Чому не оновлюється Instagram на телефоні: до останньої версії

Чому не оновлюється instagram – що робити, якщо у мене нічого не відбувається – питання, з потребою вирішити який стикаються користувачі соціальної мережі. Це не найскладніше завдання. Але в процесі її виконання людини можуть очікувати проблеми. У статті увазі представлена інформація, як проводиться оновлення. Які переваги отримує користувач за рахунок цієї функції.

Чому не оновлюється Instagram на телефоні: до останньої версіїЧому не оновлюється Instagram на телефоні: до останньої версії

Чому не оновлюється Instagram до останньої версії на телефоні?

Перед тим як провести маніпуляції, пов’язані з удосконаленням програми, варто розглянути причини. Якщо не виходить оновити, важливо звернути увагу на наступні обставини:

 1. Людина робить апдейт, не перевіривши наявність зв’язку.
 2. Пристрій не відповідає вимогам ресурсу. Наприклад, на четвертій версії айфона инсту взагалі неможливо встановити.

Якщо перерахованих недоліків немає, можна приступити до головної маніпуляції. Послідовність дій тут залежить від ОС, на якій працює гаджет.

Чому не оновлюється Instagram на телефоні: до останньої версіїЧому не оновлюється Instagram на телефоні: до останньої версії

На Андроїді

Спочатку необхідно перевірити, який варіант програми завантажено на ваш телефон андроїд. Якщо не остання, досить перевірити опцію через Play Market. Така перевірка здійснюється за таким алгоритмом:

 1. Включається Вай-фай на смартфоні.
 2. Відкривається магазин додатків.
 3. Натискається кнопка поряд з соцмережею.
 4. Відкриється бічне меню.
 5. Далі потрібно відкрити вкладку з іграми і додатками.
 6. Якщо поруч стоїть активна функція, на неї потрібно натиснути.
 7. Запускається потрібна маніпуляція.

Варто заздалегідь перевірити роботу мережі. Без інтернету не можна провести апдейт. Після успішного вдосконалення з’явиться можливість повноцінно користуватися ресурсом на телефоні.

На Айфоне

У ios присутні свої індивідуальні особливості. Щоб домогтися потрібного результату на гаджетах 6, 6s і 7, користувачеві слід діяти за такою схемою:

 • Включається інтернет;
 • Відкривається App Store;
 • Потрібно знайти розділ з оновленнями, що розташований внизу панелі управління;
 • Слід знайти ресурс і активувати функцію.

На цьому процес завершується. Додаткових дій в соціальній мережі проводити не потрібно.

Що робити, якщо Instagram перестав оновлюватися?

Чому не оновлюється Instagram на телефоні: до останньої версіїЧому не оновлюється Instagram на телефоні: до останньої версії

Якщо раніше фотосеть регулярно самостійно удосконалювалася і перестала оновлюватися і нормально працювати, можна судити про відключення автоматичного опції. Це поширена причина, чому не оновлюється instagram до останньої версії. Слід виправити подібну проблему, діючи так:

 1. Відкривається каталог з ПО.
 2. Слід відшукати меню.
 3. Тут вибирається розділ з налаштуваннями.
 4. У категорії з оповіщеннями необхідно проставити галочки.

Після цього програма почне надсилати повідомлення про те, що присутня нова версія инсты. Якщо проставлення згоди на апдейт не потрібно потрібно тут же у налаштуваннях встановити автоматичне оновлення до останнього варіанту програми. Рекомендується встановлювати подібний автоматичний режим через Вай-фай. За рахунок цього будуть заощаджуватися тарифи мобільного трафіку і грошові кошти.

Примусове оновлення проводиться однаково для різних ОС. Діяти користувачеві в обох випадках слід за однаковою схемою. Треба спочатку зайти в магазин додатків. Знайти фотосеть і простежити за проставленням покладених галочок в обліковому записі. Якщо вони не активовані, потрібно проставити їх у потрібне положення.

Підводячи підсумки

У статті ви дізналися, як правильно і швидко провести апдейт програми для телефону. Інструкції підходять для тої чи іншої ОС. Не потрібно нехтувати цією функцією. Так як в противному випадку неможливо отримати доступ до більш цікавою стрічці і корисним операціями. Тільки з нової версії инстаграмм можна вичавити максимум з того, чим може похвалитися фотосеть.

Моя довідка - Корисні поради