Бумеранг: додаток Instagram для ваших коротких відео

Бумеранг – додаток для Instagram, що дозволяє робити зациклені відеоролики. Можна записувати те, що відбувається навколо або знімати самого себе, публікуючи мультимедійний контент у соціальних мережах. Інструмент дозволяє ділитися роликами в Facebook, Instagram або експортувати через будь-який додаток, встановлений на мобільний пристрій. Можна відправити відео в Скайп, по електронній пошті, публікувати на You Tube або «ВКонтакте».

Бумеранг: додаток Instagram для ваших коротких відео

Функціонал і алгоритм використання

Використовуючи Бумеранг, додаток Instagram користувач отримує доступ до трьох кнопок:

  • запис – активує роботу додатка, забезпечуючи створення зацикленого ролика;
  • видеоселфи – допомагає знімати самого себе;
  • галерея – акумулює записи, зроблені раніше, але поки не опубліковані.

Буде записано всього 4 сек., фактично за цей час можна зробити один рух, яке повторюється на відео нескінченну кількість разів. Виходить забавна анімація, здатна повеселити передплатників в Instagram, зробивши профіль оригінальним, урізноманітнивши контент. А якщо у вас недостатньо шанувальників вашої творчості, завжди можна накрутити перегляди. Докладно про це – у статті за посиланням.

Алгоритм використання наступний:

  • входимо в програму, клікаючи по іконці на робочому столі;
  • вибираємо режим зйомки – селфи, стандартне відео;
  • здійснюємо рух або просимо це зробити об’єкт зйомки;
  • не перестаючи рухатися, тиснемо на кнопку запису.

Після того, як Бумеранг додаток Instagram створить зациклений ролик, користувачеві буде запропоновано зберегти його відразу поділитися з друзями. Кнопки для Instagram і Facebook передбачені за замовчуванням, а для інших додатків треба натиснути на іконку, під якою написано «Ще».

Бумеранг: додаток Instagram для ваших коротких відео

Характерно, що там пропонують поділитися не тільки в новинній стрічці з друзями, опублікувавши ролик, як звичайне відео, але і в «Історії» (якщо Instagram не показує історію, про це читайте за посиланням). Безпосередньо у центрі ролика буде кнопка для збільшення запису, що дозволяє наблизити відзнятий матеріал, змінивши формат.

Як поділитися записом в Instagram?

Натиснувши на іконку Instagram, доведеться авторизуватися, а потім вибрати один з двох варіантів публікації: Story, Feed. Віддавши перевагу варіанту Feed, користувач зможе обрізати відео, застосувати фільтри. Тепер залишиться додати місце, написати хештегі і активувати важелі навпаки інших соц. мереж, де автоматично з Instagram можна публікувати пости.

Характерна автоматична інтеграція Бумеранга з Instagram, що виражається в об’єднанні з «Історіями». Тепер, коли користувач хоче зняти «Історію», крім зворотного, стандартної зйомки прямого ефіру, тексти він зможе відразу вибрати варіант Boomerang.

Де завантажити Boomerang власникам Android і iOS?

Залишилося завантажити додаток для інсталяції на мобільний гаджет і подальшого використання в якості оригінального інструменту для просування в мережі. Користувачі пристроїв, що працюють на операційній системі Андроїд, можуть це зробити в Play Market. Досить ввести в пошуковому рядку назву програми російською або англійською мовою і натиснути «Встановити».

Бумеранг: додаток Instagram для ваших коротких відео

Власники пристроїв з операційною системою iOS можуть завантажити додаток в App Store. Алгоритм дій такий же і не викличе труднощів навіть у людей з зачатками інтелекту.

Висновок

Скористайтеся можливостями оригінального інструменту для залучення додаткової аудиторії, люблячої оригінальну подачу інформації та різноманітність в новинній стрічці. Завантаження займе лічені секунди і подарує передплатникам радісні моменти, зняті з оригінальним підходом. і гумором. А наша інструкція з архівування відео і фото допоможе не втратити ці забавні анімашки.

Моя довідка - Корисні поради