Бізнес в Instagram на продаж дитячих товарів. Кейс

Instagram – дуже зручна торговельна площадка. Багато ведуть бізнес виключно через цю соціальну мережу. Але потрібно розуміти, як вести комерційний обліковий запис, щоб отримати ефект і збільшити дохід. Для прикладу розберемо кейс з дитячих товарів та розкрутці через націлювання.

Підбір аудиторії

При вказівці всіх бажаних позицій приблизний охоплення виходить занадто широким, а вартість кампанії занадто високою – понад 300 000 чоловік охоплення – зайве. Варто визначити ключові інтереси і налаштовувати таргетинг виходячи з них. В результаті один, самий об’ємний інтерес, виділяємо окремо, щоб запустити в іншій кампанії. В результаті отримуємо дві аудиторії:

 • Ті, кому цікаво материнство.
 • Ті, кому цікаві іграшки, товари для дітей, виховання і так далі.
 • У випадку з цим кейсом зі списку варто виключити вагітність, пологи і вигодовування, тому що асортимент, який ми продаємо, підходить для дітей старше трьох років. Перейдемо до налаштувань, які можна використовувати.Бізнес в Instagram на продаж дитячих товарів. Кейс

  Варіанти кампанії

  Розглянемо кілька варіантів кампанії. Для початку обговоримо мети.

 • Конверсія. Нам потрібні продажу? Логічно припустити, що оптимізація цільової дії підходить як не можна краще.
 • Кличу на сайт. Необхідно на початку роботи спробувати всі можливі підходи і на досвіді своїх помилок з’ясувати, який з них буде найбільш вдалим.
 • Також має сенс розділити групи оголошень за місцем розташування. Торгівля здійснюється в Москві і Санкт-Петербурзі, тому ми одержуємо наступні групи оголошень:

  — Мск (аудиторія 1) Інста

  — Мск (аудиторія 1) стрічка Новин

  — Мск (аудиторія 1) Мобільна стрічка

  — Мск (аудиторія 2) Інста

  — Мск (аудиторія 2) Новинна стрічка

  — Мск (аудиторія 2) Мобільна стрічка

  — Спб (аудиторія 1) Інста

  — Спб (аудиторія 1) стрічка Новин

  — Спб (аудиторія 1) Мобільна стрічка

  — Спб (аудиторія 2) Інста

  — Спб (аудиторія 2) Новинна стрічка

  — Спб (аудиторія 2) Мобільна стрічка

  Що за «аудиторія 1»? Перша – ті, кому цікаво материнство, друга – всі інші.

  Варіанти вмісту

  Обговоримо, нарешті, вміст маркетингових публікацій. Контент буде як відео, так і фото, щоб урізноманітнити оголошення.

 • Фото
 • Рекламні пости по зовнішньому вигляду не повинні відрізнятися від решти вмісту в профілі. Головне дотримуватися обмеження на використання тексту на картинці.Бізнес в Instagram на продаж дитячих товарів. Кейс

 • Відео
 • Перше відео було і російською, і англійською. Коли за статистикою стало помітно, що і ролик англійською приносить заявки, його переклали і відредагували.

  Бізнес в Instagram на продаж дитячих товарів. Кейс

  Результати

  Зростання передплатників – успіх другорядне. Куди важливіше фінансовий аналіз цієї кампанії. Порівняємо витрачені гроші і заробіток.

 • Конверсія. При витратах в трохи більше 50 тисяч кліків було отримано 2500. Вартість – 19 рублів. Заявок надійшло 112. Отже, одна отримана заявка коштувала 446 рублів.
 • Кліки. Витрачено 49 тисяч, кліків отримано 5000. Заявок надійшло 160, отже вартість однієї заявки 306 рублів.
 • Звичайно, вартість однієї заявки варіюється, і варто регулювати бюджет в день, щоб поступово отримати стабільну ціну. Головне – не спамити своїми оголошеннями, тому що аудиторія вигорає і вартість заявки зростає.

  А тут ще один цікавий кейс: “Як Do Insta допомогла власникові інтернет-магазину в Инстаграме не розоритися?“.

  Висновок

  Отже, просування бізнесу в Инстаграме може принести дуже пристойний дохід. І дуже важливо знати, як розкручуватися. Я можу прочитати вам цілу лекцію з хэштегам і іншого, але таргетинг буде набагато ефективніше. Тут ви можете просто спустити всі гроші і не отримати ефекту. Тому раджу почитати і інші кейси з налаштування вбудованого маркетингу, щоб знати, як налаштувати аудиторію і отримати максимальну ефективність.

  Про просування в Instagram за допомогою сервісу Инстаплюс читайте в нашій статті.

  Моя довідка - Корисні поради