Чому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робити

Багато людей, які активно користуються соціальними мережами, цікавляться, чому не працюють хештеги в instagram. З’явилося безліч скарг, пов’язаних з некоректною роботою цієї функції. Додаток функціонує вже більше семи років. Воно створено для тих, хто любить ділитися особистими фотографіями. Ця соціальна мережа часто використовується для реклами, блогів та іншого.

Чому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робитиЧому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робити

Саме цим людям важливі хештегі. Вони є пошукової міткою і позначаються ґратами. Найчастіше вказуються в кінці посту. Допомагає структурувати контент, опублікований на сторінці. Також за допомогою хештега можна знайти всі публікації по конкретній тематиці, які були відзначені. У блогерів з’являється маса проблем, коли не працює навігація. Відразу падає активність на сторінці, немає лайків і переглядів.

Не працюють хештегі в инстаграмм сьогодні

Чому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робитиЧому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робити

Якщо ви володієте комерційним бізнес-аккаунтом, то з легкістю помітите, якщо перестануть працювати хештегі. Вони можуть бути приховані для всіх, окрім передплатників, а також прірву. Користувачі починають припускати, що це якийсь баг. Проблеми з хэштегами в инстаграме спостерігаються регулярно. Можна зробити тест свого облікового запису кількома способами, щоб виключити внутрішні проблеми соціальної мережі:

 1. Спробуйте зайти з іншого аккаунта і знайти свої публікації за певним хештегу;
 2. Якщо якийсь хештег пропав, спробуйте видалити його і потім додати знову;
 3. Можна спробувати створити свій новий хештег.

Якщо ці дії ніяк не допомогли, то потрібно розбиратися з причинами, чому хештег в інсте не працює. Найчастіше сторінки потрапляють у своєрідний тіньової бан инстаграма. Також падає активність: мало лайків, коментарів і оглядів.

Читайте також:
Опитування в Инстаграме - як зробити голосування самому

Чому не працюють хештеги в инстаграме в 2020 році

Для відновлення працездатності хештегов в 2020 році потрібно з’ясувати причину їх зникнення. Одні з найпоширеніших факторів:

 • Численні лайки і підписки. Іноді користувачі инсты починають активно додаватися і лайкати інші облікові записи, щоб підвищити популярність своєї сторінки. За це instagram часто карає користувачів тіньовим баном;
 • Однаковий набір хэштегов під постами. Не рекомендується копіювати пошукові мітки і вставляти під кожною публікацією;
 • Скарги. Якщо на ваш аккаунт надходили обгрунтовані претензії, то instagram може застосувати санкції;
 • Постинг за допомогою сторонніх програм. Багато блогери користуються відкладеним постінгом, що спрощує їх роботу. За ці дії також можуть забанити;
 • Просування. Instagram не любить, коли сторінки користувачів популяризують спеціальні організації;
 • Занадто довгі пошукові мітки;
 • Порушення авторських прав.

Це частина причин, чому хештег в інсте не працює. Вони можуть обмежити нормальну роботу вашого аккаунта в instagram.

Що робити в цьому випадку

Якщо колись були використані хештегі, які порушують правила цієї соціальної мережі, то потрібно пробувати їх видалити і почекати якийсь час. Існує ймовірність, що акаунт реабілітують. В іншому разі сторінка може бути заблокована через поширення спаму.

Якщо використовуються сторонні програми для розкрутки і автопостинга, то з них необхідно вийти. Також не рекомендується активно користуватися инстаграмом протягом тижня. Це може вирішити проблему.

У тому випадку, якщо ви грішите массфолловингом і масслайкингом, то потрібно на деякий час припинити активність. Instagram не любить, коли на акаунтах є «мертві душі». Необхідно зачекати деякий час. Є ймовірність, що ваша сторінка вийде з тіньового бана.

Деякі користувачі намагаються звернутися в технічну підтримку, але це не приносить результатів. Якщо у вас на акаунті багато передплатників, і ви дорожите своєю аудиторією, то потрібно постаратися реабілітувати свою сторінку всіма можливими способами і розібратися, чому хештег в інсте не працює.

Читайте також:
Хештеги для лайків в Инстаграме - ТОП найпопулярніших!

Основні причини, чому не показує публікації за хештегом

Чому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робитиЧому не працюють хештеги в Инстаграме в 2020 році: основні причини і що робити

Якщо ви не можете знайти пости в пошуку за певним хештегу, то:

 • Дана пошукова мітка заборонена в instagram;
 • Публікації не показує, тому що їх немає;
 • Неправильно написане слово-хештег;
 • Пост з потрібним вам хештегом не відповідає вимогам инстаграмм і потрапив у тіньовий бан.
Моя довідка - Корисні поради