Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

Багато хто звик до думки, що в инстаграмме люди тільки діляться яскравими фото і відео. Це так лише від частини. Більшість проводять час у соціальній мережі з метою спілкування. Буває знайти товариша не виходить. Виникає справедливе питання: чому не можу знайти людину в инстаграме? Відповідь постараємося розібрати в статті.

Чому не можу знайти людину в Инстаграмме

Розглянемо найбільш часті випадки:

 • Людина заблокував доступ до свого аккаунту. Абсолютно неважливо, чи були ви підписані один на одного. Функціонал инстаграма передбачає можливість блокування будь-якого користувача. Якщо 100% впевнені, що акаунт людини був доступний, а тепер немає, можливо користувач просто бажає, обмежити доступ до певних осіб до його профілю і додав вас в НС (чорний список).
 • Чоловік міг свідомо ввести неправильні дані. Продумані люди так роблять спеціально, щоб їх не знайшли.
 • Можливо, вводите ваше ім’я неправильне. Знайти людину можна двома способами: по ніку або імені та прізвища Знання однієї робить досить високими шанси відшукати потрібного персонажа.
 • Не можу знайти по ніку

  Якщо ви впевнені в тому, що користувач з таким іменем існує і ви не в нього в чорному списку, значить варіант тільки один – ви неправильно вводите його нікім’я. Перевірте правильність написання і відкоригуйте запит, якщо це необхідно. Якщо ж все одно ви шукаєте відповідь на питання «чому не можу знайти в инстаграме людини?», розглянемо інші способи.

  Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

  Не можу знайти людину в Инстаграме коли він заблокований

  Буває, користувачеві захотілося підключити бізнес-аккаунт. Нерідко люди, не знаючи наслідків, перемикають звичайний профіль профіль «компанії». Починаються проблеми. «Переключенные» акаунти перестають відображатися в пошуковій видачі. Повернення до звичайних налаштувань не завжди допомагає вирішити проблему.

  Читайте також:
  Накрутка передплатників у Инстаграме (Instagram) — безкоштовно

  Подібних користувачів не бачить пошук мережі Instagram. Пряме посилання на профіль також перестає працювати. Як розблокувати профіль такої людини?

  Переконайтеся, що блокування невзаємне. Якщо користувач вніс у вас парний список, напишіть йому в месенджер або звичайне СМС з проханням розблокувати вас. Впевнені на 100%, що вас не блокували, а клік на сторінку користувача видає повідомлення «Користувач не знайдений»?

  Запит в Гугл «не можу знайти людину в инстаграме по ніку, коли він заблокований» залишається актуальним? Дотримуйтесь детальної інструкції:

 • Доведеться створити третій, незалежний, профіль. Якщо виникнуть труднощі із створенням третього аккаунта, попросіть свого друга зареєструвати вам його.
 • За допомогою третього аккаунта перевірте, чи насправді шуканий профіль існує.
 • Тепер вже з двох акаунтів підпишіться на шуканий профіль.
 • Профіль дійсно існує? Спробуйте створити групову бесіду (новим третім аккаунтом). Відправте в Директ будь-яку картинку зі своєї стрічки.
 • Виберіть 2 профілю, що втратили доступ один до одного, і натисніть кнопку «Відправити в групу».
 • Перейдіть в Директ, відкрийте загальну бесіду, у верхньому правому куті побачите значок з інформацією про групу. Натисніть. Відкриється перелік учасників. Один виявиться заблокований.
 • Спробуйте провести розблокування первинним способом.

  Якщо знаєш нік

  Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

  Як говорилося раніше, проблема з пошуком користувача може бути пов’язана з тим, що людина переключився на бізнес-профіль. Буває так, що при зміні налаштувань профілю система не знаходить людини, і навіть якщо повернути все назад нічого не станеться.

  Досвідчені користувачі відзначають, що найчастіше подібне відбувається з вини системи инстаграма. Тобто, це не є частиною прописаної заздалегідь схеми.

  Якщо об’єкт пошуку не знаходиться первинним методом, спробуйте дізнатися, перемикав чи він аккаунт на бізнес-профіль. Якщо перемикав, тоді слід перевірити список користувачів, доступ яким заблокований і, відповідно, розблокувати вас. Вирішити цю проблему не так складно, головне знати, що і як робити.

  Читайте також:
  Актуальне в Instagram: що це, обкладинки, іконки, як додати, картинки, скачати, приховати, розмір

  Ще одна не менш розповсюджена причина – шукана персона видаляє профіль або блокується системою. Тоді пошуки не приведуть до позитивного результату.

  У цьому випадку залишається сподіватися, що людині захочеться повернутися, він розблоковує профіль або, у разі блокування з боку системи, профіль повернуть власнику.

  Причини і помилки, якщо не знайшли – як усунути

  Розглянемо основні причини, чому я не можу знайти людину в инстаграме.

 • Користувач заблокував вас.
 • Як вирішити проблему? Постарайтеся налагодити взаємини в реальному житті. Можливо, звичайна сварка зробила відносини тьмяним, людина вирішила обірвати зв’язок і почав з инстаграма.

 • Ви вводите невірні дані.
 • Можливо, ви допустили помилки в правописі. Спробуйте перевірити правильність написання імені та прізвища. До речі, краще відключити набір тексту Т9.

 • Користувач вніс неправильну інформацію в момент реєстрації.
 • Чи є шанси в цьому випадку? Варто пам’ятати, що Інтернет – доступне простір кожному, ніхто не може гарантувати абсолютну точність введених даних. Тим більше відсутня гарантія власної безпеки. Завбачливі користувачі, виходячи з міркувань безпеки, маскуються під несправжніми іменами і никнеймами. У такій ситуації, якщо людина сама не захоче знайти вас, ви його не знайдете ні за що.

  Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

 • Людина просто не завів аккаунт в инстаграме.
 • Ваш товариш може користуватися іншими соціальними мережами. Пошукайте його в ВК або Фейсбуці. Сьогодні всі користуються різними соц.мережами, месенджерами. Чоловік, якого ви шукайте, теж. Коли знайдете, просто відправте запит на дружбу. Після підтвердження з боку шуканої персони, перелік друзів можна перенести в instagram.

  Натисніть на піктограму з зображенням людини внизу сторінки, потрапите в профіль, де необхідно знайти пункт «Запросити друзів з Фейсбук» або «Друзі Вконтакті». Натиснувши на одну з кнопок, система визначить перелік друзів, які користуються инстаграмом. Друзів можна вибирати, щоб не завантажувати усім списком.

  Моя довідка - Корисні поради