Чек лист Instagram по просуванню що таке, як зробити і оформити аккаунт

Чек-лист Instagram-це список, за допомогою якого можна перевірити профіль на правильність організації. Деякі автори допускають грубі помилки, тому рівень відвідувань і продажів низький. Чек-лист дозволяє власникам акаунтів виправити недоліки і вийти на новий щабель.

що це таке? Призначення та застосування

Чек-лист – це список послідовних дій, які необхідно виконати для досягнення результату. Подібною річчю користуються люди незалежно від професії і віку. Для школярів це щоденник, де прописано Розклад уроків і перелік домашнього завдання. Для тих, хто збирається у відпустку-це список речей, які важливо взяти з собою. Для ділових людей перелік справ на сьогодні.

У контексті Instagram цей термін вживається в двох сенсах. Перше значення-це платна навчальна продукція, написана під авторством блогера. Товар зазвичай спрямований на цільову аудиторію автора, на тематику, що відповідає блогу. Друге значення-це план робіт, який важливо виконати для правильної організації профілю на майданчику Instagram.

Вони використовуються і аудиторією, і блогерами. Користувачі Instagram купують блогерську продукцію, щоб отримати необхідну інформацію з цікавої тематики. Самі власники популярних профілів використовують їх для просування власного аккаунта і правильного оформлення.

Грамотно складені списки дозволяють уникнути ведення бізнесу в соцмережах без офіціозу, тобто бути близьким до власної аудиторії.

Стильне заповнення профілю

Чек лист Instagram по просуванню що таке, як зробити і оформити аккаунт

Важливим елементом грамотних продажів став стильно заповнений профіль.

 1. Нік-ім’я важливо зробити звучним і незабутнім. Бажано уникати важко вимовляються і двоскладових ників. Також ім’я важливо придумати відповідним змістом самого аккаунта. При оформленні магазину в Instagram важливо не вживати shop, online, kupit і так далі, щоб не викликати негативних емоцій у потенційних клієнтів.
 2. Фото на аватар – це обличчя профілю, тому рекомендується підібрати якісну фотографію, що відображає суть аккаунта. Кращим варіантом стане особисте фото анфас, тому що користувачам Instagram цікавіше спостерігати за живою людиною, а не за абстрактним магазином. Обрамлення іконки обведенням сторіс-відразлива ідея, яку краще не реалізовувати. Фішки оформлення аватарки знайдете тут.
 3. Шапка – за сто п’ятдесят знаків автору важливо заповнити інформацію про бізнес. Не рекомендується використовувати складні речення і терміни. Інформацію в шапці робіть доступною для розуміння звичайним клієнтам, щоб створити уявлення про роботу компанії. Важливо використовувати ЕМОДЖІ для структурування тексту. Хештеги в шапці будуть зайвими. Як правильно оформити шапку докладно описано тут.
 4. Сторінка-Фотографії для профілю в Instagram продумуйте заздалегідь. Найкраще створити власний стиль і єдине колірне оформлення. Не можна викладати випадкові фотографії, тільки спеціальні, що відображають суть контенту.
 5. Підписи фотокарток-текст під фотографіями. Це спосіб не тільки розповісти про компанію, але і зробити профіль більш інтерактивним. Якщо питати у передплатників думку, то створюється можливість спілкування з ними в коментарях.
 6. Після того як оформлення сторінки закінчено, переходите до розкрутки профілю шляхом активної реклами.

тематичний контент для пабліків

Щоб просунути свій аккаунт в Instagram, заздалегідь продумайте контент, який буде публікуватися регулярно. Завдяки отримуваній інформації користувачі будуть дізнаватися про особу або компанію більше.

Для грамотного ведення профілю важливо скласти контент-план:

 1. В першу чергу вирішите, на чому буде грунтуватися інформація: на особистому досвіді або на спеціалізованій інформації, відомої вузькому колу людей.
 2. Не бійтеся розбавляти контент історіями з життя, побічно пов’язаними з основною інформацією профілю.
 3. Не забувайте регулярно викладати пости, стежити за статистикою, щоб визначати кращі тематики для аудиторії.

цікаві ідеї можна почерпнути тут.

зворотній зв’язок з клієнтами: в коментах і директ

Чек лист Instagram по просуванню що таке, як зробити і оформити аккаунт

Спілкування з передплатниками-це ключовий момент, який впливає на активність профілю. Листуватися і дискутувати можна в коментарях і в Директі.

Під постами передплатники мають право залишати особисту думку, задавати питання і розповідати історії. Автору важливо спілкуватися з аудиторією і відповідати на коментарі хоча б ЕМОДЖІ. Це підвищує рівень довіри передплатників до власника профілю, тим самим підвищуються продажі продукту.

За допомогою комметаріїв можна вибрати зблідника в конкурсі. Як це зробити читайте тут.

Передплатники мають право зв’язатися з автором через особисті повідомлення, написавши в директ. Відповідайте потенційним клієнтам протягом дня, щоб не змушувати довго чекати. Якщо потік повідомлень великий, найміть спеціальну людину, яка присвятить цьому цілий робочий день.

як користуватися директом детально описано тут і тут.

Для замітки!Серед авторів магазинів популярна політика оформлення цін на товари не в прямій доступності, а після написання користувачем повідомлення в директ. Ця схема вважається найбільш дратівливою, і провокує людей відписуватися.

спеціальні сервіси для постингу в Instagram

У самому додатку функція відстроченого постингу відсутня, тому власникам блогу доводиться користуватися сторонніми сертифікованими сервісами для відкладеної публікації. Це важливо для економії часу.

Список популярних онлайн-сервісів.

 1. Kuku.io. зручно використовувати з будь-яких пристроїв, оплата в доларах, тестовий період-два тижні. Чек лист Instagram по просуванню що таке, як зробити і оформити аккаунт
 2. RePublic. Працює одночасно для чотирьох соціальних мереж, серед яких є Instagram, безкоштовний період дорівнює трьом дням, далі оплата сто рублів за місяць використання.
 3. SMMR. Крім можливості відкладеного постингу, в сервіс вбудований місцевий фоторедактор, вартість використання 150 руб.
 4. SMMPlaner. Безкоштовний і зручний сервіс для відкладеної публікації постів, але кількість їх на місяць обмежена.

вивчіть своїх конкурентів – станьте краще

Вивчення конкурентів-важлива частина оформлення профілю в Instagram.

Алгоритм дій на платформі:

 1. У пошуковій системі важливо набрати ключові слова аккаунта і додати назву майданчика.
 2. виключити занедбані і накручені профілі, вивчати тільки живі.
 3. Звернути увагу на Ніки конкурентів. Не варто робити схожий, щоб не плутати потенційних клієнтів.
 4. Те ж саме стосується аватара. Не можна, щоб вони нагадували один одного за кольором.
 5. Шапку профілю, зміст постів і стиль стрічки важливо вивчати досконально. Оформити аккаунт по-іншому, при цьому не забороняється запозичити кілька вподобаних рис. Головне – не опускатися до плагіату, важливо переробляти ідею.

Оновіть дизайн профілю, додайте візуальних ефектів

Чек лист Instagram по просуванню що таке, як зробити і оформити аккаунт

Якщо при вивченні конкурентів автору здалося, що профіль оформлений недостатньо красиво, то йому варто оновити дизайн.

 1. Стиль. Стрічку в акаунті важливо оформити в єдиному дизайні. Колірна гамма одноманітна, щоб фотографії гармоніювали між собою.
 2. Розташування. Щоб додати яскравих акцентів, важливо ретельно продумати, як будуть розміщуватися фотографії. Шахівниця, суцільна пряма-популярні схеми розміщення.
 3. Текст. Додавання написів на фотографії стане хорошим способом залучення уваги клієнтів.
 4. Гіф-зображення. Подібне не буде видно в загальній стрічці, зате при відкритті поста користувач буде спостерігати мерехтіння блискіток, колихання травинок і багато іншого.

Додавання яскравих візуальних ефектів в дизайн стрічки профілю Instagram-це відмінний спосіб виділитися серед конкурентів.

Відстежуйте статистику і активізуйтеся

Чек лист Instagram по просуванню що таке, як зробити і оформити аккаунт

На оформленні профілю в Інстаграме все не закінчується. Дотримуючись подальших вказівок чек-листа, важливо спостерігати за статистикою і активно публікувати пости.

Статистика-це дані, за допомогою яких автори дізнаються узагальнену інформацію про аудиторію та активність. Їх дивляться в окремій вкладці в самому додатку. Статистичні дані важливо відстежувати, щоб правильно складати контент-план і бути цікавим аудиторії.

Активність в Instagram також впливає на популярність аккаунта. Викладати пости і сторіс регулярно, щоб користувачі бачили профіль в стрічці і взаємодіяли один з одним: лайкали, зберігали, залишали коментарі. Потрібно розкривати всі тези, прописані в шапці аккаунта детальніше.

Чек-лист Instagram — це важлива річ для популяризації профілю блогера або магазину. Він дозволяє оформити аккаунт правильно і клієнтоорієнтовано. Завдяки йому власники мають право розвинути профіль за короткий термін.

Моя довідка - Корисні поради