Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали

Чернетка instagram – вкрай корисна функція в инстаграме, що дозволяє відкласти публікацію відредагованих фотографії. Це буває необхідно, коли у Вас пропав доступ до інтернету, або з якихось причин хочеться викласти фото в профіль трохи пізніше. Про те, де знайти їх в инстаграме, як видалити чернетку і т. п. – розповімо у статті.

Де знаходиться чернетка в Инстаграмме

Скористатися чорновими публікаціями можливо тільки на нових версіях програми. Окремого меню у нововведення немає, воно і не потрібно: створити і зберегти чорнове фото можна прямо під час обробки. Знайти та викласти відредаговані фотки так само не складе труднощів. Про все по порядку.

Як зробити чернетка

А тепер детальна інструкція, як зберегти чернетку в instagram на телефоні:

 1. Зайдіть на свою сторінку.
 2. Натисніть на «плюс» знизу профілю.Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропалиЧернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали
 3. Виберіть фото/відео, відредагуйте його. Якщо потрібно, додайте людей/теги/опис. Словом, застосувати інші параметри.Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропалиЧернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали
 4. А тепер, замість того, щоб викласти публікацію, натисніть на стрілку «назад» в лівому верхньому кутку екрану. Висвітиться ось таке повідомлення:Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропалиЧернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали
 5. Виберіть «зберегти як чернетку».

Важлива інформація: щоб створити чорнової пост, вам треба застосувати до нього якісь зміни. Застосувати фільтр/додати теги або опис. Без цього публікацію неможливо буде зберегти в якості чорновий.

Готово! Тепер Ваше фото або відео чекає своєї години. Слід згадати, що функція чорнових публікацій доступна не тільки для фото, але і для відео.

З комп’ютера виконати такі махінації не зовсім просто. Для цього потрібно встановлювати спеціальні доповнення для браузера.

Як зробити чернетку з комп’ютера

Здавалося б, що постити з комп’ютера в instagram не можна. Умілі програмісти вже давно обійшли це обмеження. Тепер в соціальну мережу можна не тільки викладати публікації з комп’ютера, але і створювати робочі пости. Докладніше про те, як це зробити:

 • знайдіть і скачайте в інтернеті Bluestacks;
 • увійдіть у своєму обліковому записі Google;
 • зайдіть в Плей Маркет і знайдіть Instagram.
 • Встановіть та запустіть програму, користуйтеся як звичайним смартфоном;Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропалиЧернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали

Майте на увазі, що це всього лише емулятор. Деякі функції можуть працювати неправильно.

Далі – детальніше про те, де знайти їх в instagram.

Де зберігаються чернетки

На телефоні чорнові фотки зберігаються у внутрішній пам’яті програми. Для того, щоб шукати їх в самому телефоні, Вам потрібні рут-права.

У самій фотосети чорнові публікації зберігаються в окремій папці. Побачити, де знайти їх в instagram, можна по інструкції нижче.

Як подивитися чернетки

Розглянути вже готові чорнові фото можна заново зайшовши в галерею.

 1. Натисніть на «плюс» під обліковим записом.
 2. Якщо бачите тільки вміст галереї, перегорніть його вгору, поки не з’явиться напис «чернетки».Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропалиЧернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали
 3. Подивіться всі доступні запису.
 4. Вибирайте потрібний пост і публікуйте!

За допомогою чорнових публікацій в инстаграме можна здійснити функцію відкладеного постінга. Для цього потрібно лише зробити чорнову публікацію, а після вона буде готова до відправки в будь-який час. Особливо це зручно для людей, що цінують кожну хвилину. Тепер не доведеться щодня думати над цікавими ідеями для постів: зберігайте найкращі задуми в инсту і відправляйте в мережу в будь-який зручний час. Можна розписати програму постінга хоч на тиждень вперед, можливості не обмежені. Для блогерів функція чорнових фото всередині instagram – справжня знахідка, про яку давно всі просили.

Як скачувати чернетки в Instagram

Скачати неопублікований чорнової пост – неможливо. Ви можете завантажувати фото тільки тоді, коли їх викладіть в мережу. Для цього:

 1. Зайдіть в меню налаштувань инсты.
 2. Виберіть пункт «запис», потім «оригінальні публікації».
 3. Увімкніть функцію «зберігати опубліковані фото».

Після виконання всіх функцій, кожне Ваше опубліковане чорнове фото автоматично збережеться в галереї.

Маленька хитрість: якщо зберегти картинку дуже хочеться, але на загальний огляд викладати бажання немає, викладіть запис і як можна швидше видалити. Тоді фото знаходиться у Вас в галереї автоматично.

Існує альтернативний спосіб завантаження контенту без завантаження в мережу. Для цього попередньо зробіть все, що написано в інструкції. Потім відредагуйте фото, збережіть в чорновій пост. Тепер найцікавіше – увімкніть режим польоту з телефону, і зробіть пост. Після пари секунд очікування, Instagram повідомить Вас про помилку публікації. Натисніть «скасувати» і перевірте галерею, адже бажане фото вже у Вашому альбомі.

Що робити, якщо пропали чернетки в Instagram

Все більше і більше користувачів фотосети стикаються з проблемою зникнення чорнових постів.

Чорнові публікації могли пропасти з наступних причин:

 • відсутній останнє оновлення програми;
 • Ви могли випадково видалити чорнові посади раніше;
 • була очищена внутрішня пам’ять инстаграма;
 • чорнова публікація вже опублікована;

Деякі юзери свідчать про те, що чорнова публікація пропала після зміни акаунтів. Знайте, що при перемиканні на другий профіль, чорнові пости з великою часткою ймовірності пропадуть.

Якщо чорнової пост не виходить, значить, у Вас застаріла версія програми. Зайдіть в Play Market або App Store, щоб переконатися, що instagram оновлено до останньої версії.

Instagram не оновлюється? Схоже, що у Вас не вистачає пам’яті на пристрої або не відповідають деякі технічні характеристики. Спробуйте видалити якусь програму або очистити кеш. Іноді він займає дуже багато місця в пам’яті смартфона.

Як видалити чернетка в Инстаграме

Щоб знати, як видалити чернетка ст инстаграме, перейдіть в меню чернеток. Видалення чорнових постів відбувається через «управління», однак на різних пристроях процес може трохи відрізнятися.

З андроїда видалити чорнової пост можна так:

 1. Відкрийте «публікації». Прокрутіть вгору, поки не відобразиться меню. Праворуч сірим шрифтом написано «управління», натисніть туди.Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропалиЧернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали
 2. Праворуч вгорі синя кнопка «редагувати».
 3. Виберіть всі записи, від яких необхідно позбутися і натисніть кнопку «скинути».Чернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропалиЧернетка в Инстаграме: де знаходиться, як зберегти, видалити, подивитися, що робити, якщо пропали
 4. Підтвердіть свій намір.

З айфона:

 • перейдіть в розділ «опублікувати», після – бібліотека;
 • знайдіть чернетки, зайдіть в управління;
 • виберіть розділ «редагувати», після чого відмітьте всі непотрібні пости;
 • скиньте все необхідне;

Близько назви розділу зазначено кількість фотографій або відео, позначених як «чорнові». Є можливість видалити як все відразу, так і окремо.

Альтернатива чернеток

До оновлення користувачам доводилося йти на всілякі хитрощі: планувати опис до постів в нотатках, заздалегідь підбирати фільтри, витрачати по кілька годин на пошук підходящої фотки. Звичайно, існували сервіси, які дозволяли розпланувати пости і до появи цієї функції, але більшість з них були платні. Наприклад, SMMplanner або Parasite. За суму близько 7-10 доларів щомісяця, вони пропонували функціонал, який по-доброму, і так має бути в Instagram. На щастя, розвиток соціальної мережі не стоїть на місці: instagram постійно розвивається і прагне бути кращою. Чернетка instagram – одне з найбільш корисних нововведень, які роблять фотосеть більш комфортною.

Моя довідка - Корисні поради