Чому не приходить СМС з кодом від Инстаграма на телефон скидання пароля

Чому не приходить СМС кодом від Инстаграма на телефон? Скидання пароля при його заміні вимагає обов’язкового підтвердження для ідентифікації користувача. Операція зазвичай проводиться за номером телефону або електронною поштою. Таким чином вдається зберегти максимальну безпеку для власника аккаунта. Якщо ж під час скидання виникають помилки і труднощі, для цього є кілька причин, у тому числі технічних. Для успішного завершення процедури необхідно виявити і усунути їх.

Чому не приходить СМС з кодом від Инстаграма на телефон скидання пароля

Чому не приходить СМС від Instagram

За допомогою СМС-повідомлень соціальна мережа підтримує зв’язок з користувачем, допомагає усувати помилки і неполадки. З допомогою повідомлень також проводиться підтвердження облікового запису, якщо раніше її зламали і потрібна заміна пароля. У таких випадках Instagram відправляє коди на зазначений клієнтом номер. Якщо SMS не приходить, для цього існують наступні причини:

 • Внутрішні проблеми зі з’єднанням. Для перевірки рекомендується зробити кілька дзвінків і перевірити, чи приходять повідомлення з інших номерів.
 • Відмова оператора від прийому. Такі ситуації виникають рідко, оскільки Instagram є захищеною соцмережею і не розсилає спам. Але якщо помилка виникає, можливо відновити пароль за допомогою електронного листа. Для цього в спеціальному полі потрібно вказати електронну пошту.
 • Невірне зазначення даних. Можливо допущення помилок у написанні номера телефону. Необхідно перевірити і актуальність комбінації.
 • Відсутнє з’єднання з інтернетом. В цьому випадку не відбувається завантаження номери і будь-яких вхідних даних.
 • Найчастіше для усунення неполадок рекомендують звертатися в службу підтримки. Але процес надання допомоги може зайняти багато часу і сил, тому слід спробувати вирішити завдання власними силами.

  Не приходить лист з відновленням пароля на пошту

  Якщо використовувати телефонний номер не вдається, необхідно застосувати адресу електронної пошти. У цьому випадку посилання на зміну пароля прийде в листі. Перейшовши по ній, користувач здійснить скидання поточних даних і зможе ввести нові. Але якщо цей метод не працює і лист з кодом не приходить, ймовірно:

  • відсутність з’єднання з інтернетом;
  • невірне зазначення поштової скриньки;
  • переміщення листа в папку «Спам» (рекомендується перевірити цю можливість);
  • постачальник пошти не ідентифікує листи з адреси @instagram.com.

  Якщо за допомогою власної електронної пошти отримати посилання на відновлення не вдається, рекомендується скористатися чужим перевіреним ящиком або створити новий.

  Що робити в таких ситуаціях?

  В першу чергу потрібно визначити причину виникнення неполадок (якщо це можливо). Якщо після цього відновити сторінку традиційними способами не вдається, слід використовувати такі варіанти вирішення:

 • Увійти за допомогою облікового запису в Facebook (при наявності).
 • Відкрити Инстаграмм в браузері комп’ютера і запросити скидання пароля через нього. Такий варіант рішення допоможе, якщо труднощі пов’язані з використанням смартфона.
 • Чому не приходить СМС з кодом від Инстаграма на телефон скидання пароля

  Чому не приходить СМС для відновлення пароля в Instagram і як найшвидше відновити його, якщо він забутий або загублений? Найбільш дієвий і простий метод – редакція через вікно браузера. Для цього необхідно перейти на сторінку instagram.com:

 • Клацнути по кнопці «Забули пароль».Чому не приходить СМС з кодом від Инстаграма на телефон скидання пароля
 • Ввести адресу пошти і пройти капчу.
 • Клікнути на посилання «Reset» у листі.Чому не приходить СМС з кодом від Инстаграма на телефон скидання пароля
 • Оновити дані.Чому не приходить СМС з кодом від Инстаграма на телефон скидання пароля
 • Для запобігання злому і шахрайських дій рекомендується систематично оновлювати інформацію для авторизації. Від дуже простих комбінацій слід відмовитися.

  Висновок

  Складності з авторизацією можуть стати наслідком злому облікового запису або втрати актуального пароля або логіну. Але проблеми можуть виникнути і в процесі відновлення цих даних. Щоб їх уникнути, рекомендується діяти поетапно, перевіряючи можливі передумови для неполадок. Якщо маніпуляції не дають результатів, слід звернутися в технічну підтримку.

  Моя довідка - Корисні поради