Біржа піару Instagram – обмін лайками та репостами

Instagram – це не тільки чудова соціальна мережа, яка призначена ділитися фотографіями і відеороликами, але і універсальний сервіс просування свого бізнесу, послуг. Причому сервіс просування абсолютно безкоштовний, для цього є всі необхідні інструменти, достатньо лише мати не звичайний профіль, а бізнес-акаунт. Даний вид профілю доступний абсолютно кожному бажаючому. Його переваги полягають в інструментах, які дозволяють відслідковувати активність абонентів і користувачів на вашій сторінці.

Найнадійніший спосіб розкрутити свій інста профіль, отримання взаємних лайків, коментарів, підписок.

Кожен початківець блогер мріє про великій кількості переглядів і «сердечок» на свої фотографії, отримати взаємні коментарі. Це основні показники того, що вас визнали і ваш контент цікавий передплатникам і він якісний. Саме тому збільшення лайків зростає з геометричною прогресією.

Хтось збільшує кількість природними способами, а хтось вдається до хитрощів і користується послугами сервісів по накрутці всього і відразу. Забіжимо вперед і зазначимо, що різке збільшення яких-небудь дій в вашому профілі, можуть здатися підозрілим і ваш аккаунт з цієї причини буде заблокований.

Саме від поставленої вами мети по розкрутці сторінки инстаграма, буде залежати і спосіб і засоби, якими будете користуватися. Цей процес довгий і дуже кропіткий. Щоб набирати велику кількість позначки сподобалося, ваші публікації повинні бути актуальними, цікавими.

Біржа піару Instagram   обмін лайками та репостами

Обмін лайками в instagram

Instagram це унікальна можливість просунути свою сторінку різними способами. Більш детально ми розглянемо популяризацію профілю серед користувачів через лайки. Отже, існує кілька перевірених і надійних прийомів по розкрутці:

  • накрутка лайків в инстаграме через біржу;
  • взаємні лайки в инстаграме безкоштовно з застосуванням хэштегов;
  • обмін лайками в инстаграме користувачів його спільноти, групи і т. д.

Найпопулярніший спосіб серед новачків і бажають збільшити активність на своїй сторінці Instagram – це обмін через відомі і поширені хештегі або скористатися безкоштовною послугою масслайкинг (взаємні підписки та відмітки подобається).

Читайте також:
Не можу викласти історію в Instagram: можливі проблеми, що робити якщо вилітає

Отже, щоб скористатися цими способами, досить вибрати публікацію і працювати з нею. Для цього необхідно підписати і розставити хештегі. Чим більше хэштегов, тим вище ймовірність великої кількості нових відвідувачів вашого профілю.

Увага! Перед тим, як встановити потрібний хештег, вивчіть утримання під ним. Іноді публікації під такою посиланням не відповідають назві.

Що таке хештег? Це свого роду гіперпосилання, яка збирає всі публікації инстаграма по даній темі, тим самим полегшуючи їх пошук на теренах інста світу. Щоб дізнатися які найпопулярніші посилання використовують, досить скористатися послугами інтернету, а саме будь-якої пошукової системи. Якщо немає часу, то досить поставити в описі публікації значка решітки і почати набирати слова без пробілу і у вас з’явиться список, в якому на перших позиціях будуть популярні хештегі.

Розглянемо ще один варіант – масслайкинг. Що це таке і як це працює? Погодьтеся, сидіти вручну і ставити кожному позначку подобається під публікації дуже затратно по часу. Заповзятливі розробники придумали автоматичний масслайкинг. Відповімо на ваше питання, що це таке. Умовно назвемо це сервісом, який автоматично, без вашої участі ставить лайки іншим користувачам, а вони відповідно будуть ставити їх і ваші фотографій і відео. Дана послуга платна, оплачувати її можна кожен місяць.

Важливо! Параметри пошуку ви налаштовуєте самостійно, можете вибрати теги, певне місто, місцезнаходження, стать, вік і т. д.

Завдяки таким методам ви витрачаєте мінімальну кількість часу для просування свого облікового запису, але результат досягається поступово і не відразу.

Біржі для накрутки

Ті, хто давно сидить у даної соціальної мережі, напевно, чув про існування біржі для накрутки в инстаграме. Таких бірж існує кілька. Найцікавіше, що, працюючи на даних біржах, ви можете заробити кошти і обміняти їх на позначку подобається в будь-якій соціальній мережі.

Читайте також:
Як зробити кнопку Подзвонити в Инстаграмме: як дзвонити через сервіс | як подзвонити другу в Instagram

Як працюють біржі по накрутці? Принцип роботи однаковий абсолютно для всіх існуючих бірж. Розповімо про принцип роботи, на прикладі, ВКтаргет – біржа лайків instagram і не тільки. Вона одна з найперших і масштабних бірж. Ця біржа піару instagram для лайків, передплатників і автолайков. Що стосується цін, то вони дуже лояльні. Як працює саме в инстаграме? Ви ставите лайки на фотографії і відео інших користувачів. За це вам біржа нараховує винагороду у вигляді грошової суми, яку ви можете обміняти на позначку подобається для власних опублікованих фотографій і відео.

Такий принцип роботи у всіх бірж по накрутці передплатників, лайків. Тільки в якісь за виконання завдань, вам нараховують бали, а якісь гроші, але в будь-якому випадку ви їх можете завжди обміняти на «сердечка» для своїх публікацій.

Дуже багато таких спільнот можна знайти на сторінках іншій соціальній мережі Вконтакт. Саме на платформі даної мережі існує безліч спільнот за взаємною піару інст.

Також існують платформи, які без всяких завдань допоможуть накрутити заповітні «сердечка». Тут ви оплачуйте, вартість ні 1 лайка, а відразу декілька сотень, тобто берете оптом. Чим більша кількість, тим нижче ціна. Всі налаштування робите в особистому кабінеті, вибираєте і налаштовуєте потрібні параметри, аж до відповідей на коментарі.

Моя довідка - Корисні поради