Біржа реклами в instagram – ефективне використання

Instagram вже давно переріс статус звичайного сервісу для розміщення фотографій, перетворившись в повноцінну соціальну мережу, де кожну секунду мільйони користувачів здійснюють різні дії. Ну а будь-яка соціальна мережа служить відмінним інструментом для просування, піару та заробітку. У цій статті будуть розглянуті найбільш популярні і перевірені біржі для реклами в Инстаграме.

Кращі біржі для реклами в Instagram

Реклама є рушійною силою для будь-якої справи, тому в те, що її можна зустріти в будь-якому місці, вже немає нічого дивного. Однак, щоб вона приносила користь, ресурс для розміщення повинен бути популярним, тому Instagram підходить ідеально.

У зв’язку з цим з’явилася велика кількість спеціалізованих бірж, де користувачі можуть знайти собі рекламодавця, а рекламодавець, в свою чергу, грубо кажучи, майданчик для розміщення. Проте слід розуміти, що принципи маркетингу зараз змінилися, ставши набагато химерніше і витиеватей. Звичайна реклама “в лоб” зараз не актуальна, потрібно проводити спеціальну підготовку для розкрутки, придумувати оригінальний контент. Тому такий вид просування працює лише в довгостроковій перспективі.

Що стосується самих бірж, то їх дійсно зараз дуже багато. Однак не всі вони надійні та продуктивні. Список кращих бірж, на думку великої кількості користувачів, виглядає наступним чином:

 • Epicstars;
 • Adstamer;
 • Plibber;
 • Rotapost;
 • Socialjet;
 • Socialtask;
 • Sociate.

Розглянемо більш детально кожну.

Біржа реклами в instagram  ефективне використання

Epicstars

Дана майданчик є найпопулярнішою, тут можна розмістити рекламу не тільки в Инстаграме, а і в інших соц. мережах. Інтерфейс простий і буде зрозумілий новачкам. Функціонал включає безліч цікавих можливостей. Наприклад, автоматичний аналіз ефективності постів і відстеження їх коректного розміщення.

Щодо оплати реклами: для рекламодавців біржа абсолютно безкоштовно! А що б блогерам і власникам рекламних майданчиків вивести зароблені кошти, необхідно заплатити комісію, яка дорівнює 12-13 % від суми + 8 % ПДВ.

Adstamer

На даний момент — це єдина площадка контенту, яка уклала офіційну угоду з Инстаграмом. Функціонує з 2014 року і за цей час зуміла охопити більшу частину аудиторії цієї мережі.

Головною особливістю можна назвати автоматичне розміщення реклами, що, природно, дуже зручно для виконавців. Частенько біржа надає своїм клієнтам різні акції, бонуси і знижки. Для замовників доступна опція відстеження активності, правда, ця можливість є практично на кожному такому ресурсі.

Що стосується комісії, то тут вона більш-менш прийнятна – 10 % від кожної завершеної завдання.

Біржа реклами в instagram  ефективне використання

Plibber

Цей ресурс охоплює практично всі популярні соціальні мережі та працює протягом 6 років. За цей час вони встигли укласти партнерські угоди з багатьма популярними блогерами вітчизняного сегмента.

Рекламних місць біржа пропонує дійсно багато, а саме понад 26 тисяч. Проте є у неї й один істотний мінус – обмеження по платіжним системам. Зараз сервіс доступний тільки Web Money, що, природно, не дуже практично, враховуючи популярність Qiwi і Яндекс Гроші. Комісія за виведення дорівнює 15 %.

Rotapost

Досить вікова майданчик, що успішно функціонує з 2009 року. Є джерелом заробітку для багатьох популярних користувачів Твіттера і різношерстих блогів. На сайті стабільно присутні близько 50 тисяч рекламних місць, їх якість і надійність ретельно перевіряються адміністрацією.

У системі є функція аналізу статистичних показників сайтів і визначення зразкових цінових рамок. Тому біржа виглядає структуровано, з грамотно налагодженою системою конкуренції. Як і в попередній біржі, висновок тут тільки через Вебмані. Комісія – 15 %.

Біржа реклами в instagram  ефективне використання

Socialjet

Дана платформа працює з двома вітчизняними мережами (ВК і ОК) і, власне, з Инстаграмом.

Ця біржа може похвалитися великим набором корисних функцій, таких як:

 • Автоматичний постинг посилань по заданому таймингу.
 • Аналіз статистики за розміщенням і продуктивності постів.
 • Опція розподілу трафіку.

Головною вадою цього майданчика можна сміливо назвати розмір комісійних, який дорівнює 20 %. І висновок, знову-таки, можливий тільки з допомогою Вебмані. Однак, завдяки високому рівню автоматизації і надійної системи безпеки, Socialjet здобув велику популярність.

SocialTask

Сервіс надає рекламні послуги з 2012 року, сфера його діяльності поширюється на всі популярні соц. мережі. Спектр діяльності біржі спрямований, в першу чергу, на просування допомогою репостов, лайків та коментарів. Робота виконавця тут оцінюється від 10 копійок до 10 рублів за завдання.

Даний сервіс зазвичай не використовують для просування масштабних проектів. Він підійде для розкрутки невеликих груп або для серйозних проектів, але тільки на стартових етапах.

Sociate

Функціонал біржі, в принципі, схожий з усіма попередніми. Тут є і автоматичний аналіз постів, і перевірка виконаної роботи. Комісійні відсотки тут досить високі і становлять 28 % (включаючи ПДВ).

Проте, завдяки своєму широкому функціоналу, підтримці різних платіжний систем і зручному інтерфейсу, біржа є досить затребуваною.

Підіб’ємо підсумки

Instagram є відмінним інструментом для просування і піару. Завдяки біржам цей процес стає ще простіше, а в деяких випадках і практично повністю автоматизованим. Для користувачів соціальних мереж це непоганий джерело доходу, за допомогою конвертації своєї популярності в гроші. А для рекламодавців – величезна кількість майданчиків для розміщення контенту, з гарантією надійності.

Моя довідка - Корисні поради