Бізнес дорослих людей в Инстаграме

Instagram вважається соціальною мережею для молодих. Зайдіть в рекомендації, і ви побачите там ідеальні красиві обличчя і тіла, модні місця та актуальні меми. Але аудиторія цього сервісу величезна, може бути, нам тільки здається? Поговоримо про дорослому поколінні в фотосети.

Аудиторія в Instagram в 2019 році

До 2017 року переважна частина аудиторії соціальної мережі була досить молодий – у середньому 20-25 років. Але потім це змінилося – до 2018 року чотириразово збільшилася частка облікових записів, що належать людям старше 35 років. І, звичайно, далеко не кожен з них просто викладає фото овочів, які вирощує на городі. Вони створюють комерційні акаунти, ведуть блоги і взагалі веселяться по повній.

Старше покоління і бізнес в Instagram

Дуже складно провести аналітику віку власників Instagram-магазинів. Як ми знаємо, у соціальній мережі можна вказати докладні дані про себе. Але для створення загальної вікової статистики підходять і фотографії, на яких є особа. На сторінках, де продають товари, зазвичай якщо і є людина, то це модель для демонстрації того, що ви можете придбати. Тому значно простіше знайти «дорослі» блоги. І їх достатньо. До того ж, існує дуже багато сторінок, на яких публікуються матеріали, більш цікаві аудиторії 35+. У жінок це сад і город, пошиття одягу і так далі. А у чоловіків, наскільки я можу судити, інтереси в будь-якому віці приблизно однакові. Я всіх узагальнила і завуальовано сказала, що всі чоловіки однакові, але ніхто не звинуватить мене в сексизмі. Добре бути дівчиною. Але це, звичайно, жарт. Про те, як зробити гарний аккаунт, читайте в нашій статті. Бізнес дорослих людей в Инстаграме

Я веду до того, що контент Instagram підходить для людей всіх віків. А наявність платоспроможної аудиторії змушує бізнесменів: власників магазинчиків і кафе; перейти на простори інтернету. Відмінність бізнесменів 35+ в тому, що найчастіше в них є приміщення в реальному житті, у молодих цього часто немає.Бізнес дорослих людей в Инстаграме

Приклади найстаріших блогерів в Instagram

Як я вже говорила вище, літніх або дорослих блогерів знайти набагато простіше, ніж власників малого бізнесу старше 40 чи 35 років. Та й в принципі такі бізнесмени просто наймають людей, які ведуть справи за них. В цьому Топі я піду в крайність і поговорю про людей не 40+ і навіть не 45. Герої списку нижче вже вийшли на пенсію.

 • @ain__valya
 • Судячи з того, що в описі профілю вказано посилання на онука Баби Валі, основні турботи по веденню профілю лежать на ньому. Тим не менш, старенька сама робить селфи, на які дивиться понад 50 тисяч осіб. Як ми можемо бачити, реклама тут є, і їх досить багато, так що, Бабі Валі забезпечена непогана надбавка до пенсії.

  Про самостійне просування аккаунта детальніше читайте в нашій статті.

  Бізнес дорослих людей в Инстаграме

 • @alternativeageing
 • Британка Сюзі Грант вже кілька років веде блог, який назвала «Альтернативне старіння». Фото красивої жінки злегка за 70 збирають багато лайків, а рекламних постів достатньо, щоб вважати, що це заняття у неї цілком виходить.

  Про платформі, яка допоможе автоматично просувати ваш профіль можете знайти докладну статтю у нас на сайті.

   

  Бізнес дорослих людей в Инстаграме

 • @grandma_droniak
 • Тут я не знайшла рекламних постів, так і в цілому публікацій давно не було, але ви тільки подивіться на цю жінку, яка виграла в казино більше 200 доларів. Мінус похилого блогінгу в тому, що тут не вгадаєш – чоловік помер або просто втратив інтерес до соціальних мереж?

  Бізнес дорослих людей в Инстаграме

  Отже, те, що у ваших рекомендаціях в Instagram тільки красиві обличчя трохи за 20, не означає, що вся мільярдна аудиторія соціальної мережі складається виключно з молодих. Інтернет винайшли в 1969 році, а Instagram – 2010. Звичайно, доросле покоління не відразу приєднується до модних новинок, але за 9 років вони вже дізналися, що таке Інста, як їй користуватися і які плюси з нього можна вивести. Тому і блогери з’являються 40+, і бізнес вони починають вести через соціальні мережі. Так, найчастіше вони просто платять правильним людям за це, але все ж, вам не варто вважати, що в фотосети вас бачать тільки молоді. Перевірте, може бути на старенькому айфоні вашої бабусі встановлений Instagram, в якому вона стежить за вашою соціальної життям.

  Моя довідка - Корисні поради