не відкриваються історії в Инстаграме   основні причини!

Якщо причина в пам’яті телефону

Причин може бути кілька, одна з поширених причин, чому не відкриваються, і ви не бачите в історії инстаграме, криється в пам’яті телефону. Якщо на мобільному пристрої, що працює на ОС андроїд не досить пам’яті, то додаток для телефону буде працювати не коректно і багато функції будуть не доступні. Щоб усунути причину, перейдіть в налаштування вашого телефону в розділ пам’ять і очистіть кеш-пам’ять самого пристрою. А також очистіть пам’ять програми через управління файлами. Встановіть зовнішній накопичувач флеш карту і перенесіть частина інформації, звільнивши місце на своєму телефоні.

Важливо! Якщо ви отримали у директе повідомлення від користувача, який поділився з вами чужою історією, і ви не відразу перейшли, щоб подивитися, то обов’язково зіткнетеся з написом instagram «ця історія більше недоступна». Тому що всі сторіс доступні протягом 24 годин з моменту публікації.

Проблема з інтернет з’єднанням

Не стабільний сигнал інтернету, теж впливає на роботу мобільного додатка Instagram. Бажано, щоб сигнал був 3-4 G. Саме із-за низької швидкості передачі даних інтернет з’єднання така опція, як публікація історій буде недоступна. Усунути причину, допоможе зміна оператора або провайдера.

Читайте також:
Як подивитися IGTV в Инстаграме: на комп'ютері, накрутка переглядів | видно хто дивився IGTV

Помилка додатка instagram

Рідко, але зустрічає така проблема, коли додаток instagram, просто вилітає при спробі завантажити або додати публікації в історії або вилітає при перегляді контенту користувачів. Іноді видає «помилка додатка instagram». Помилка роботи програми може виникнути при відсутності оновлень версії або при не достатній кількості вільної пам’яті. Щоб встановити оновлення зайдіть в плей маркет або app store. Оновлення до останньої версії.

Якщо причина в пам’яті, то необхідно звільнити пам’ять, шляхом видалення кеш на телефоні. Або просто видаліть додаток і скачайте його заново.

Чому не відкриваються історії в Инстаграме   основні причини!

Некоректна робота пристрою

Однією з причин, по якій виникає проблема з історіями в инстаграме, криється в самому телефоні. Instagram для мобільних пристроїв, хоч і підтримується на всіх ОС Android, iOS, Windows. Але працює не завжди стабільно. Наприклад, щоб робота инстаграма без помилок, модель айфона повинна бути вище 4. Можливо, ваш пристрій застарілий і не підтримує нові формати фотографій і відео. Іноді з-за застарілої операційної системи, пристрій починає працювати не коректно, а, отже, і всі встановлені програми. В даному випадку необхідно провести діагностику пристрої, перевірити наявність оновлення програмного забезпечення на вашу модель пристрою.

Увага! Продуктивність сучасних гаджетів, які постійно знаходяться під рукою з виходом в інтернет, впливає стан пам’яті. Встановіть спеціальну програмку для видалення сміття, що нагромадилося при експлуатації встановлених і вбудованих мобільних програм

Що ще могло піти не так?

Основні причини перераховані вище. Однак, які ще можуть виникнути причини, що заважають коректній роботі instagram.

Одна проблема, з якою можуть зіткнутися користувачі, не підтримується формат відеоролика, помилки при імпорті відео. Для завантаження ваше відео має бути збережене у форматі мр 4 і тривалістю не більше 1 хвилини (60 секунд).

Читайте також:
Який розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконки

Зняли цікаве відео і хочете завантажити його в сторіс инстаграма, але при спробі поділитися, програма видає помилку. Така помилка може виникнути, якщо встановлена стара версія соціальної мережі.

Також причиною завантаження може стати пристрій, що не підтримує нову версію соціальної мережі. В даному випадку, єдиний вихід змінити гаджет. На жаль, інших варіантів немає.

Дивитися історії в инстаграме, можуть власники, тільки сучасних смартфонів. Для старіших мобільних пристроїв дана функція не доступна з-за застарілої ОС. При відсутності можливості придбання нового гаджета, скористайтеся веб-сайтом. Встановивши спеціальне розширення для браузера можна переглядати чужі сторіс.

Мало хто звертає на збій часу і дати на пристрої. А від цієї невеликої, здавалося б, неточності, залежить робота смартфона. З-за не правильну дати і часу, така опція перегляду сторіс не доступна, бо встановлений час і дата, і не збігаються з налаштуваннями инстаграма. Тому потрібно встановити дату в історії. Після правильно встановленого часу та дати, всі проблеми усуваються.

Функція «прихована історія» доступна кожному користувачеві. Профіль від якого приховали історії, подивитися не зможе. Як можна приховати сторіс? Для цього зробіть наступні кроки:

  • зайдіть в налаштування stories;
  • виберіть пункт меню «приховати»;
  • введіть імена облікових записів, від яких бажаєте обмежити доступ;
  • натисніть «готово».

Своєчасні оновлення Instagram дозволяють додавати історії з позначкою геоданих, відміткою інших профілів. Щоб зберегти сторіс, створіть альбом актуально публікацій історій. Кожен гість може подивитися зникло, але в теж час збережене подія. Так само в останньої оновленої версії програми доступні нові фільтри, вбудовані маски, асортимент розробники розширили. Нові режими зйомки инсты, роблять інструмент ще цікавіше.

З різних причин виникають складності при завантаженні сторіс, але кожну з виниклих причин можна усунути. В першу чергу йдуть перевірити всілякі з перерахованих вище найпоширеніших причин за відгуками користувачів.

Моя довідка - Корисні поради