Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток

Соціальні мережі набирають величезну аудиторію. Такі великі навантаження можуть викликати збої в додаток, але погано працюють сервіси відштовхують від себе людей. Тим не менш, помилитися може навіть кращі, і буває, що баги трапляються на самих великих і популярних сайтах. Не будемо гнобити додаток, а просто розберемося, чому Instagram вилітає.

Причини вильотів Instagram

Те, що людей викидає з Instagram, зустрічається досить часто. Це можна зрозуміти вже з того, що про цю проблему задана купа питань на форумах, та й у нас ви про це не один раз запитували. Перейдемо ближче до справи і обговоримо причини помилки. Для початку розберемо більш універсальні, а потім перейдемо вже до конкретних операційних систем.

Некоректні оновлення програми

Якщо під час завантаження нової версії був невеликий перебої з інтернетом, цілком можливо, що файл завантажився некоректно. Це може бути причиною того, що Instagram вилітає, або, що прога постійно не відкривається. В такому разі єдине рішення – видалення та перевстановлення софту.

Збій в роботі смартфона

В будь-якій операційній системі бувають збої. Свідчення цьому – не тільки гравці, але і те, що, наприклад, вискакує помилка або кнопка блокування не працює. В такому випадку перезавантажте пристрій. Якщо проблема не пішла, спробуйте скинути телефон до заводських налаштувань, попередньо зберігши всі потрібні фото і контакти з пам’яті телефону.

Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток

Застаріла версія Instagram

Будь-яка людина, який щільно використовує різні програми на мобільному пристрої, знає, що потрібно регулярно оновлювати свій софт. Без оновлень працездатність програмного забезпечення падає. Тому і виникає проблема, коли не заходить в Instagram і вилітає додаток. Щоб подивитися, актуальна у вас версія, потрібно виконати деякі дії. Інструкція буде трохи нижче.

Тимчасова проблема

Навіть найкращі з нас може помилитися. Тому і в Instagram може не виходити увійти просто із-за проблем самого сервісу. Ви нічого не зможете з цим зробити. Залишається почекати.

Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток

Мережа

Ще однією очевидною є несправністю відвалився інтернет. У деяких в результаті перебоїв з мережею вискакує «Невідома помилка». Переконайтеся, що у вас є доступ до всесвітньої павутини. Для цього спробуйте відкрити щось у браузері.

Неправильні налаштування дати і часу

Жодна поважаюча себе соціальна мережа не впустить вас, якщо дата і час у вас налаштовані некоректно. Тому переконайтеся, що все добре в цьому плані. При необхідності усуньте несправність і повторіть спробу.

Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток

Рішення проблем з вильотом

А тепер до питань, які нужоно було принципово розглянути саме на прикладі різних операційних систем. Зробимо щось типу одній інструкції з пошуку причини.

Для Айфона

 1. Перевіряємо пам’ять пристрою. Я не знайшла, як подивитися вільну оперативну, але «довгостроковий» ми можемо глянути. Робимо наступне: переходимо в налаштування, відкриваємо вкладку «Загальні», тиснемо на «Про пристрій». Після цього прокручуємо нижче. Пункт «Ємність пам’яті» — загальний обсяг. «Доступно» — вільний. Якщо там не 10 мегабайт, все повинно працювати.
  Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток
 2. Переходимо в App Store і перевіряємо оновлення. Для цього тиснемо по відповідній кнопці у нижньому горизонтальному меню. У списку знаходимо Instagram і тиснемо на «Оновити». Якщо Инсты там немає, швидше за все у вас актуальна версія.
  Чому Instagram вилітає: лікуємо додатокЧому Instagram вилітає: лікуємо додаток
 3. Ви спробували все, але нічого не працює. Що робити? Перевстановлювати. Утримуємо палець на головному екрані. Потім, коли іконки почнуть тремтіти і поруч з ними з’являться хрестики, тиснемо на хрестик поруч з іконкою Instagram. Підтверджуємо видалення. Потім йдемо знову в App Store і заново встановлюємо.
  Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток
 4. Якщо і це не допомогло, у мене є два варіанти: або баг Инсты, або стара версія операційної системи. Якщо у ваших знайомих все нормально, потрібно подивитися, чи можна оновити сам пристрій. Для цього ми відкриваємо основні налаштування і вибираємо «Оновлення ПЗ». Потім Завантажити та встановити».

Для Андроїд

Тепер розберемо про те, що робити тим, хто пише «Не можу зайти в Instagram через Андроїд?» ця інструкція буде реально складною, тому що у «Андрюхи» багато різних оболонок.

Для прикладу візьмемо Xiaomi:

 1. Перевіряємо пам’ять. Оперативну тут можна подивитися прямо в диспетчері завдань.
  Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток
 2. Якщо цього немає, не страшно – брак оперативки ви помітите відразу. Загальна пам’ять видно в розділі «Сховище». Він знаходиться в налаштуваннях, у вкладці «Система та устрій».
  Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток
 3. Для оновлення Андроїд самий універсальний варіант – перейти в Play Market, знайти Instagram. Якщо там є кнопка «Оновити», тиснемо. Якщо її немає, у нас все в порядку.
  Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток
 4. Отже, нічого не допомогло. Що робити? Перевстановлювати. На Андроїді є різна реалізація цієї функції. Найчастіше це просте перетягування іконки в спеціальне поле. Для перетягування потрібно утримати дотик на потрібному додатку якийсь час.
  Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток
 5. У випадку з Андроїдом пункт про оновлення операційки майже не актуальне. Проблеми з’являються тільки якщо у вас Андроїд 4 і молодше. Якщо ви з таких, спаліть телефон і купіть собі, нарешті, новий. Геть 2010, вже 2019. Нова модель, і ніяких питань типу «Чому Instagram вилітає?».

Як запобігти виліт Инстаграма

Роблячи невеликий висновок, скажу: для того, щоб соціальна мережа працювала нормально і ви не гуглили «не можу зайти…» і «чому вибиває…», потрібно стежити за своїм телефоном. Вам слід регулярно оновлювати Инсту, чистити пам’ять і завантажувати оновлення операційної системи. А все інше факультативно і трапляється рідше.

Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток

Отже, чому трапляються проблеми зі входом? Найчастіше справа в самому пристрої. Мало пам’яті, стара версія ОС або самого додатка – основні проблеми, наслідком яких і є постійне викидання з програми. І куди рідше справа в самому сервісі, який оновлюється або просто глючить.

Запитання наших читачів

Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток#1. Чому не викладається сторіс в Instagram? Вилітає Instagram при викладанні історії.

В основному це: некоректні оновлення програми, збій в роботі смартфона, застаріла версія Instagram або тимчасові проблеми сервісу. Якщо через пару днів, проблема не вирішена – зробіть скидання телефону до заводських налаштувань.

Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток#2. Як зробити профілактику, щоб не викидало?

Потрібно регулярно чистити телефон, оновлювати операційну систему і софт, який ви використовуєте. Тоді нічого не буде глючити, і все нові фішки сервісів ви зможете дізнаватися одним з перших.

Чому Instagram вилітає: лікуємо додаток#3. Я оновила додаток Instagram, після цього вона почала вилітати, чому?

В оновленні баг, напишіть в техпідтримку з описом проблеми, і чекайте, коли усунуть проблему.

Якщо у тебе ще залишилися питання — пиши в коментарях. А також не забувай дивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради