Чому не можу розблокувати людини в Инстаграме: що робити в такій ситуації

Неприємність «Не можу розблокувати людини в Инстаграме» може викликати труднощі. Инстаграмщики часто не знають, як бути і що робити при подібних обставинах. Починають шукати способи зняття обмеження. Від блокування позбутися не складно, якщо слідувати інструкції.

Чому не можу розблокувати людини в Инстаграме: що робити в такій ситуації

Ситуація актуальна, коли користувачі спочатку один одного заблокували, а тепер не можуть знайти потрібні сторінки у соціальній мережі. Що робити за таких обставин, розказано в статті.

Чому не можу розблокувати людини в Инстаграме: основні причини

Зняти блокування в Инстаграме не проблема, якщо зробити це швидко. Поступово, заблокований профіль зникає з усіх списків, тому навіть, якщо власник облікового запису дуже хоче зняти блок, у нього це зробити не вийде. Перший метод – зайти «до себе» і зняти заборону з потрібну людину. Можливі причини встановлення обмеження:

 • блокування акаунту було вироблено взаємно і людина не знайдений (користувачі внесли один одного в чорний список);
 • обмеження на аккаунту були встановлені вже давно, і людина просто зник з усіх можливих списків;
 • при розблокуванні виникало технічна помилка, або є проблеми з інтернетом.

Коли причина інциденту – технічні проблеми, зачекайте деякий час і спробувати вирішити проблему пізніше.

Як розблокувати людини в Инстаграмме, якщо не можу його знайти?

Проблема, як розблокувати людини в Инстаграме, якщо не можу його знайти, сьогодні особливо актуальна. Люди постійно блокують один одного, а потім не можуть відшукати конкретна особа. Ситуація зустрічається часто, але рішення є. У цьому допоможуть поради експертів:

 1. Перегляньте старі публікації у своїй історії. Можливо, ще видно лайки або коментарі, які залишав цей чоловік. По них можна відшукати чужий рахунок.
 2. Зайдіть на сторінку людини з браузера, набравши «instagram.com/ник_пользователя». Зараз це не діє, але спробувати все ж варто, раптом пощастить.
 3. Відвідайте профілі знайомих і спільних друзів, де ця людина точно залишав коментарі або ставив лайки.
 4. Попросіть залишити користувача коммент або лайк під публікацією в чиєму-небудь акаунті, якщо є така можливість.

Найбільш ефективними є два останніх ради, оскільки так знайти профіль можна досить швидко, а потім зняти з нього обмеження.

Що робити, якщо не вдається розблокувати людини в Инстаграме?

Ставлячи питання про те, що «заблокували один одного в Инстаграмме, і не можемо розблокувати», инстаграмщики часто мають на увазі, що не можуть знайти потрібної людини, але є й інші складнощі. Власники профілю не можуть розібратися з розблокуванням. Є стандартні способи зняття блоку, і вони всім відомі. Про всіх методиках буде розказано далі. Головна проблема – в Instagram немає списку облікових записів потрапили під обмеження. Люди, що зіштовхуються з такою неприємністю, рекомендують запам’ятовувати забанених фоловерів. Способи розблокування можуть бути такими:

 1. За допомогою офіційного додатка, встановленого на смартфоні. Достатньо зайти в «Настройки-Конфіденційність-Заблоковані контакти». Тут зберігатися НС, де можна знайти потрібну особу. Залишається тільки розблокувати контакт і все.Чому не можу розблокувати людини в Инстаграме: що робити в такій ситуації
 2. З звичайного браузера, через ПК і десктопну версію програми.

Чому не можу розблокувати людини в Инстаграме: що робити в такій ситуації

Чому не можу розблокувати людини в Инстаграме: що робити в такій ситуації

Після таких простих маніпуляцій инстаграмщик знову зможе дивитися історію публікацій, залишати свої коментарі і ставити лайки.

Що робити, якщо заблокували один одного і не можете розблокувати?

Коли всі варіанти використані, але зняти блокування з потрібного профілю не вийшло, варто скористатися простим і всім доступним варіантом – звернутися в службу підтримки Instagram. Є два варіанти поводження:

 • подати заяву на офіційному сайті розробників Инсты – в центр підтримки користувачів;
 • послати листа на вказаний е/майл.

Якщо є труднощі, і обидва користувача хочуть відновити статус один одного з наступним зняттям обмежень, то фахівці Инсты допоможуть з цим.

У висновку скажемо, що блокування профілів – це хороша функція, але треба вміти нею користуватися без наслідків. Пам’ятайте, що разово обмеживши дії конкретної людини, повернути йому колишній статус, і зняти бан, ви вже не зможете.

Моя довідка - Корисні поради