Безкоштовні лайки в Инстаграме

Безкоштовні лайки в Инстаграме накручуються або накопичуються за допомогою трудомістких і енерговитратних дій. Домогтися потрібної кількості заповітних сердечок допомагають спеціалізовані сервіси, в яких накручують лайки, коментарі і передплатників. Є й інші способи, про які ми поговоримо далі в статті.

Що дають лайки?

Що дають лайки в Инстаграмме:

 • Навіть якщо контент хороший, користувачі Інстаграмма не завжди знають, як правильно його подати і вивести в маси. Всіх секретів розкривати не будемо, але активність і охоплення істотно впливають на ранжирування записів профілю.
  У випадку з «лайками» мова йде про вихід у ТОП-9 постів за доданого в текст хештегу. Потрапляючи у верхівку лідерів, запис отримує більше показів і більше ймовірних переглядів, позначок “Подобається”. З мінусів: попадання в топ супроводжується атакою профілю ботами – лівими сторінками, які прагнуть уваги користувачів, але при цьому абсолютно не бажають дружити, спілкуватися і переглядати записи.Безкоштовні лайки в Инстаграме
 • Другий важливий аспект – «понти». Зараз серед молоді розгортаються справжні баталії за кількість лайків. У кого число більше, вважаються крутіше.
 • Помічали, що підписуєтеся на групу, якщо вже складається досить багато учасників, а малораскрученные ігноруєте? Некруто, нецікаво – такі думки рояться в голові. Аналогічний інстинкт працює і з відмітками «Подобається». Чим більше людей оцінило запис, тим вище ймовірність, що ваш царський лайк там виявиться – не соромно.
 • Що впливає на кількість лайків і чи можна змінити поточний стан речей, коли в профілі катастрофічно не вистачає позитивних оцінок?

  Лайки на останнє фото: як отримати?

  Багато сервісів, про які піде мова далі, пропонують безкоштовно накачати лайки тільки на останню викладену запис користувача. Подумайте, наскільки пропорційно виглядає, якщо попередні записи набирають до 100 сердечок, а на останньому фото за 500.

  Тому почати треба з базових принципів:

 • Викладайте контент виключно власного виробництва. Чужі фотки не роблять вам честі і позбавляють пріоритету в ранжируванні.
 • Вдумливо прописуйте опис. Завлекайте, інтригуйте, веселі, щоб користувач захотів натиснути на сердечко, залишити комент до запису.
 • Не забувайте про хэштегах. Правильно поставлені теги виведуть акаунт у топ.Безкоштовні лайки в Инстаграме
 • Ставте позначку геолокації. Корисна штука для вас і передплатників. Власник за цим показником також може вирулити в ТОП, а фоловерам буде видно, де зроблено фото.
 • Подбайте про оформлення профілю: шапка, аватар.
 • Будьте активними. Спілкуйтеся, ставте «сердечка» і залишайте коментарі на профілях інших. Не забувайте про людей, які відзначилися у вас в коментах.
 • Як отримати 50, 100, 200 або 800 лайків?

  У мережі розташувалися десятки сервісів, які допомагають завзятим инстаграмщикам зібрати потрібну кількість лайків. Використовуються платні і безкоштовні програми, сервіси, де потрібна чи не потрібна реєстрація, а для поповнення слід перевести фіксовану суму грошей або виконати завдання інших користувачів. Заробляють таким чином 50, 100, 200 і навіть 800 штук (якщо виконайте умови).

  Без реєстрації

  Безкоштовні лайки в инстаграме на останнє фото надають сервіси Bosslike, instaplus, like4u, 1gram та інші. Кожен з них дає можливість заробити бали, ставлячи сердечка, залишаючи коменти і підписуючись на задані акаунти. На отримані бали користувач може створювати власні завдання.

  Послуги надаються без реєстрації. Щоб почати збирати бали, досить виконати швидкий вхід через персональний діючий акаунт у інсте (щоб сервіс міг відстежувати зміни). Майте на увазі, що часто такі платформи нахабно крадуть дані користувачів і починають спамити від їх імені.

  Безкоштовні лайки в Инстаграме

  Набрали потрібну кількість одиниць? У спеціальному розділі додайте своє завдання. Там же зможете відслідковувати хід виконання в режимі онлайн.

  Безкоштовна версія програми Brobot позбавляє власників від самостійного виконання завдань, автоматизуючи процес. Таких програмок десятки, тому при бажанні можна знайти альтернативу.

  Без завдань

  Безкоштовно лайки в Instagram онлайн отримують ще одним способом: виїжджаючи за рахунок знаменитості. Хайпанем трішечки?

  Багато вітчизняні та зарубіжні селебріті ведуть сторінки в інсте, володіючи мільйонами передплатників. Після отримання лайка або навіть підписки від зірки вас покажуть у рекомендаціях для всіх цих мільйонів потенційних фоловерів.

 • Придумайте оригінальну затравку, пов’язану з публічною особою (бажано необидную).
 • Відзначте зоряний акаунт за допомогою значка собаки і чекайте реакції.
 • Не турбуйтеся, якщо Ден Рейнольдс не відреагує – ви ж не один такий розумний, так і у відомих людей часто не вистачає часу на подібні дії.

  Безкоштовні лайки в Инстаграме посилання на фото

  Деякі сервіси спочатку пропонують безкоштовні лайки в Инстаграме лише з посиланням на потрібну запис.

  Заради перевірки інформації вирішили замовити сердечка на одному з таких сайтів – SMM Global. Для подачі заявки не потрібно ніяких даних, навіть входити не потрібно нікуди. У спеціальній формі на головній сторінці вставляєте посилання на свою публікацію, введіть капчу і чекаєте. Мені прийшло за 10 секунд 25 лайків. Не впевнена, що вони протягнуть довго, а-ля, збирайтеся, лайки, ми йдемо, але поки що стоять.

  Моя довідка - Корисні поради