Чому Instagram не продає

Чому Instagram не продає

На самому початку тут розміщували фото гарної їжі. Далі в моду увірвалися селфи. Тепер же Instagram більше нагадує Інтернет-майданчик для продажу та просування різних брендів.

Б’юті-блогери і хіпстери поступово виявлялися в тіні бізнесменів, які кинулися сюди величезним потоком. Їх ключова мета – зробити бренд упізнаваним і продавати як можна більше. Дана стаття не присвячена запаморочливих історій успіху підприємців в Instagram. Тут ви зможете дізнатися, яких помилок слід уникати в роботі, якщо профіль націлений на продажу.

Відсутність мети

Мало хто може швидко відповісти, навіщо йому потрібен аккаунт в Instagram. Це складний і конкретне питання, який не повинен залишатися риторичним. Якщо власник профілю не має чіткої мети, він вже зазнав фіаско. Це найпоширеніша причина невдач на майданчику. Як можна чекати чого-небудь від аудиторії, не знаючи, чого саме ви хочете отримати? Поставте мету, побудувати стратегію своєї роботи, відштовхуючись від бажаного.

Щось не так з посиланням в біо

Соціальна мережа не дозволяє розмішати активні посилання в публікаціях. Instagram цього не любить. Єдине місце, де можна розмістити клікабельний адреса – в описі профілю. Так би мовити, останній шанс переконати аудиторію на той ресурс, де здійснюються продаж. А якщо посилання в біо немає? Тоді немає і продажів. А якщо посилання веде на сторінку, яка оформлена невиразно, ви просто почнете втрачати потенційних клієнтів.

Чому Instagram не продає

Хештеги в постах. Багато? Мало? А може, не треба?

Тематичні мітки залучають до контенту ще більше користувачів. Але якщо хештеги використовувати неграмотно, вони стануть зброєю проти вас самих. Які повинні бути позначки в публікаціях:

  • Релевантні;
  • Правильно написані;
  • Вузькоспеціалізовані (хоча б кілька штук);
  • Бажано, не більше 11 міток в пості.
Читайте також:
InstaTag - Мистецтво хештегі

Чому Instagram не продає

Одноманітність

Нова запис набирає популярність. Лайки, коментарі, репости – ви не встигаєте стежити за змінами лічильника. Це перемога! А не запостити чи вподобану публікацію ще раз? Наприклад, через тиждень. Немає. Самоповтор припустимо лише у виняткових випадках, але балуватися їм на постійній основі не варто.

Контент повинен бути цікавим, непередбачуваним. Так, ви можете використовувати основу успішного посту, але для створення відмінною публікації. І робити це потрібно через час, а не на наступний день.

Чому Instagram не продає

Невикористані можливості соціальної майданчики

Instagram пропонує цілий ряд безкоштовних інструментів для просування облікового запису і щільної взаємодії з передплатниками. Ви ведете трансляції? Публікуєте Story? Створюєте рекламні відеоролики? Потрібно бути в курсі всіх нововведень. Але не забувайте, що ваші конкуренти вдаються і до платних способів розкрутки. Якісний контент і органіка дуже важливі. Але просунути обліковий запис вручну досить складно, а деколи – неможливо. Навіть невеликі фінансові вливання в розкрутку профілю підвищать ефективність вашої роботи на майданчику.

Неправильна робота з коментарями користувачів

Вам подобається, коли вас ігнорують? Ви що-небудь питаєте, а відповіді немає. Ваша аудиторія теж цього не любить. Якщо ви використовуєте профіль в Instagram для продажу, то просто зобов’язані задовольнити інтерес потенційних покупців. Навіть якщо відповідь не приведе до купівлі, ви підвищите лояльність користувачів до бренду. Щирі та креативні відповіді – це ключ до успіху.

Ігнорування або хамство – можете змотувати вудки і шукати інше заняття.

Конвеєр вмісту

Ви вирішили взятися за справу серйозно. Регулярний постинг, різні формати контенту, чітке дотримання обраної стратегії. А клієнтів все ще немає?

Ймовірно, проблема полягає в якості розміщуваних матеріалів. У гонитві за систематичним постінгом саме якість контенту страждає найчастіше. Не варто гнатися за кількістю. Один оригінальний, продуманий і естетично привабливий пост замінить 10 записів, створених на швидку руку.

Читайте також:
Як зберегти відео з Інстаграма: обходимо обмеження

Чому Instagram не продає

Фотоконтенту без обробки

Лише рідкісним везунчикам вдається створювати професійні і красиві знімки без використання фоторедакторів. Але якщо исходники не дотягують до потрібного рівня якості, не можна закривати на це очі. Хто захоче придбати продукт, представлений глядачеві аби в якій формі? Товари повинні демонструватися в кращому вигляді!

Всепоглинаючий маркетинг

Профіль для продажу в Инстаграме необхідно вести дуже грамотно. Нав’язлива реклама і постійні підштовхування передплатників до покупки – це шлях у безодню. У кращому випадку, це не стимулює купувати. В гіршому – викликає роздратування. Відверті рекламні пости краще замінити захоплюючими історіями, розбавити їх особистою думкою і корисними порадами.

«Немає сенсу в підписах»

Деякі бренди не вважають за потрібне розміщувати під фотографіями текстову інформацію. Мовляв, все в Инстаграме оцінюється по картинці. Всі, та не всі! Наявність продає тексту (навіть якщо він короткий і ємний) підвищує шанси на залучення інтересу користувачів.

Якщо ви допустили у веденні профілю хоча б одну з цих помилок, поспішіть її виправити!

Моя довідка - Корисні поради