Чому не працюють хештеги в Инстаграме

Чому не працюють хештеги в Инстаграме

Сьогодні instagram активно використовується не тільки для віртуального фотоальбому, але і для розвитку бізнесу. Кількість користувачів тільки збільшується, вони активно взаємодіють не тільки один з одним, але і з брендами.

Одна з найчастіших проблем бізнес-акаунтів – не працюють хештеги в instagram. Що робити? Далі наведено найпоширеніші причини.

Чому не видно хештеги в инстаграме

Заборонені списки

Розробники приймають всі заходи для збереження безпеки цій соцмережі. Існує перелік заборонених хештегов, який і є однією з найпоширеніших причин розглянутої проблеми. Цей список постійно поповнюється. Подібні стоп-слова, навіть написані за всіма правилами (відсутність пробілів, наявність перед словом #) у вигляді хештегов функціонувати не можуть.

У мережі відсутній повний перелік подібних хештегов. Якщо ви помітили, що якісь з прописаних міток не працюють, звіртеся зі своїми знайомими, ознайомтеся зі списками, які виклали інші користувачі.

До таких хештегам відносяться заборонені для товариства історії, зображення, відео (наприклад, порнографічного змісту). Найчастіше профіль залишається, однак хештеги в описі або коментарях можуть бути відключені.

Тимчасове обмеження облікового запису

Чому не працюють хештеги в инстаграме? Причина може полягати в тому, що на аккаунт навіть при невеликій підозрілої активності накладаються тимчасові обмеження. Система 24 години на добу відстежує дії всіх користувачів в автоматизованому режимі.

До підозрілої активності відноситься наступне:

Чому не працюють хештеги в Инстаграме

 • користувач різко видалив безліч фотографій;
 • власник облікового запису за короткий термін додав величезна кількість користувачів;
 • пошукова система запідозрила, що власник облікового запису активно користується програмами по накрутці лайків, коментарів.
Читайте також:
Реклама в Instagram Stories — покрокова інструкція

Найкраще просувати свою сторінку поступово, викладати зображення частинами.

Профілям, призначеним для реклами і просування бізнесу, модератори приділяють особливу увагу. Власникам комерційних сторінок найкраще повністю відмовитися від додаткових програм і сервісів. Якщо на профіль накладені обмеження, слід від’єднати його від всіх використовуваних програм – тоді через 2-3 тижні санкції будуть зняті.

Новий обліковий запис

У инстаграме є «пісочниця» – нещодавно зареєстровані акаунти, які з великою часткою ймовірністю можуть розсилати спам. Соціальна мережа відноситься до них з недовірою (навіть якщо спроба спаму була відсутня або була ненавмисною), в результаті чого пошук по хештегам не функціонує.

Чому не працюють хештеги в Инстаграме

Масовість

У 2018 році кількість користувачів инстаграма збільшилася до 720 млн осіб. Можливо, під описом або у коментарях був прописаний високочастотний тег, який залишився непоміченим.

Є й інша причина цього – популярність зображення (чим вона більша, тим вище в рекомендаціях) і самого власника аккаунта (його популярність впливає на знаходження ієрархії).

Вплив надає і час. Коли відвідуваність програми значно збільшується, то пост може бути «змитий» величезною кількістю інших. В результаті ніхто не зможе його знайти.

Невідповідний вік

Реєструватися в инстаграме можна з 13 років. Коли вік людини менше 13, то його аккаунт забанять чи накладуть на нього обмеження.

Скарга від інших користувачів

Якщо користувач/абонент залишив на профіль скаргу і вона виправдана, то на аккаунт будуть накладені обмеження.

Не працюють хештеги в инстаграме: способи розв’язання проблеми

Коли хештеги перестали працювати і не відображаються, є кілька способів вирішення цієї проблеми.

Чому не працюють хештеги в Инстаграме

 • Видаліть під постом хештеги. Необхідно «реабілітувати» контент в очах системи, інакше профіль буде забанений – його вважатимуть спамным.
 • Тимчасово припиніть користуватися додатковими сервісами і програмами. Якщо у користувачів все хештеги працюють, однак у конкретної людини вони не завантажуються, то причина полягає в системних обмежень. Необхідно перестати здійснювати які-небудь дії в профілі протягом пари тижнів.
 • Якщо ж пройшло вже 2 місяці, а обмеження з аккаунта не зняли, то необхідно видалити свій профіль і зареєструвати новий, цього разу дотримуючись усіх правил системи.
 • Читайте також:
  Як заробити в Инстаграме на передплатників: кращі поради

  Як зменшити ризик виникнення обмежень

  • Не користуйтеся копіпастом – проставляйте всі хештеги вручну.
  • Пояснюйте зображення не тільки тегами. Якщо під фотографією є захоплююче опис, пост сподобається і користувачам, і модераторам, і навіть системним роботам.
  • Має бути різноманітність – скрізь використовувати одні і ті ж хештеги не рекомендується.
  • Мітки повинні відповідати посаді.
  • Максимальна кількість хештегов – 30 штук. При наявності блокування минулого слід ставити не більше 5. Деякі фахівці вважають, що в поточному році допустима кількість хештегов складе 10 штук.

  Секрети просування облікового запису

  Чому не працюють хештеги в Инстаграме

  Необхідно підібрати 30 високочастотних, 30 середньочастотних і 10 тематичних (можна нераспространенных) хештегов.

 • Викладіть пост з першими 30 хештегом.
 • Через 15 хвилин замініть їх 30 средньочастотними тегами.
 • Ще через 15 хвилин замініть їх тематичними тегами і залиште.
 • На офіційній сторінці инстаграма їсть правила використання хештегов та оформлення викладаємо постів. Рекомендується уважно з ними ознайомитися.

  Моя довідка - Корисні поради