Чому не можу завантажити відео в Instagram: помилки, на телефон і комп’ютер

Не можу завантажити відео в Instagram і чому – помилка, що зустрічається як у користувачів персональних комп’ютерів, так і мобільних пристроїв. У зв’язку зі швидким зростанням соціальної мережі розробники встигли випустити безліч оновлень і продовжують випускати їх досі, що відбивається на функціоналі сервісу. Раніше користувачі Instagram могли завантажувати ролики тривалістю не більше 15 секунд. Зараз з’явилася можливість ділитися медіафайлами тривалістю до хвилини, а також використовувати додатковий сервіс igtv. В результаті цього з’явилися і додаткові проблеми з завантаженням відео. Як їх усунути? Про це нижче.

Чому не можу завантажити відео в Instagram: помилки, на телефон і компютерЧому не можу завантажити відео в Instagram: помилки, на телефон і компютер

Чому видає помилку при завантаженні відео в Instagram

Помилка при завантаженні медіафайлу може бути викликана наступним рядом причин:

повільне і неякісне підключення до інтернет-з’єднання або його збій;

 • стара версія програми;
 • неактуальне встановлене оновлення ОС мобільного пристрою;
 • формат відео не підтримується параметрами телефону.

Причиною помилки при завантаженні Инстаграмм можуть стати й інші причини, пов’язані зі збоєм системних файлів на мобільному пристрої. Наприклад, наявність вірусу, який блокує відкриття медіафайлів. Видаляти шкідливі файли рекомендується тільки з допомогою спеціальних утиліт. Не варто намагатися виконати операцію вручну. Це може стати причиною пошкодження і інших системних даних.

Помилка при завантаженні відео

Instagram може видавати помилку при завантаженні відео з наступних причин:

погана якість інтернет-з’єднання і його низька швидкість;

 • застаріла версія ОС, яку потрібно оновити;
 • дефекти зі стандартною Галереєю;
 • застарілий варіант фотосети;
 • ОС не підтримує версію програми;
 • проблеми на стороні сервісу Instagram;
 • непідтримуваний формат завантаженого медіафайлу.

Чому не можу завантажити відео в Instagram на комп’ютер

Стандартні додатки, встановлені на ПК, не дозволяють користувачам кардинально працювати з монтажем медіафайлів. ОС комп’ютера дозволяє змінити зовнішній вигляд відео. Для вдалої завантаження ролика в Инстаграмм необхідно здійснити зміни з самим файлом:

 1. Довжина і об’єм.Операція має на увазі під собою коригування даних файлу до тих параметрів, які вимагає сама соціальна мережа.
 2. Форма ролика. Формат ролика також має значення при його завантаженні в фотосеть. Необхідно використовувати тільки ті формати, які підтримуються сервісом Instagram. Формат mp4, фото і короткі відеоролики.
 3. Інші дії. Для імпорту медіафайлу необхідно використовувати сучасні програми і утиліти. Стандартна Галерея не дозволяє користувачам завантажувати відео в соціальну мережу.

Не можу завантажити відео в Instagram на телефон

Імпорт медіафайлу може бути неможливе з кількох причин. Найбільш поширена — повільна швидкість інтернет-з’єднання або збій при підключенні до нього. В такому випадку програма не може підтримувати оптимальний процес передачі даних, в результаті користувач не може додати відео в Instagram. Для перевірки актуальною швидкості рекомендується використовувати додаток. Наприклад, Speedtest.

Чому не можу завантажити відео в Instagram: помилки, на телефон і компютерЧому не можу завантажити відео в Instagram: помилки, на телефон і компютер

При нормальному інтернет-з’єднанні помилка може бути пов’язана зі збоєм процесу роботи мобільного пристрою. Вирішити проблему можна, перезавантаживши телефон.

На Андроїд

Помилка на телефонах на ОС Андроїд може бути викликана наступними факторами:

 • Версія ОС пристрою повинна бути не нижче 4.1.
 • Використовувати сторонні програми для завантаження медіафайлів.

Спеціальні утиліти для завантаження відео:

 • Quick — програма, яка дозволяє редагувати і публікувати відео.
 • Lomotif — функції утиліти дозволяють користувачеві створювати, писати текст, редагувати і відправляти ролики.
 • Flipagram — ті ж функції, що і в додатків вище.

У разі наявності проблеми при виправленні помилок рекомендується звернутися в службу підтримки сервісу. Не варто описувати ситуацію так: «не можу додати відео в Instagram, чому?». Описувати помилку і ситуацію необхідно з усіма деталями та нюансами.

На Айфон

Розробники регулярно випускають оновлення ОС, які рекомендується своєчасно встановлювати щоб уникнути можливих помилок. Щоб перевірити телефон на наявність оновлень, слід зробити наступне:

 1. Зайти в розділ «Налаштування».
 2. Обрати підрозділ «Основні».
 3. Натиснути на «Оновлення ПЗ».
 4. Завантажити та встановити всі оновлення.

Після встановлення всіх оновлень на Айфон помилка усунеться.

Моя довідка - Корисні поради