Бартер в Instagram (Instagram)

Бартер в Instagram (Instagram)

Сучасні блогери вже не уявляють свого життя без співпраці з різними магазинами, підприємствами та брендами. Для самих рекламодавців бартер з блогерами Instagram – це ефективний спосіб просування на популярній майданчику.

Що таке бартер?

Ймовірно, для звичайних користувачів також не є секретом, що таке бартер в Instagram. Це обмін певними послугами або товарами на взаємовигідних умовах. До такого кроку вдаються новачки або компанії, чиї бюджети не розраховані на піар. Якщо користувач популярний і має активну аудиторію, бренд може спробувати роздобути його фоловерів в якості клієнтів.

Співпраця по бартеру в Instagram що це на прикладі: ви відкрили магазин взуття, але не маєте можливості або бажання вкладати фінансові кошти в рекламу. Однак необхідність просування присутній. У даній ситуації вам необхідно знайти відповідного лідера думок, зв’язатись з ним та обговорити умови угоди. Якщо блогер схвалює співпрацю, ви відправляєте йому пару взуття (або кілька пар, в залежності від прохання). Зі свого боку инфлюенсер публікує пост про товар з вашого магазину, вказує всі необхідні дані для зв’язку з продавцем. У відгуку він пише свої рекомендації. Простіше кажучи, ви отримуєте ефективний піар за товар.

Основні переваги бартеру:

 • Подарувати товар завжди дешевше, ніж оплатити рекламну акцію. Блогер зазначає у пості поточну вартість товарної одиниці, проте ви купували її без націнки. Хіба це не вигідно?
 • Реклама по бартеру в Instagram – це крута можливість отримати відгук від авторитетної людини. У лідерів думок багато фанатів, які довіряють їм, немов собі самим. Велика ймовірність того, що його передплатники теж захочуть купити таку взуття. Бажання бути схожим на кумира спрацьовує моментально. Власне кажучи, на цьому і заробляють багато бренди.
 • Ви можете співпрацювати з популярними людьми з різних сфер бізнесу, вибираючи найбільш вигідних персонажів.
 • Як почати працювати за бартером в Instagram?

  Інструкція:

  • Визначте свою ЦА. Не вибирайте випадкових блогерів для співпраці. Ви повинні бути впевнені, що товар цікавий як инфлюенсеру, так і його фоловерам.
  • Складіть грамотний текст. Пишіть коротко і по справі, без допущення помилок. Не спілкуйтеся з блогером так, ніби він вам щось винен. Ви домовляєтеся про угоду, умови якої повинні бути чітко прописані.
  • Даруйте товари, вартість яких дорівнювала вартості реклами.
  • Запропонуйте варіанти подарунка, щоб презент дійсно сподобався блогеру. Йому все-таки писати відгук.

  Як вибрати блогера для бартеру?

  Не пропонуйте свої послуги/товари людям з «чужих» сегментів. Безумовно, деякі лідери думок готові писати «замовні» посади на будь-яку тему, але якість їх аудиторії може бути відповідним. Набагато краще, коли блогер щиро підтримує ідею або продукцію компанії, погоджуючись на бартер з величезним задоволенням.

  Не забувайте про те, що у кожного инфлюенсера є захоплення всього його життя. А інакше чим він утримує публіку у своєму профілі? Хтось любить моду, хтось- спорт, а хтось віддає перевагу кулінарії. Контент на сторінці буде говорити сам за себе. Відшукайте популярного людини з тієї сфери, яка співпадає з вашою діяльністю. Це не складе ніякої праці.

  Не примушуйте блогера погоджуватися на вашу угоду, якщо існує конфлікт інтересів. Сприймайте відмова адекватно. На те можуть бути свої причини. І в цьому немає нічого особистого чи образливого. Рано чи пізно ви знайдете того, кого потрібно.

  Як скласти текст з пропозицією про співпрацю?

  Пару слів про те, як запропонувати бартер в Instagram. Стиль спілкування має підходити під конкретну людину. Зрозуміло, писати популярної дівчині-студентці або серйозного дядька-бізнесмену – це не одне і те ж. Подумайте, що буде найбільш доречним у вашому зверненні до блогеру.

  Повідомлення:

 • Зверніться по імені і на «Ви». Навіть якщо блогер молодше вас за віком, це навряд чи когось образить.
 • Виділяйтеся. Direct инфлюенсеров тріщить по швах від повідомлень. Щоб ваш лист не загубився серед інших, треба якось привернути увагу. Почніть з компліменту або невинною жарти. Напишіть оригінальну фразу або спровокуйте приємні емоції.
 • Коротко розкажіть про себе і вашому бізнесі.
 • Напишіть сама пропозиція та умови угоди. Запитайте, як до цього ставиться блогер. Запропонуйте йому внести корективи.
 • Залиште контакти для зв’язку.
 • Тепер ви знаєте, що значить по бартеру Instagram, і можете використовувати це як частина стратегії просування на майданчику.

  Моя довідка - Корисні поради