Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

Сьогодні люди багато на що готові, щоб отримати свої заповітні лайки в Инстаграме. Здавалося б, це всього лише сердечко в соціальних мережах, яке, в принципі, нічого не значить і на аккаунт, тим більше на справжню людину, вплинути ніяк не може. Як би не так. Розкажіть це тим людям, які при сварці демонстративно забирають свої лайки і йдуть на захід. Ми не знаємо, може ця злощасна розробка соціальних мереж покликана розсварити між собою все людство, і незабаром президенти двох країн будуть ображатися один на одного, тому що хтось не відповів на лайк?

Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

Цього ми напевно не знаємо, так що гадати не будемо. Хочемо ми цього чи ні, лайк володіє значно більшою важливістю, ніж ми собі уявляємо. Сьогодні поговоримо про тих людей, які накручують взаємні лайки в Инстаграме, в гонитві за чимось, що нам невідомо.

Що дають взаємні лайки в Инстаграме?

Колись давно, дивлячись мем, де подруги ображаються один на одного, тому що жодна з них не поставила інший лайк, ви могли просто посміятися і назвати їх, умовно дурними (ну дуууже умовно). Сьогодні ж, це вже реальність. Скажемо по секрету, про це ще Майя писали. Але для чого потрібні ці сердечка? За словами тибетських ченців, лайки – це засіб самоствердитися, показати людям, що вони дійсно щось значать для інших людей. Для власників бізнес-акаунтів, сердечко під постом про їх продукції означає те, що людям вона подобається, і вони його куплять. Ця Схема працює приблизно так:

Ви завантажуєте своє творіння в Instagram, на загальний огляд. Далі, розуміючи, що ваше «диво» виявилося потрібним тільки вам, а інші люди мають IQ більше 50, ви звертаєтесь до своїх друзів або передплатникам. Мовляв, давай, я тебе отлайкаю повністю, а у відповідь ти мене. Не будемо говорити, на що це схоже, але результат з’являється.

Читайте також:
Автоматична накрутка лайків в Инстаграме: лінь чи потреба?

Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

Після підтвердження операції, ви отримуєте свої заповітні сердечка. Будучи гордими досконалої угодою, ви шукайте ще таких же людей, для яких лайк – це сенс життя. Попередимо відразу, що ця ідея приречена на провал, тому що люди не такі вже й наївні, якими можуть здатися на перший погляд. Виходячи з цього, ми можемо зробити висновок, що люди, які вдаються до допомоги меншин, тобто взаимлайкальщиков, не хочуть витрачати зайві копійки на те, що вони так жадають роздобути.

Як отримати взаємні лайки в Instagram безкоштовно?

Якщо взаимолайкание стало для вас нормою, не переживайте. Це вже легалізовано в Європі і вам нема чого соромитися. Це абсолютно нормальний, хоч і трохи нетрадиційний спосіб заробити лайки безкоштовно.

Для цього проробіть наступні маніпуляції:

  • Завантажте ваш профіль хоч якесь фото, якістю вище середнього;
  • Додайте до нього опис, який підходить під тематику фотографії;

Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

  • Другий пункт був необхідний, якщо ви не фахівець по SEO-маркетингу або не визнаєте еволюцію;
  • Гуляйте з різними профілями і розставляйте по 1-2 лайка на фотографіях;
  • Чекайте відгуку у вигляді взаємних сердечок.

Якщо все пройшло добре, то деякі люди будуть відповідати вам взаємністю. Спробуйте поставити ще пару лайків. Якщо ж він знову відповідає, то ви знайшли свою людину. Можете час від часу один одного полайкивать.

Такий варіант підійде для тих, хто не приховує своїх бажань і готовий навіть на таке. Гуляйте по стрічці новин та під кожним постом залишайте коментар про взаимолайках. У даному вигляді пошуку безкоштовних лайків, ми не бачимо нічого поганого! Толерантність – наше все!

А бувають і такі, хто використовує, так звані, піар-ігри. Але це вже зовсім ні в які ворота! Якщо ви вирішили піарити свій аккаунт через такі ігри, у мене для вас погані новини. Цей метод відноситься до брудних і здатний підмочити репутацію вашого облікового запису.

Читайте також:
Актуальне в Instagram: що це, обкладинки, іконки, як додати, картинки, скачати, приховати, розмір

Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

Обмеження на лайки в Инстаграме

Навіть у такій тонкій справі соціальні мережі ставлять для нас обмеження. Ні, це не тому що ви займаєтеся взаимолайканием. Ми за свободу вибору. Робиться це для того, щоб в Инстаграме не було ботів і автоматизованих систем, які розкручують акаунти без участі людини.

 

Ось добові ліміти на сердечка:

  • Не ставте більше 1000 лайків на добу (це для дуже лайкообильных людей);
  • Не перевищуйте ліміт в 200 лайків на годину;
  • Ставте лайки з проміжком в 3-5 секунд; (лайк повинен бути якісним, а не просто швидким).

Перевищення цих лімітів загрожує підвищеною увагою на вашу адресу. А як ми зрозуміли, виходячи з ваших бажань і переваг, вам це не потрібно. Найгірше, що може трапитися – ваш профіль заблокують.

Ефективність взаємних лайків

Ми зрозуміли, що ви готові на самі божевільні вчинки заради передплатників і лайків. Але як сумлінні громадяни, наш обов’язок вказати вам більш вірну дорогу. Наскільки ефективні взаємні лайки і чи варто цим займатися? Лише 15% готові відповісти взаємністю на вашу пропозицію. Тобто, щоб отримати свої умовні 15-20 лайків, вам потрібно витратити близько години свого часу. Це, як мінімум, невигідно. Не витрачайте час даремно. Зараз ми познайомимо вас з конторами, які знають, як заробити в Инстаграме. Так, зароблені гроші, вони, звичайно, не жертвують на благодійність, але корисного від таких компаній, куди більше, ніж від взаимолайков. Якщо говорити вашою мовою, це такі спеціалізовані магазини для ваших специфічних потреб.

Pamagram – ціни в даному сервісі, досить високі. Приховувати це не варто. Але якщо подивитися з іншої точки зору, то все досить непогано. За 600 рублів ви отримаєте місячний доступ до функцій сайту.

Читайте також:
Скачати Repost for Instagram для репоста відео та фото

Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

Likemania – тут можна вибирати, чи хочете ви живих лайкерів або ж ботів. Різниця в 1.5 рубля. 10 живих лайків стоять 2.5 рубля. Плюс всілякі знижки.

Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

Soclike – 100 лайків – 140 рублів. Цим все сказано. 1 лайк – 1.4 рубля.

VKtarget – тут ви можете виконувати різні завдання і отримувати за це реальні бабки. 1 лайк стоїть 0.99 рублів.

BossLike – лайкають вас реальні люди (не беремо відповідальності за їх погляди на життя). Суть така, що ви виконуєте завдання інших людей, за виконане завдання ви отримуєте бали, на які ви можете найняти людей, які будуть вам лайкати. Тобто, вас лайкати, прошу вибачення. Терміни виконання – 5 годин.

Чому не варто ставити взаємні лайки в Инстаграме? — instaved.ru

Tooligram пропонує цілий комплекс інструментів, які швидко просунуть ваш аккаунт в Топи. Хмарні інструменти сервісу коштують від 199 рублів в місяць.

Підводимо риску

Підбивши підсумки, хотілося б сказати, що, якщо ви хочете багато лайків і передплатників і вдалися до взаємних лайкам в Інсте, то у нас погані новини. Це малоефективний і трудомісткий процес. Чому б не дати цим зайнятися справжнім професіоналам своєї справи? Є сотні сервісів по розкрутці, які допоможуть вам у вашому питанні за сущі копійки. Заплатите 500 рублів тим, хто займеться вашою проблемою і все. Займайтеся своїми справами. Все дуже просто. І не треба шукати однодумців, не треба турбуватися про взаємності і так далі. Якщо ви не професіонал – довіртеся професіоналам і насолоджуйтесь.

А чи ти готовий витрачати свій час на нескінченне проставлення сердечок? Може ти знаєш, як робити це більш ефективно? Поділіться своїми думками і думками у коментарях! А також дивись відео про те, чому навіть гарні фото і тексти погано впливають на передплатників у Інсте.

Моя довідка - Корисні поради