Бізнес на злом акаунтів в Инстаграме: чи варто воно того?

Акаунти в соціальних мережах вже давно стали великим, ніж просто спосіб спілкування. Люди витрачають багато грошей на те, щоб отримати більшу аудиторію. Але є спосіб і легше – просто заплатити і отримати чужу зламану сторінку. Ці ж послуги допоможуть, якщо ви втратили доступ до свого профілю, який не можна відновити. Але чи варто це робити?

Як зламують аккаунти?

Для початку поговоримо про те, як можна втратити доступ до профілю. Я не буду писати чітке кількість можливих способів хакінгу, щоб заінтригувати вас і не обмежувати себе.

 • Перехоплення сесії. За допомогою телефону на Андроїд, рут-прав і мережі вай-фай можна отримати будь-які паролі, введені з використанням цієї мережі. Я знаю спосіб, через якого використання браузера в ненадійному вай-фає може позбавити сторінки в будь-якій соціальній мережі, але, напевно, є хтось більш досвідчений, ніж я, хто зможе хакнуть і сам додаток. Цей спосіб використовується досить рідко і, якщо ви купуєте чиїсь послуги, навряд чи вони приїдуть у місто жертви і будуть шукати загальну мережу.
 • Шахрайські сайти. Для багатьох можливість входити в свою обліковий запис на різних ресурсах. І це набагато простіше – вам не треба реєструватися, запам’ятовувати ще один пароль, вам достатньо просто натиснути на кнопку. Але далеко не всі сайти сумлінні – потрібно бути акуратніше і давати доступ до своєї сторінки тільки перевіреним сервісів.
 • Соціальна інженерія. Багато задають як пароль фрази зі свого життя, якщо ви добре знаєте людину, можете вгадати його. Але далеко не всі зараз як код використовують осмислені слова. Зараз поширені й зовсім випадкові комбінації. Також сюди ж можна віднести методи заговорювання мови, щоб користувач сам віддав свої особисті дані. Ви, можливо, бачили ці скріншоти, на яких школярі з жахливими помилками просять дати пароль. Це – як раз-таки приклад соціальної інженерії, але дуже грубої і смішний.
 • Брутфорс. Це слово відсилає нас до історії Цезаря і знаменитою фразу: «І ти, Брут?». Полягає цей метод в підборі пароля методом проб і помилок. Утиліти для цього зазвичай написані під Лінукс, який ми бачимо на екранах у фільмах і серіалах про хакерів. Це досить спірний метод насправді, але, якщо людина вибрала випадкову комбінацію символів для входу в онлайн, утиліти, що працюють таким чином, допоможуть більше, ніж соціальна інженерія.
 • Бізнес на злом акаунтів в Инстаграме: чи варто воно того?

  Де купити злом цікавить сторінки?

  На послугу злому, звичайно, є попит. Тому і пропозиція з’явилося. Це і фрілансери і сервіси, та різний софт. Поговоримо про них докладніше, розглядаючи конкретні приклади. Не чекайте від мене посилань: по-перше, це протизаконно, а по-друге, у мене немає ніякого бажання витрачати гроші і перевіряти, чи не брехня це.

 • Додатка. Я знайшла один досить цікавий сервіс. Я не буду називати його, щоб запобігти ваші дії. Але дуже цікаво, як вони аргументують злом, кажуть, що в цьому немає нічого поганого. Особливо пункт про корпоративну стеження порадував. Як же це працює? Все просто, ви встановлюєте цей софт, і він відстежує дані, які людина вводить при вході. Там також є одна послуга, яку я просто захоплююся: ви можете замовити телефон з попередньо встановленим додатком, якщо не можете отримати доступ до пристрою жертви. Воно буде на базі Андроїд. На мій погляд, це досить сумнівний спосіб.Бізнес на злом акаунтів в Инстаграме: чи варто воно того?
 • Софт для брутфорса. Виглядає інтерфейс приблизно як на скріншоті, написаний під Лінукс. Якщо ви знаєте цю операційну систему, на форумах багато пропозицій щодо продажу таких утиліт. Але жодних гарантій того, що це працює, немає. Не раджу купувати це.Бізнес на злом акаунтів в Инстаграме: чи варто воно того?
 • Фрілансери. Я даю вам скріншот першого ліпшого пропозиції з Кворка, і таких безліч. Звичайно, є ймовірність, що цей користувач розраховує заробити на людях, які не знають, що, якщо є доступ до прив’язаного аккаунту Facebook, Instagram можна легко повернути. Але далеко не факт, що це так. У будь-якому випадку, на біржах фріланса такі пропозиції є, і вони найчастіше замасковані під «допоможу повернути доступ до сторінки», тому що злом є протизаконним.Бізнес на злом акаунтів в Инстаграме: чи варто воно того?
 • Сервіси. Є сайти, на яких продають хакнутые профілі з передплатниками. Такі «чорні» акаунти можна знайти і на цілком чесних сервісах, тому варто бути дуже обережними при придбанні готового варіанту з аудиторією.
 • Чому не варто цього робити?

  Я можу дуже багато говорити про те, наскільки сумнівні способи злому, існуючі в даний час. Але головним аргументом для вас має бути відсутність гарантії. Ось обдурять вас таким чином, і куди ви підете? У Поліцію? Скажете: «Я хотів зламати сторінку, але мене обдурили»? Ця діяльність протизаконна, тому не варто чекати крайньої чесності від виконавців.

  Стаття 272 КК РФ регулює покарання за хакерство і загрожує покаранням до чотирьох років тюремного ув’язнення. За шахрайство покарання менше, тому в плані часу життя набагато вигідніше буде забрати ваші гроші і нічого не зламувати. Ніяких гарантій вам ніхто не дає, та й не може дати. Тому не варто сподіватися на успіх затії з отриманням доступу до чужої сторінці. Звичайно, якщо це ваш старий профіль, можливо ніякого покарання не буде, але і на успіх сподіватися не доводиться.

  Читайте більше про виверти шахраїв в Instagram в нашій статті за посиланням.

  Моя довідка - Корисні поради