Чому не працюють маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: що робити, якщо вони пропали

Чому немає масок в Инстаграме? Причина в телефоні, або до цього призвели дії розробників? Розглядаючи питання поверхнево, варто звернути увагу на п’ять основних причин:

  1. Версія instagram на вашому пристрої сильно застаріла.
  2. ПО некоректно функціонує.
  3. Помилки при роботі камери.
  4. Фільтри на території певних країн відключені.
  5. Ефекти видалені розробником.

Кожен з пунктів варто розглянути детальніше. Варто згадати, що власники айфонів рідше стикаються з подібними труднощами.

Чому не працюють маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: що робити, якщо вони пропалиЧому не працюють маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: що робити, якщо вони пропали

Що робити, якщо немає масок в Инстаграме

Користувачі, тільки що викачали собі додаток Instagram, можуть зіткнутися з відсутністю масок. Для створення історії необхідно зайти в аккаунт інстаграмма, клікнути на три смуги у верхній правій частині екрану, а далі перейти до розділу статистики. Там у вкладці «Контент» є кнопка «Створити історію». Натиснувши на неї, користувач викличе камеру, а на нижній панелі побачить ефекти. Тут же можна вибрати формат фото або відео. Якщо маски там не відображаються і в повітрі висить очевидне запитання «Чому немає масок в Инстаграме?», то слід для початку перевірити коректність роботи телефону і ПО.

Перше, що необхідно зробити – це перезавантажити пристрій. Також складнощі можуть виникати при нестабільному інтернет з’єднання. Якщо це не допомогло, то перевірте смартфон на відповідність технічним характеристикам instagram. У разі, коли девайс і камера сильно застаріли, фільтри можуть не працювати. Допоможе тільки придбання нового телефону. Також додаток потрібно вчасно оновлювати, тому перевірте, чи встановлено остання його версія.

Чому не працюють маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: що робити, якщо вони пропалиЧому не працюють маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: що робити, якщо вони пропали

Одна з найпоширеніших проблем має тимчасовий характер фільтрів недоступні з технічних причин. Або зараз розробники проводять технічні роботи, або оновлення вже встановлено, але у вашому регіоні ще не працює.

Не допоміг жоден зі способів? Спробуйте перевстановити додаток. Далі залишиться лише один варіант – зв’язатися з технічною підтримкою для отримання спеціалізованої допомоги.

Чому не відображаються маски в Инстаграме

Чому немає масок в инстаграмме, хоча до цього були? Причини можуть бути дуже різноманітними. Наприклад, при роботі Инстаграма виникла помилка або майже закінчилася оперативна пам’ять на пристрої, тому кудись поділися ефекти. На допомогу можуть прийти вищеописані способи вирішення ситуації.

Однак, існує і ряд ситуацій, які врегулювати не вдасться. Іноді розробники видаляють старі і непопулярні ефекти, які майже не використовуються аудиторією. Якщо ефект видалили з самого додатка – повернути його можливості немає. Пропадають і ті фільтри, яким обмежують поширення за географічними показниками. Якщо користувач територіально не потрапляє в область доступу до маски, для нього вони зникнуть.

На сучасних пристроях, за умови встановлення останньої версії Instagram, ця проблема майже не з’являється. Розробники постійно вдосконалюють ПО, за рахунок чого з кожним роком кількість помилок і непрацюючих функцій зводиться до мінімуму, а нові фільтри додають регулярно.

Чому не працюють маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: що робити, якщо вони пропалиЧому не працюють маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: що робити, якщо вони пропали

Чому не працюють маски в Instagram на телефоні

Іноді може виникнути проблема з роботою масок. Розібралися, чому немає масок в инстаграмме, змогли вирішити проблему. Але, вибравши потрібний ефект, на екрані його не виявили. Для початку визначте, що це за ефект. Якщо вона «одягається» на обличчя, то додаток спершу має знайти і проаналізувати його. Коли в приміщенні дуже темно або ж людина в кадр не потрапив, фільтр не проявиться. Особа має бути видно чітко.

Знову-таки повернемося до застарілим телефонами. Якщо маски показуються, але використовувати їх не виходить, можливо ваш пристрій просто не підтримує таку можливість. Необхідно зайти з телефону на інший рахунок, а також перевірити свій аккаунт на іншому пристрої. Якщо на іншому телефоні все працює, значить необхідно замінити пристрій. На телефоні працює інший аккаунт? Можливо слід звернутися до технічної підтримки.

На Андроїді

З ОС Android частіше виникають проблеми з відсутністю кнопок і пропажею масок. Перші дії при виникненні проблем на андроїд:

  • Перевірка оновлень програми.
  • Очищення Кешу.
  • Звільнення ОЗУ (оперативної пам’яті).

Після всіх цих дій перезавантажте телефон. Якщо ці дії не допомогли, і після включення фільтри не з’явилися, проаналізуйте ситуацію за допомогою цієї статті. Відповідь може бути на поверхні.

На Айфоне

Власники айфонів зазвичай не стикаються з подібними труднощами, проте, якщо у вас виникла проблема, спробуйте просто почекати деякий час. Можливо розробники проводять перевірку функціоналу програми і доступ до деяких опцій поки закритий.

Моя довідка - Корисні поради