Безкоштовна накрутка лайків в Инстаграме: як це зробити швидко, безкоштовно, онлайн

Як накрутити лайки в Инстаграме, цікавиться різношерста аудиторія користувачів – від новачків до фірм із значними засобами. І якщо компанії вправі дозволити витрачати на розкрутку солідний капітал, то початківці учасники фотосети орієнтуються на безкоштовні методи.

Загальновідомо, що запорука успіху аккаунта – інтерактивна взаємодія з шанувальниками. Технічно це виражається в чисельності передплат, коментарів під постами і лайків. Є величезний стек способів накрутки лайків, однак слід бути обережним при використанні конкретного лайфхака.

Розглянемо питання безпеки проведеного заходу. Поговоримо про наступні безкоштовних способи залучення «сердечок» на сторінку:

 • утиліта;
 • виконуваний скрипт;
 • посилання на фотографію і ін.

Програма для накрутки лайків в Инстаграме

Софт, призначений для збору «пальців вгору», застосовуйте обережно і враховувати ряд факторів перед інсталяцією:

 • відгуки справжніх людей з приводу накрутки лайків в Інсте безкоштовно. Не ведіться на фіктивні коментарі – тільки реальні висловлювання споживачів;
 • відмінність між платною і демонстраційною версією, впливає на функціонал продукту;
 • переконайтеся у відсутності вірусів в інструкції додатку, а також виключити ймовірність перегляду конфіденційної інформації недобросовісними суб’єктами;
 • відповідність розробки угодами, прийнятим керівництвом Instagram;
 • продумування цільової аудиторії, на яку розрахована дія плагіна.

Якщо маєте намір заробляти завдяки накрутці лайків, то про стабільність мови не йде. Рекламодавці охочіше відгукнуться на акаунти з шанувальниками, а не автоматично заповнені лайками.

Чи безпечно це?

Учасники медіамайданчики, які мріють «навариться» або підняти ЧСВ на накрутці, повинні знати, що Інста ввела стек санкцій. Так, адміністрація вільна карати тих, хто промишляє неприродним збільшенням відміток.

Трапляється, що штрафи поширюються і на людей, що не мали ніякого злого умислу при проведенні часу в соцмережі J Для запобігання спірних моментів, викликаних оперативної накруткою лайків в Інсте безкоштовно, пам’ятайте про засади проставлення «сердечок» під публікаціями.

Неполадки в роботі сервісів з набивання лайками можуть виникнути в результаті випадкового кліка фоловерів по знімку або після накладення санкцій керівництвом соцмережі.

Нижче представлені проблеми та шляхи рішення під час збоїв при накрутці сайтом Likeinsta.ru:

 • повторне натискання передплатником на «сердечко» або труднощі з доступом в Інтернет – повернення балів, взятих за розкрутку;
 • санкції Instagram – ніхто не застрахований від мимовільного порушення вимог. Напишіть співробітникам фотосети з проханням «розморозити» профіль;
 • вплив автоматичних фільтрів – поступово додавайте кількість відміток, не женучись за поточними результатами.

Існує якийсь скрипт по накрутці лайків в Инстаграме?

До послуг зацікавленого контингенту є сценарії, які спеціалізуються на конвертації «пальців вгору» в соціальну активність на фотохостингу. Але спосіб розрахований на людей, у яких сила-силенна часу або бажання займатися машинальним проставленням лайків в Инстаграме.

Накрутка безкоштовно доступна за допомогою скрипта під назвою «nakrutka_insta». Суть лайфхака полягає в діях:

 • відображення чорного екрану з директивами;Безкоштовна накрутка лайків в Инстаграме: як це зробити швидко, безкоштовно, онлайн
 • вставка лінка на зображення, яке треба «укомплектувати» подяками;
 • вказівка числа бажаних до проставляння лайків на фото.

Альтернативна методика полягає у взаємодії з іменитими обліковими записами, що володіють від 3 млн. шанувальників:

 • запустіть профіль селебрітіз Инстаграма паралельно з особистим кабінетом;
 • вставте сценарій з сайту Darkteam.org в панель веб-розробника (вкладка «Консоль»);Безкоштовна накрутка лайків в Инстаграме: як це зробити швидко, безкоштовно, онлайн
 • пропишіть час повторення операцій, записаних в програмному коді;
 • дайте команду на початок виконання скрипта і відповідної розкрутки бренду.Безкоштовна накрутка лайків в Инстаграме: як це зробити швидко, безкоштовно, онлайн

Тепер профіль тимчасово відображається в «Підписці» у декількох мільйонів учасників, що і потрібно для популяризації.

Як можна отримати безкоштовні лайки в Инстаграме посилання на фото

Сервіс Likeinsta.ru надає послуги накрутки лайків в Інсте безкоштовно. Першим ділом скопіюйте в буфер посилання на пост, потім приступайте до роботи з сайтом:

 • зареєструйтеся на ресурсі, вказавши адресу електронної скриньки і секретної комбінації символів для подальшого входу в профіль;
 • перед тим, як отримувати лайки за завдання, внесіть обліковому записі суму коштів або розташовуйте на зароблені бали;
 • оформіть завдання, що спеціалізується на набиванні відміток:
  • для цього відкрийте меню і виберіть у переліку медиаплощадок Instagram;
  • натисніть на слово «лайки» в діалоговому каталозі завдань;
  • пропишіть необхідні в полях відомості і чекайте просування публікацій за допомогою сервісу!

Хештеги

Хештегом для Инстаграма забезпечуються фотографії на просуває сторінці. Це хороший метод залучення відповідних відміток користувачів. Однак відомі поєднання слів з гратами не завжди доречні.

Використовуйте власної стратегії теги, що гарантують прихід цільової аудиторії. Подивимося, які існують види модифікованих хешів для накрутки лайків в Інсте безкоштовно:

 • високочастотні слова призначені для швидкого охоплення користувачів з перших хвилин роботи. Вони виграють при великій чисельності фотографій – понад 100 тис.;
 • хештеги середньої частоти розраховані на кількість від 50 тис. до 100 тис., претендуючи на золоту середину між ВЧ і НЧ запитами;
 • слова низької частоти на противагу ВЧ відкривають доступ до тривалого утримання аккаунта на гребені хвилі популярності. Тут виграють профілі, у яких менше 50 тис. фото.

Які ще існують способи накрутки лайків в Instagram?

Займаєтеся цікавою справою, чи то вид мистецтва, спортивна активність або інше засіб проведення часу? У такому випадку існує ймовірність зібрати базу фоловерів білими методами, без махінацій зі скриптами і ПО.

Якщо не відчуваєте в собі геніальних нахилів, берете в руки телефон і «тупо» ставите позначку знову учасникам, що зареєструвалися. Важлива стабільність способу, але і перестаратися не варто – ліміт соцмережі становить 2-3 сотні лайків у добу.

Накрутка лайків в Інсте безкоштовно краща при виставленні «сердечок» у профілях тематики, відповідної конкретної сторінці. При установці «пальців вгору» в облікових записах селебрітіз є шанс отримати непотрібний стек «мертвих» передплатників.

Приділіть час публікації коментарів під постами чужих профілів. Спосіб не можна назвати швидким, однак гарантовані результати подібного праці у вигляді поповнення бази шанувальників. Окрема вигода для лайфхака – досконалість володіння англійською мовою.

Моя довідка - Корисні поради