Банки в Instagram: навіщо підписуватися і чи варто?

Соціальні мережі рухають прогрес і ламають кордони між людьми і країнами. Вони створюють нові професії: блогер, стример, Інста-модель та інші. Тому багато людей і установи, які, здавалося б, повинні бути далекі від них, створюють аккаунти на сервісах для спілкування. Навіть в урядів деяких країн є акаунти в Instagram. Поговоримо про банках і фінансових установах.

Навіщо банку Instagram?

Я не буду говорити про всяких мікрофінансових організаціях. Не мені розповідати вам про те, що моментальний позику – грабіж в чистому вигляді, і не варто писати позику-боту з проханням про гроші. Повірте, ви не пошкодуєте. Але це ваша справа. Мене в цій статті цікавлять швидше великі і серйозні організації. Навіщо їм йти в Instagram, якщо у них вже є великі філіали в багатьох містах і країнах?

 • Репутація. У наш час будь-яка велика організація повинна бути представлена на всіх ресурсах в інтернеті, щоб транслювати свою ідеологію і позицію на важливі речі.
 • Зворотній зв’язок. Якого б ми не були думки про банках, їм важливо отримувати відгук від аудиторії, щоб якомога менше людей перейшли до конкурентів.
 • Залучення конкурентів. Инстаграмом в Росії користуються більше 14 мільйонів чоловік. І не всі з них користуються, наприклад, МТС банком. Тому у компанії є шанс отримати цих людей у свої клієнти.
 • Пошук співробітників. Величезний людський ресурс соціальних мереж дозволяє оперативніше закривати вакантні посади.
 • Економія часу і грошей. Зараз замість СМС розсилки з новими акціями і тарифами можна просто викласти пост. В цьому плані Instagram просто ідеальний – жорстко структурована інформація під постом і привертає фраза на фотографії дозволяє швидко донести те, що потрібно.
 • Які переваги можна отримати від підписки?

  Ви можете сказати «Я тепер користуюся усіма існуючими банками, у мене шість кредитів і десять додатків онлайн-банк на смартфоні (мабуть, кредитний). Навіщо мені ще й у Инстаграме на них підписуватися? Я скажу вам три причини, які, на мій погляд, є найбільш важливими з тих, що можна придумати.

 • В курсі новин. Не буду повторювати те, що я вже писала вище, якщо у вас є улюблений банк, інформацію про нових вигідних вкладах можна моніторити в Instagram. Насправді бути в курсі актуальних новин фінансових організацій реально важливо. У мене є подруга, у неї для безготівкового розрахунку одна карта, для зняття готівки інша, для покупок в інтернеті третя. Навіщо? На першій більше кешбек, банкомати другий на кожному розі – в їх додатку дуже зручні карти, по яких можна їхати у Владивосток; а третя просто вже автозаповнення в браузері, навіщо додавати ще?Банки в Instagram: навіщо підписуватися і чи варто?
 • Розіграші. Як не дивно, банківські гіганти теж влаштовують ґів’ї. Це економічно вигідно для них, тому що найчастіше в умовах стоїть пункт «оформити карту» або типу того. Тим не менш, шанс на халяву – це дуже добре для багатьох. Часто таким займається Тінькофф, причому умови часто цікаві навіть для звичайних глядачів.Банки в Instagram: навіщо підписуватися і чи варто?
 • Захист від шахрайства. Уявіть, вам пише акаунт Ощадбанк і говорить, що у вас є спеціальний додаток, потрібно лише заплатити і бла бла бла. Але у вас є захист від цього – ви підписані на офіційну сторінку і можете слати шахраїв усіма нецензурними словами. Ще про кількох виверти шахраїв в Instagram читайте в статті на нашому сайті.Банки в Instagram: навіщо підписуватися і чи варто?
 • Приклади сторінок банків в Instagram

  Тепер подивимося на офіційні сторінки декількох банків. Для прикладу візьму тільки російські, тому що живу в Росії і просто не знаю білоруських чи українських. Так, я могла б погуглити, але немає.

 • Тінькофф
 • @tinkoffbankБанки в Instagram: навіщо підписуватися і чи варто?

  СММщики Тінькофф, мабуть, отримують дуже пристойні гроші, тому що, судячи з кількості реклами в соціальних мережах, в цьому банку на цьому не економлять. Є корпоративний стиль, свої фішки і реально грамотне просування. Мені подобається їх аккаунт – вони грамотно використовують хештегі, фотографії виглядають цікаво, є смішні моменти і часті розіграші всякого. У плані умов роботи і кредитів, звичайно, у мене великі питання, але СММщики свої гроші отримують не дарма. Подивіться, профіль цікавий.

 • Ощадбанк
 • @sberbankБанки в Instagram: навіщо підписуватися і чи варто?

  Ощадбанк намагається бути в тренді і залучати молодь. Виробили свій стиль фотографій, який, як мені здається, у епілептика може викликати напад. Ні, я не кажу, що це погано – фото виглядають цікаво і стильно. Але такий стиль мені здається занадто рваним чи що. Напевно, це старість. Тим не менше, коли мова йде про цьому банку, в список причин для підписки додається те, що в коментарях ви можете поспілкуватися з оператором.

 • Пошта банк
 • @pochtabankБанки в Instagram: навіщо підписуватися і чи варто?

  Так, я до цього використовувала скріншоти профілів, але тут я була зобов’язана показати цей пост. Мені здається, Пошта, банк, на який насильно перевели всіх пенсіонерів, просто затроллили самі себе. Тим не менш, профіль ведеться, навіть галочка є, але СММщики, судячи з запису, у них куди дешевше, ніж у Ощад або Тинькова.

  Ув’язнення

  Отже, прогрес не стоїть на місці, і в Инстаграме можна підписатися на банк. Варто? Вирішуйте самі. Мені, наприклад, цікаві довгострокові вклади, тому я підпишуся на пару варіантів, щоб бути в курсі новин. Все-таки, качати кілька онлайн-банків мені не особливо хочеться, профілі в Інсте в цьому плані куди зручніше. Але в цілях безпеки я б порадила хоча б подивитися, як називаються офіційні акаунти банків вашої країни, щоб, якщо на вас наткнуться шахраї, не втратити свої кровно зароблені гроші.

  Моя довідка - Корисні поради