Бізнес поради, як правильно продавати в Инстаграме

Заробіток в Instagram – не тільки відмінний спосіб отримати додатковий дохід, але і можливість піти з роботи і перестати потребу в грошах. Зараз цей майданчик активно розвивається: реєструються нові користувачі проводять в цій соціальній мережі все більше часу і так далі.

Стає більше людей, які готові купувати. Але разом з ними з’являються і конкуренти. Тому якщо ви хочете почати підкорювати цей ринок, то зараз саме час. Але не можна робити це не обдумавши нічого і не підготувавши грунт. Постарайтеся якомога краще проаналізувати всі аспекти і тільки потім починати продавати.

Бізнес поради, як правильно продавати в Инстаграме

Спочатку краще вже точно почати з детального аналізу

Поради щодо ефективним продажам в Інсте

Порад по поліпшенню продажу може бути дуже багато, але ось кращі і самі основні:

 • Аналізуйте. Чим ретельніше ви вивчіть ринок, тим краще. Так ви зможете дізнатися, які товари актуальні, хто найактивніше купує, як вигідніше буде відправляти товари і приймати оплату, як оформляти магазин і так далі. Тільки не треба фанатизму – так ви ризикуєте дуже зануритися в аналітику і ніколи не почнете діяти.
 • Робіть для людей. Ви продаєте людям і отримуєте гроші теж у людей. Нехай люди думають, що обмін рівноцінний, що ви не обманюєте. І нехай людям буде зручно купувати у вас.
 • Додавайте вичерпну інформацію. Люди повинні знати все про вас і про ваш товар. Говорите правду і вам повірять.
 • Не женіться за людьми – женіться за продажами. Робити треба для людей, але тільки до тих пір, поки вони готові купувати. Не гребіть передплатників лопатами, краще зосередьтеся на якості.
 • Є й інші поради, читайте далі, щоб дізнатися їх. Наприклад, щоб дізнатися про оформлення аккаунта для продажу в Инстаграме, читайте статтю за посиланням.

  Чому багато передплатників, а продажу немає?

  Буває так, що біля магазину просто величезна аудиторія, але ніхто нічого не купує. Проблема тут в підході до бізнесу. Справа в тому, що ви в першу чергу гналися за передплатниками, а не за продажами. Це, до речі, не самий кращий спосіб оцінювати свій чи чужий успіх.

  Бізнес поради, як правильно продавати в Инстаграме

  Щоб виправити ситуацію, подивіться, хто на вас підписано. Швидше за все, це люди, які підписуються на вас, якщо ви підпишетеся на них. Також це можуть бути накручені передплатники, якщо ви зіткнулися з несумлінним агентством або спеціалістом по розкрутці.

  Тому вам потрібно позбавитися від такого вантажу, і почати діяти по іншому. В першу чергу гнатися за продажами, а не передплатниками. Для цього потрібно залучати тільки свою аудиторію, яка зацікавлена у ваших товарах. Наприклад, якщо ви продаєте дитячі іграшки, вам потрібно залучати їх мам, а не самих дітей. Якщо ви продаєте подарунки для дівчат або послуги з організації побачень, то потрібно залучати хлопців. Проаналізуйте свою аудиторію ще раз, якщо ви цього ще не зробили.

  Як збільшити продажі в Інсте?

  Потрібно знати, як правильно продавати в Инстаграме, щоб збільшити продажі. Найчастіше вам просто доведеться викладати якісні товари і залучати аудиторію. Саме залучати, тому що залучені передплатники нічого не значать. Вам повинні бути важливі продажу, а чим активніше аудиторія, тим охочіше вона купує.

  Бізнес поради, як правильно продавати в Инстаграме

  Для початку почніть закликати аудиторію лайкати і коментувати. Якщо у вас це вийде, контакти стануть теплішими і продати що-небудь стане легше. Наприклад, простіше продати людині iPhone, ніж такий самий за характеристиками, але менш дорогий телефон. Тому що про iPhone знають всі. Вони знають, що телефон дорогий, але він якісний і статусний.

  А от якщо б ви були на слуху, то продажі були б вище у вас, а не у Apple. Тому намагайтеся просувати свій товар різними способами. Наприклад, можете влаштовувати конкурси або давати товар на розгляд блогерам. Аудиторія вірить відгуками популярних блогерів, а багато хто готові зробити це безкоштовно, якщо ви перешлете їм безкоштовний зразок.

  Приклади успішних магазинів в Instagram

  Ось приклади реально успішних магазинів, які просуваються в Instagram. Деякі з них отримують 80% прибутку саме з цього джерела трафіку.

  • Hearts of Four – магазин одягу.

  Бізнес поради, як правильно продавати в Инстаграме

  • LN Fashion – в основному коктейльні сукні.
  • Bella Potemkina – дизайнерський бутик.

  Бізнес поради, як правильно продавати в Инстаграме

  Як ви можете помітити, це в основному одяг для жінок, тому що їх в цій соціальній мережі більшість.

  Також рекомендуємо до ознайомлення статтю “Налагоджуємо продажу в Instagram”.

  Скільки у середньому заробляють в магазинах в Instagram?

  Заробляти можна від 1000 рублів в місяць до нескінченності. Залежить це від того, як ви підійдете до продажу, і скільки коштує ваш товар. Якщо ви продаєте брендові речі на зразок Supreme, то можна заробляти неймовірні гроші.

  Якщо ви працює один, але працюйте з усіх сил і придумуєте щось нове і креативне, то на місяць у вас може бути чистий прибуток як зарплата топ-менеджера великої компанії.

  Неможливо заробити, якщо не працювати. Якщо ви вирішили заробляти в Instagram, то це ваша робота. Вкладайте в неї душу, а результат обов’язково прийде.

  Моя довідка - Корисні поради