Чому не показує відео в Инстаграмме: що робити, якщо відео не завантажується

Чому не показує відео в Инстаграме. З такими питаннями инстаграмщики досить часто стикаються і звертаються в техпідтримку соціальної фотосети. Подібні неполадки доставляють чимало незручностей, адже більшість користувачів викладають масу цікавих і корисних роликів, фото та ін. Розглянемо найпоширеніші помилки користувачів, на тлі яких відеоматеріали можуть не відтворюватися в мережі або працюють з проблемами.

Чому не показує відео в Инстаграмме: що робити, якщо відео не завантажуєтьсяЧому не показує відео в Инстаграмме: що робити, якщо відео не завантажується

Чому відео не завантажується в Instagram: основні причини

Для усунення неполадок у роботі Инсты потрібно спочатку виявити точні їх причини. Найчастіше факторами, які негативно впливають на роботу відео в додатку, виступають:

 • перебої з інтернет-з’єднанням;
 • застаріла прошивка пристрою;
 • застаріла версія Инсты;
 • відео має не підтримуваний формат.

Чому не показує відео в Инстаграмме: що робити, якщо відео не завантажуєтьсяЧому не показує відео в Инстаграмме: що робити, якщо відео не завантажується

У результаті впливу таких факторів стає зрозуміло, чому відео не завантажується в Instagram.

Відео завантажується не повністю

Зазвичай причиною неповного завантаження відеофайлів стає недостатня швидкість інтернет зв’язку. Зазвичай при слабкому інтернеті завантажувальна смужка різко переривається на 15-60%. Щоб виключити проблему інтернет-зв’язку, потрібно перевірити її стабільність:

 • зайти в меню пристрою;
 • клікнути по налаштувань;
 • тапнути на підключення або бездротові мережі, в залежності від того, через який канал зв’язку забезпечується доступ в інтернет (мобільні мережі або Вай-Фай).

Перевірте активність потрібного підключення. Спробуйте вийти в інтернет через браузер або інше додаток. Якщо ж причина криється в низькошвидкісному інтернеті, то проблему може вирішити тільки підключення до більш потужної мережі.

Що робити, якщо завантажується відео без звуку

Нерідко помилка з відтворенням відеоконтенту обумовлена завантаженням матеріалів без звуку. Цьому може бути багато причин:

 1. Відключена кнопка звуку. Банально, але часто причина буває саме у відключеному звуці.
 2. Неправильний формат і кодек відео.
 3. Звук відключений на самому смартфоні, потрібно просто додати його.
 4. Поломка динаміка на мобільному пристрої.
 5. Додаток застаріло і вимагає оновлення.
Читайте також:
InstaTag - Квіти хештегі

Вирішити більшість вищеописаних проблем можна в налаштуваннях пристрою, через перевстановлення Инсты або меню програми.

Не працює відео в Инстаграме

Найпоширенішою причиною непрацюючого відео в Інсте є банальна низька швидкість інтернету. В таких умовах відеоматеріали просто не прогружаются. Потрібно перевірити роботу роутера або перевірити, чи залишився на телефоні інтернет-трафік. При недостатній швидкості інтернету файли просто не вантажаться, в результаті їх відтворення не працює. Що робити:

 1. Перепідключитися до мобільного інтернету.
 2. Перезавантажити роутер.
 3. Перевірити домашній інтернет, можливо він пропав, тоді питання треба вирішувати підтримки провайдера.

Також проблема може критися в неактуальною версії програми. Якщо і тут все в порядку, тоді доведеться вручну полазити по налаштувань, щоб відшукати причину неполадок і способи, як їх усунути.

Чому в Инстаграме не показує відео

Чому не показує відео в Инстаграмме: що робити, якщо відео не завантажуєтьсяЧому не показує відео в Инстаграмме: що робити, якщо відео не завантажується

Популярні причини непрацездатності відеопрогравача в Instagram вказані вище. Що стосується більш рідкісних варіантів, то вони полягають в забитій пам’яті або застарілому телефоні.

 1. Якщо проблеми з відтворенням виникають на компі, то варто перевірити актуальність Adobe Flash Player.
 2. Потрібна найсвіжіша версія програми. Якщо програма застаріла, скачайте оновлення плагіна з офіційного джерела, встановіть його, перезавантажте ПК і насолоджуйтесь переглядом відео в Instagram.

Можна спробувати користуватися инстаграмом через емулятори начебто BlueStacks.

Можливо, причина неробочого відеопрогравача криється в самому комп’ютері. Тоді емулятор допоможе вирішити ці проблеми. Мало того, використання Instagram через емулятор дозволяє максимально розширити функціонал програми. Стають доступними всі опції, що і в мобільному додатку фотосети.

Чому в Инстаграме не показує відео на телефоні

При виникненні подібних несправностей фахівці IT-шники рекомендують перевірити швидкість інтернету і мобільну мережу. Якщо перевірка показує, що інтернет працює нормально, то варто перевірити інші фактори:

 1. Актуальність прошивки пристрою. Якщо давно не оновлювалося, встановлені на пристрої додатки будуть працювати з перебоями.
 2. Стандартна форма галереї. Подібна проблема актуальна на телефонах, що працюють на андроїд. При подібному збій на екрані висвічується напис помилки при імпорті.
 3. Застаріла версія Instagram. Якщо доступ в Instagram здійснюється з андроїда, в якого у налаштуваннях відключено автооновлення, то з часом програми застарівають і починають працювати некоректно.
Читайте також:
Збереження чужих і своїх фото з Инстаграма на ПК або телефон

Потрібно стежити, щоб всі утиліти скачують з офіційних магазинів на кшталт Плеймаркета та ін. Тоді і працездатності додатків сумніватись не доводиться.

На андроїді

Якщо користувач завантажує контент на аккаунт за допомогою телефону на платформі андроїд, і виникли проблеми з переглядом відеоматеріалів, то потрібно зробити перенастроювання пристрою. Якщо Instagram не завантажує відео, не показує подібні медіафайли, то треба обов’язково активувати опцію автоматичне оновлення.

Якщо установка оновлень Инсты і прошивки андроїда не призвела до позитивних змін, завантажити відеофайли в історію або стрічку все так само неможливо, то, найімовірніше, смартфон настільки застарілий, що вимагає заміни. На старих версіях ОС андроїд Instagram не працює.

На айфоне

Розібратися з причинами, чому в Instagram відео відтворюється без звуку або повністю не функціонує, у випадку айфоном набагато складніше. Розробники можуть припинити підтримку пристрою, що і призведе до збоїв в роботі програм. Щоб ролики в історії відтворювалися без збоїв, потрібно мати айфон з операційкою не нижче 8.0.

Іноді проблеми з відтворенням відеоматеріалу обумовлюється тим, що зйомка проводилася не на камеру айфона, а була скачана з боку. В результаті конфлікту форматів і виникає проблема відтворення. У подібній ситуації необхідно перетворити відео в потрібний формат за допомогою сторонніх утиліт.

Іноді причина криється не в моделі телефонного пристрою, а в самій мережі. Ви можете робити все правильно, заливаючи відеоролики в Инсту, але вони все одно не будуть проглядатися. Що можу порадити – очистіть кеш на пристрої або перевстановіть додаток.

Відеоконтент робить акаунти инстаграмщиков набагато цікавіше і привабливіше для відвідувачів. Тому проблема відтворення відеороликів потребує вирішення. Відновити таку функцію можна з допомогою рекомендацій та інструкцій, описаних вище.

Читайте також:
Як приховати історії в Instagram

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради