Чому instagram псує якість фотографій і відео: чому завантажується в поганій якості

Чому при завантаженні відео в Instagram псується якість, а зображення втрачає чіткість? Незважаючи на численні оновлення, додаток соцмережі змінює вихідні характеристики вмісту. Ці зміни турбують активних користувачів і донині, але поки розробники не мають можливості повністю відмовитися від них. Це явище пов’язане з особливостями розміщення публікацій, а також витримує стандартів. Способи збереження вихідних властивостей публікацій є, ними дозволяється скористатися при необхідності.

Чому Instagram псує якість відео

Чому instagram псує якість фотографій і відео: чому завантажується в поганій якості

Перший час в Инстаграмме допускався до розміщення тільки скромний контент. Активним користувачам соціальної мережі вдавалося викладати тільки фотографії з погіршеними характеристиками, проте це не зменшило рейтингів і не скоротило постійну аудиторію. З часом у користувачів з’явилася можливість викладати і відеофайли, однак їх хронометраж обмежувався тривалістю 15 секунд. Такий матеріал апріорі мав невисокою якістю з наступним причин:

 • міг розміщуватися у більшості випадків виключно з апаратів, оснащених слабкою матрицею;
 • обмежувався хронометражем і розмірами (рамкою).

Для деяких користувачів ці проблеми існують до цих пір, якщо вони використовують застарілий смартфон і не мають можливості оновити додаток до останніх версій. Але чому Instagram псує якість записів і сьогодні? Для цього також є передумови:

 • Додаток стискає файл до прийнятного розміру. Контент у високому дозволі повільно завантажується і підвищує навантаження на сервери. Тому всі відеофайли схожого хронометражу володіють однаковими обсягами.
 • Відбувається зміна формату. Стандарт відеоряду у програмі – MOV. Він дозволяє знизити витрати на завантаження і зберігання документів, а також робить їх доступними практично для всіх пристроїв, у тому числі з більш слабкими процесорами. При зміні формату колишнє якість втрачається.
 • Якість змінюється у відповідності з запитами блогера. Змінити формат завантаження можливо в налаштуваннях програми, для цього необхідно вибрати найкраще дозвіл.
 • Неможливість завантажити останні оновлення. Старі версії програми погіршують вигляд файлу при завантаженні ще суттєвішим, ніж нові. Тому важливо відслідковувати оновлення.
 • Найскладніше виявляється викласти відеопродукт в вихідному вигляді, тому експерти рекомендують відмовлятися від попереднього запису. Для поліпшення контенту необхідно записувати його з апарату безпосередньо у відкритому додатку. У такому разі переформатування не відбудеться, а значить не бути змінені та початкові характеристики відео.

  Чому в Instagram фото поганої якості

  Перші версії програми для соціальної мережі також істотно змінювали выкладываемый контент. Вони вимагали обрізки фотографій і підгін формату, виникали складності з розміщенням зображень в повний зріст. Сьогодні оновлення стали більш функціональними, покращився і стан користувачів. Але чому Instagram псує якість фотографій і в нових умовах? Позбутися від деяких обмежень розробникам не вдалося і досі. Серед них:

 • Обрізка. Раніше проблема була більш актуальною, сьогодні вона характерна для старих смартфонів. Однак нестандартний вигляд зображення також здатний змінювати свої позитивні властивості. Це пов’язано з особливостями розміщення контенту.
 • Стиснення. Під час зменшення розміру гарні фото змінюються незначно, але спочатку неякісний пост відображається в поганому вигляді.
 • Форматування. Instagram розміщує зображення у форматі JPG, тому уникнути переформатування вдається не завжди.
 •  

  Щоб уникнути істотних змін, необхідно відстежувати оновлення програми, налаштовувати його для публікацій і користуватися виключно високоякісними джерелами вмісту і апаратами для зйомки. При низькому дозволі фронтальної камери від її експлуатації краще відмовитися. Вона здатна зіпсувати результат зйомки історій і Live.

  Чому сторіс в Instagram поганої якості

  Перераховані вище проблеми стосуються смартфонів, що працюють практично на всіх платформах. Однак багато власників апаратів на операційній системі Android ставлять на підтримку питання про те, чому в Инстаграме фото поганої якості розміщуються в сторіс. Однозначної відповіді на дане питання немає, але зміни можуть бути пов’язані з наступними чинниками:

  • надто велика різноманітність апаратів, які працюють на цій операційній системі;
  • безліч застарілих пристроїв, що не дозволяють оновити програму до останньої версії;
  • низьке початкове якість зображень, отриманих з камери слабкого дозволу.

  Якість “історії” може також змінюватися за рахунок використовуваної камери. У більшості випадків блогери і активні користувачі соціальної мережі роблять записи безпосередньо з фронтального об’єктива, який більшЧому instagram псує якість фотографій і відео: чому завантажується в поганій якостіинстве випадків поступається основним. Це явище ймовірно для фотографій і відеозаписів не тільки в Сторіс, але і в стрічці.

  Чому псується якість фотографій і відео

  Чому instagram псує якість фотографій і відео: чому завантажується в поганій якостіОсновні причини, по яким псуються розміщуються пости, описані вище. Вони складаються в технічних зміни вмісту з метою підігнати його під загальний формат. Це необхідно для загальнодоступності і підвищення швидкості обслуговування активних користувачів. Але можна виділити і помилки блогерів, які заважають отримати високоякісний пост:

  • маленький розмір зображення або відеофайлу;
  • низькопробний початковий формат (наприклад, скачаний з інтернету);
  • неправильно виставлені налаштування (необхідно змінювати в меню програми);
  • обрізка фото не за форматом (процедура робить контент низькопробним і автоматично погіршує його вже до публікації).

  Уникнути подібних явищ допоможе підбір тільки якісних файлів для розміщення, а також внесення виключно позитивних корективів. Перераховані правила стосуються постів у стрічці і сторіс.

  Висновок

  Не завжди Instagram безнадійно псує вихідні якісні характеристики посад. Він здатний підганяти наявні формати під власні для стандартизації розміщуваних документів і підвищення їх доступності, але в деяких ситуаціях причини можуть полягати у неправильному розміщенні постів. Щоб уникнути цих явищ, необхідно попередньо відстежувати якість файлів, перевіряти налаштування апарату і користуватися оновленими гаджетами.

  Моя довідка - Корисні поради