Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

Багато хто звик до думки, що в инстаграмме люди тільки діляться яскравими фото і відео. Це так лише від частини. Більшість проводять час у соціальній мережі з метою спілкування. Буває знайти товариша не виходить. Виникає справедливе питання: чому не можу знайти людину в инстаграме? Відповідь постараємося розібрати в статті.

Чому не можу знайти людину в Инстаграмме

Розглянемо найбільш часті випадки:

 • Людина заблокував доступ до свого аккаунту. Абсолютно неважливо, чи були ви підписані один на одного. Функціонал инстаграма передбачає можливість блокування будь-якого користувача. Якщо 100% впевнені, що акаунт людини був доступний, а тепер немає, можливо користувач просто бажає, обмежити доступ до певних осіб до його профілю і додав вас в НС (чорний список).
 • Чоловік міг свідомо ввести неправильні дані. Продумані люди так роблять спеціально, щоб їх не знайшли.
 • Можливо, вводите ваше ім’я неправильне. Знайти людину можна двома способами: по ніку або імені та прізвища Знання однієї робить досить високими шанси відшукати потрібного персонажа.
 • Не можу знайти по ніку

  Якщо ви впевнені в тому, що користувач з таким іменем існує і ви не в нього в чорному списку, значить варіант тільки один – ви неправильно вводите його нікім’я. Перевірте правильність написання і відкоригуйте запит, якщо це необхідно. Якщо ж все одно ви шукаєте відповідь на питання «чому не можу знайти в инстаграме людини?», розглянемо інші способи.

  Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

  Не можу знайти людину в Инстаграме коли він заблокований

  Буває, користувачеві захотілося підключити бізнес-аккаунт. Нерідко люди, не знаючи наслідків, перемикають звичайний профіль профіль «компанії». Починаються проблеми. «Переключенные» акаунти перестають відображатися в пошуковій видачі. Повернення до звичайних налаштувань не завжди допомагає вирішити проблему.

  Подібних користувачів не бачить пошук мережі Instagram. Пряме посилання на профіль також перестає працювати. Як розблокувати профіль такої людини?

  Переконайтеся, що блокування невзаємне. Якщо користувач вніс у вас парний список, напишіть йому в месенджер або звичайне СМС з проханням розблокувати вас. Впевнені на 100%, що вас не блокували, а клік на сторінку користувача видає повідомлення «Користувач не знайдений»?

  Запит в Гугл «не можу знайти людину в инстаграме по ніку, коли він заблокований» залишається актуальним? Дотримуйтесь детальної інструкції:

 • Доведеться створити третій, незалежний, профіль. Якщо виникнуть труднощі із створенням третього аккаунта, попросіть свого друга зареєструвати вам його.
 • За допомогою третього аккаунта перевірте, чи насправді шуканий профіль існує.
 • Тепер вже з двох акаунтів підпишіться на шуканий профіль.
 • Профіль дійсно існує? Спробуйте створити групову бесіду (новим третім аккаунтом). Відправте в Директ будь-яку картинку зі своєї стрічки.
 • Виберіть 2 профілю, що втратили доступ один до одного, і натисніть кнопку «Відправити в групу».
 • Перейдіть в Директ, відкрийте загальну бесіду, у верхньому правому куті побачите значок з інформацією про групу. Натисніть. Відкриється перелік учасників. Один виявиться заблокований.
 • Спробуйте провести розблокування первинним способом.

  Якщо знаєш нік

  Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

  Як говорилося раніше, проблема з пошуком користувача може бути пов’язана з тим, що людина переключився на бізнес-профіль. Буває так, що при зміні налаштувань профілю система не знаходить людини, і навіть якщо повернути все назад нічого не станеться.

  Досвідчені користувачі відзначають, що найчастіше подібне відбувається з вини системи инстаграма. Тобто, це не є частиною прописаної заздалегідь схеми.

  Якщо об’єкт пошуку не знаходиться первинним методом, спробуйте дізнатися, перемикав чи він аккаунт на бізнес-профіль. Якщо перемикав, тоді слід перевірити список користувачів, доступ яким заблокований і, відповідно, розблокувати вас. Вирішити цю проблему не так складно, головне знати, що і як робити.

  Ще одна не менш розповсюджена причина – шукана персона видаляє профіль або блокується системою. Тоді пошуки не приведуть до позитивного результату.

  У цьому випадку залишається сподіватися, що людині захочеться повернутися, він розблоковує профіль або, у разі блокування з боку системи, профіль повернуть власнику.

  Причини і помилки, якщо не знайшли – як усунути

  Розглянемо основні причини, чому я не можу знайти людину в инстаграме.

 • Користувач заблокував вас.
 • Як вирішити проблему? Постарайтеся налагодити взаємини в реальному житті. Можливо, звичайна сварка зробила відносини тьмяним, людина вирішила обірвати зв’язок і почав з инстаграма.

 • Ви вводите невірні дані.
 • Можливо, ви допустили помилки в правописі. Спробуйте перевірити правильність написання імені та прізвища. До речі, краще відключити набір тексту Т9.

 • Користувач вніс неправильну інформацію в момент реєстрації.
 • Чи є шанси в цьому випадку? Варто пам’ятати, що Інтернет – доступне простір кожному, ніхто не може гарантувати абсолютну точність введених даних. Тим більше відсутня гарантія власної безпеки. Завбачливі користувачі, виходячи з міркувань безпеки, маскуються під несправжніми іменами і никнеймами. У такій ситуації, якщо людина сама не захоче знайти вас, ви його не знайдете ні за що.

  Чому не можу знайти в Инстаграме людини по ніку якщо він є в НС: причини і помилки

 • Людина просто не завів аккаунт в инстаграме.
 • Ваш товариш може користуватися іншими соціальними мережами. Пошукайте його в ВК або Фейсбуці. Сьогодні всі користуються різними соц.мережами, месенджерами. Чоловік, якого ви шукайте, теж. Коли знайдете, просто відправте запит на дружбу. Після підтвердження з боку шуканої персони, перелік друзів можна перенести в instagram.

  Натисніть на піктограму з зображенням людини внизу сторінки, потрапите в профіль, де необхідно знайти пункт «Запросити друзів з Фейсбук» або «Друзі Вконтакті». Натиснувши на одну з кнопок, система визначить перелік друзів, які користуються инстаграмом. Друзів можна вибирати, щоб не завантажувати усім списком.

  Моя довідка - Корисні поради