Чому не показує історії друзів в Инстаграмме: як це вирішити

Тут ви дізнаєтеся, чому у инстаграме не показує історії. У 2018 році instagram отримав масштабне доповнення – нову функцію “Історії”, здобули велику популярність, підвищили кількість користувачів і разнообразившие функціонал.

Для чого використовують сторіс

Історії – це короткі відеоролики до 15 секунд довжиною, зникають зі стрічки назавжди через 24 години після публікації. Відео створюють, щоб показувати яскраві моменти життя, “розвантажують” стрічку від інформаційного сміття. З допомогою історій діляться повсякденністю, жартами, розмовами, залишаючи в профілі тільки найкращі і важливі посади.

Що робити якщо в історії Инстаграмме не показує на телефоні

З моменту появи функції користувачі стикалися з тим, що stories не вантажаться або пропадають з інтерфейсу соцмережі. Вивчіть, що робити, якщо instagram не показує історію. Причина усувається парою кліків. Інструмент не вантажить з кількох причин:

  • старий instagram-client;
  • повільний інтернет;
  • старе пристрій;
  • некоректна дата системи.

Чому не показує історії друзів в Инстаграмме: як це вирішитиЧому не показує історії друзів в Инстаграмме: як це вирішити

На Андроїді

При ненадійному підключенні перезавантажте пристрій, перевірте з’єднання. Смужок, що відображають якість сигналу, потрібно 3 або 4, сам інтернет не слабкіше 3G. По можливості спробувати викласти публікацію через відкриту мережу wi-fi.

На ОС андроїд все залежить від конкретних характеристик телефону, але відомо, що на зовсім старих сторіс не відображаються.

Застарілий клієнт

Якщо не встановлені свіжі оновлення, перевірте PlayMarket і оновіть instagram до останньої версії. За старих (більше року) варіантах сторіс відсутні. Корисніше завантажити всі запропоновані оновлення, щоб не гадати, не шукати конкретне. Не завадить перевірити версію.

Чому не показує історії друзів в Инстаграмме: як це вирішитиЧому не показує історії друзів в Инстаграмме: як це вирішити

Системна дата

Якщо неправильно вказано рік, місяць, день, сервіс буде працювати з порушеннями. Виставте актуальне число, спробуйте знову.

Читайте також:
Поради, як потрапити в топ публікацій в Инстаграме

На Айфоне

Сторіс підтримуються на девайсах з версією iOS не нижче 7. Щоб перевірити оновлення, зайдіть в AppStore. Коли справу у швидкості з’єднання, перезавантажте айфон або скористайтеся програмою з телефонів інших людей.

Економія енергії

На Apple в режимі збереження заряду вимикається відтворення фото і відео. Тобто публікації та історії перестануть відображатися. У цьому випадку вимкніть режим енергозбереження або змінити налаштування енергозбереження.

Пам’ять

Коли пам’ять заповнена, соцмережі зразок instagram перестають грузиться, не виключаючи публікації і сторіс. Видалити непотрібне через CleanMaster або інші програми для очищення пам’яті.

Чому в Instagram не показує історії друзів

Є і інші причини, чому в инстаграмме не показує історії. Коли сторіс друзів не працюють, справа може бути в цьому:

  • несправний IP-адресу;
  • порушена робота камери;
  • проблема у телефоні. Часто збої у самого пристрою, тоді відремонтуйте або замініть на новий.

Коли справу у цьому, раціональним рішенням стане візит професіонала. Але камеру можна гарненько протерти, або скористатися пилососом в режимі видування, щоб таким чином очистити.

А можливо, ніяких збоїв немає. Профілі, додані в чорний список, не бачать сторіс. Поетапно пройдіться по кожному потрібного профілю, щоб знайти відповідь. Якщо історія опублікована списку “близькі друзі”, її побачать тільки включені до нього люди. Пам’ятайте, що stories видно 24 години з публікації. Коли минуло більше часу, контент зникає назавжди.

На комп’ютері

У веб-версії инстаграма stories іноді пропадають. Хоч так відбувається на стародавніх системах Windows, при десятці все працює, як на мобільних. Але з допомогою розширень можна обдурити браузер. Доповнень багато, популярно Chrome IG Story. Воно перетворює комп’ютерну версію в телефонну: Android, Iphone, Windows Phone. Виглядає сервіс як показано на скріншоті.

Читайте також:
10 кращих сервісів масслайкінга в Інстаграм + 4 рекомендації

Чому не показує історії друзів в Инстаграмме: як це вирішитиЧому не показує історії друзів в Инстаграмме: як це вирішити

Якщо стоїть Windows 10, а інструмент все одно не працює, проблема, швидше за все, в повільному інтернеті. При регулярних порушення зв’яжіться з провайдером.

Незалежно від пристрою, сервіс може лагают при завантаженні історії. Почекайте, поки вона прогрузится, налаштування відновляться.

Справа в соцмережі

Все перепробували, але не розібралися, чому в инстаграмме не показує історії?

Нерідко збої відбуваються не з вини користувача. Наприклад, проводяться роботи, перевантажені сервера або включений режим бета-тестування. Тоді встановлюються свіжі доповнення соцмережі, але з-за непроверенности вони працюють ненадійно. Якщо скачати додаткові програми для инстаграма (накрутка та інші), вони також заважають основним додатком працювати. Їх варто відключити.

Тут розібрані всі популярні причини неполадок. Тепер ви знаєте, що робити якщо у инстаграме не показує історії.

Моя довідка - Корисні поради