Чек-лист з просування сайту через Instagram

Соціальні мережі – прекрасний інструмент просування своїх товарів і ресурсів. Можете сприймати ці сервіси як рекламну площадку з багатомільйонним трафіком. І ви можете схопити частина цього трафіку і відправити його на свій сайт. Багато «арбитражники» так і роблять свою роботу, отримуючи за неї пристойні гроші. Але потрібно врахувати деякі нюанси. Я вам розповім про шести пунктах, виконавши які, ви зможете просунути свій ресурс.

Посилання в аккаунті на сайті

Один з методів розкручування свого URL – через свій аккаунт. Логічно? Логічно. Способів просування сила-силенна, і, варто вам додати адресу у розділ веб-сайт, кожен ваш передплатник та «перехожий» побачать його. Якщо ви грамотно зможете презентуватися, охоплення вас приємно здивує.Чек лист з просування сайту через Instagram

Цікавий контент з посиланнями на сайт

Не варто скидати з рахунків і публікації. Єдиний мінус роботи таким методом – не можна залишити активний URL в описі. Це заважає людям часто дуже лінь копіювати, відкривати браузер і вставляти. Погодьтеся, ви теж швидше відкриєте сторінку тільки якщо для цього вам потрібно буде тільки натиснути на текст. Можна обійти цю історію відправляючи користувачів дивитися опис аккаунта, де ви розмістили адресу. Якщо потрібно використати декілька посилань, скористайтеся сервісом Linktree або аналогічними.Чек лист з просування сайту через Instagram

Хетшег під записами з назвою сайту

При просуванні одним з досить ефективних способів є хештегі. Якщо навіть у вас немає свого інтернет-ресурсу, за допомогою цих маленьких решіток ви зможете зробити аналог навігації по магазину. Так що ж тоді заважає вам ввести хештег з назвою сайту, щоб користувачі відразу могли знайти ваші пости і зрозуміти, куди йти, щоб отримати послугу або товар від вас? Нічого. Раджу зробити це прямо зараз. Благо, теги абсолютно безкоштовні.

Реклама в інших Инстаблогеров

Реклама – самий ефективний спосіб просування у всіх соціальних мережах. Не важливо, чим ви користуєтеся: Телеграм, ВКонтакте або Instagram – варто знайти рекламну майданчик, та охоплення вашого профілю і ресурсу зростуть. Ви можете просто залишити посилання в рекламній публікації. Але тут ми знову стикаємося з проблемою, про яку говорили вище: ви не можете залишити активний URL. Тому можна вбити двох зайців відразу і рекламувати свій аккаунт. Так ви придбаєте й активну аудиторію і відвідувачів на сайт. Можете йти і тим і іншим шляхом, справа ваша. Також можете поставити експеримент, і я помиляюся, коли кажу, що аудиторія в Инстаграме лінива.Чек лист з просування сайту через Instagram

Таргетована реклама

Цей вид маркетингу, спрямованого на трафік інтернет-ресурсу, найбільш ефективний. Та й в принципі, замість того, щоб вибирати майданчики на біржі, купуйте таргетинг. Так, він зазвичай дорожче, але, якщо ви правильно налаштували критерії вибору глядачів, майже 100 відсотків їх відвідає аккаунт або адресу. До того ж, функціонал програми дозволяє зробити активну кнопку для переходу на сайт, що нівелює мінус простого поширення URL в описі до публікацій. Чек лист з просування сайту через Instagram

Платні способи просування облікового запису

Неможливо нагнати трафік на сайт через непопулярний профіль. Звичайно, вам зовсім не обов’язково заводити сторінку – просто постійно платите за публікації. Але це не наш вибір. Набагато розумніше буде в такій ситуації вкластися в свою Інста-аудиторію, щоб потім передплатники з’являлися без вашої участі і самостійно відкривали адресу, яку ви вказали в описі запису або опублікування.

Які платні методи ви можете вибрати?

  • Заплатити агентству, яке виконає всю роботу за вас. Це досить дорого, але у вас є гарантії. Або ні, якщо ви не уклали або не прочитали договір.
  • Купити послуги фрілансера. Вони роблять приблизно те ж саме, що і агентства, але своїми руками. З того, на що ви можете вплинути в разі обману тільки рейтинг виконавця, якщо ви використовуєте біржу. Якщо ви вибрали людину на якому-небудь Авіто, якщо вас обдурять, ви нічого зробити не зможете. Цей варіант набагато дешевше агентства.
  • Сервіси комплексного просування. Методи їх роботи не дуже гарні – масслайкинг, массфолловинг, масскомментинг і масслукинг. Так, саме так – ці сервіси просто ставлять лайки і підписуються на вашу цільову аудиторію. Ефективність тут, зрозуміло, нижче, ніж у реклами, але і вартість послуг, хоч і дуже сильно варіюється, досить низька. Детальніше про одному з таких сервісів автоматичного просування читайте в статті за посиланням.
  • Всі види реклами. Про неї я вже писала вище, тому, якщо хочете освіжити спогади, прокрутіть вище і прочитайте ще разок.
  • Instagram – прекрасний спосіб просунути як себе, так і свій сайт. Вкладетеся в розкрутку сторінки, і трафік вашого інтернет-ресурсу зросте разом з розміром аудиторії. Цьому сприяє система рекомендацій, яка працює у стрічці новин соціальної мережі. Тому приділіть час просування в Інсте. Але перед цим варто грамотно оформити профіль, щоб кожен передплатник або відвідувач зміг зрозуміти, куди ви його хочете послати – на якій URL.

    Моя довідка - Корисні поради