Б’юті блогери – топ 10 найпопулярніших в Росії

Завдяки тенденціям, швидким темпом сучасного життя, коли кожна людина використовує різні гаджети, що дозволяють постійно перебувати в мережі – інтернет і відвідувати різноманітні соціальні мережі, наприклад, такі, як instagram, з’явилася абсолютно нова культура спілкування між людьми, яка дозволяє по-новому пізнавати навколишній світ. На сьогоднішній день десятки тисяч користувачів інтернету щодня відвідують такі популярні соціальні мережі як instagram, YouTube, в яких можна відстежувати останні новини у світі моди, а також різноманітні б’юті новинки.

Існує безліч популярних, відомих російських і зарубіжних блогерів. Вони на своїх каналах, наприклад, в instagram, знайомлять своїх передплатників з новими тенденціями в світі моди і краси. Проте стати успішним, впізнаваним і популярним блогером – це не така вже й проста задача, якою вона здається на перший погляд. Щодня популярні б’юті блогери тестують величезна кількість новинок індустрії краси, а також старанно працюють над подачею готового, відзнятого матеріалу, щоб він був цікавий для глядачів.

Бюті блогери  топ 10 найпопулярніших в Росії

Хто такі б’юті блогери?

Щодня в мережі інтернет виникає безліч різноманітних модних, сучасних слів, а також виразів. Останнім часом дуже актуальною і популярною стала тема, пов’язана з так званими б’юті блогерами. Це люди, які роблять не тільки цікаве для них справу, але ще й примудряються зовсім непогано на цьому заробляти.

Хто ж такий б’юті блогер? Б’юті є російськомовним вимовою англійського слова Beauty, що в перекладі на російську мову означає – краса. Простіше кажучи, люди, які є б’юті блогерами це в першу чергу автори спеціальних блогів, які присвячені темі краси.

На замітку! Як правило, такі блогери на своїх майданчиках чи соціальних мережах (instagram, Ютуб), роблять огляди різноманітних косметичних засобів, або створюють список топ кращої косметики. Також вони напуваємо косметики роблять огляди і створюють рейтинги топ різноманітних модних речей або дорогих брендових товарів.

Як правило, кращими б’юті блогерами є жінки, дівчата, які люблять проводити вільний час, займаючись шопінгом і постійно купуючи цікаві, незвичайні товари. Однак часто серед кращих б’юті блогерів в Росії також зустрічаються і представники сильної статі, які своїм передплатникам дають рекомендації по підбору різноманітних брендових речей.

Як скільки і на чому вони заробляють

Сьогодні створити свій б’юті канал це не така вже й складне завдання. Набагато складніше зробити цей канал популярним і затребуваним. Адже безліч блогерів пройшли нелегкий шлях, перед тим як вони стали популярними і впізнаваними. Крім звичайних блогів, досить часто в сервісі (файлообміннику) YouTube з’являються канали, які люди використовують для розміщення різноманітних оглядів фешн індустрії, макіяжу або новин шоу-бізнесу.

Б’юті блогери, завдяки своїм оглядам заробляють цілком непогані гроші. В якості майданчиків для заробітку засобів можуть використовуватися різноманітні майданчики (instagram, Ютуб і так далі). Для заробітку грошей автор може використовувати або стандартний спосіб, що дозволяє провести монетизацію свого майданчика (розміщення різноманітної реклами або продаж посилань). Однак найбільш ефективним, а найголовніше – самим прибутковим

способом заробітку є розміщення різноманітних партнерських посилань віртуальних магазинів. За цим посиланням кожен користувач може придбати товар, який обозревался автором у його ролику. З кожного такого продажу блогер отримує певний відсоток.

На замітку! За кількістю зароблених коштів, дати однозначну оцінку для всіх блогерів не можна. Так як сума зароблених грошей у першу чергу залежить від популярності б’юті -блогера, кількості його передплатників, а також рівня переглядів його відео оглядів. Блогери, які займають топ місця в Рунеті за один місяць, можуть заробляти десятки тисяч доларів. В той час як початківці обзорщики, за свої огляди, за один місяць не заробляють і 300 доларів.

Бюті блогери  топ 10 найпопулярніших в Росії

ТОП 10 б’юті блогерів Росії

Б’юті – блогери можуть послужити прекрасним прикладом для наслідування. У своїх оглядах вони вчать і розповідають про те, як слід правильно фарбуватися, грамотно підбирати, поєднувати одяг і дотримуватися певного стилю. Якщо ознайомитися з відео, які займають топ місця в Рунеті, то можна завжди бути в курсі всіх новинок, які з’являються в сфері краси, а також індустрії моди. Топ блогерами в Росії є:

 • Maria Way. Є найпопулярнішим топ б’юті – блогером в Росії. Її справжні ім’я та прізвище триматися в секреті. На даний момент кількість передплатників на її каналі перевалила відмітку в 4 мільйони осіб. На її каналі можна побачити відео, які розповідають про тенденції сучасної моди, косметичних засобах.
 • Соня Есьман. Народилася в Росії, але в 5 років переїхала до Канади. Останнім часом проживає в Нью – Йорку. У своїх оглядах вона робить рекомендації по правильному підбору, а також комбінації одягу від різних брендів.
 • Тетяна Склемина. Спеціалізується на створенні зачісок. У своїх оглядах цей топ блогер розповідає про принципи і нюанси створення красивих зачісок. На сьогоднішній день кількість передплатників на її каналі складає більше 1 мільйона чоловік.
 • Олена Кригина. Олена є візажистом. На своєму каналі вона часто викладає уроки з нанесення макіяжу. Придбала велику популярність не тільки на Ютубі, але і на інших популярних інтернет – майданчиках.
 • Ганна Овсянкіна. Робить огляди по створенню зачісок і макіяжів. Також на її каналі можна знайти обори на різноманітні процедури, які можна зробити в домашніх умовах, так і в салонах краси. На даний момент кількість передплатників її каналу становить більше 700 тисяч чоловік.
 • Анна Шульга. Створила свій канал на Ютуб ще в далекому 2011 році. На своєму каналі Ганна розповідає про секрети, які дозволяють створювати красиві зачіски, робить огляди різноманітних косметичних пензлів, а також косметичних засобів.
 • Олена Ингеманнсен. Проживає в Норвегії. Її каналу вже більше 7 років. На ньому вона викладає різноманітні огляди, присвячені засобам по догляду за волоссям, тілом та обличям.
 • Єлизавета Соболєва. Її каналу на Youtube більше 6 років. Єлизавета стала б’юті – блогером після переїзду до Нью – Йорка ще в далекому 2011 році. На даний момент на її каналі понад 500 тисяч передплатників. У своїх відео вона розповідає про засоби по догляду за волоссям, а також ділитися своїм досвідом використання різноманітної косметики.
 • Вікторія Моїсеєва. Є професійним візажистом. Не тільки веде свій канал на Ютубі, але ще і надає послуги візажиста. Її каналу більше 5 років. За один тиждень на ньому виходить від одного до 3 роликів, в яких розповідається про макіяж та оглядах косметичних засобів.
 • Сергій Остриков. Перший російський б’юті – блогер чоловік, який в Рунеті створив свій б’юті – канал. Також він веде текстові блоги, пов’язані з косметикою на instagram. Крім того, Сергій на особистому прикладі показує результати від використання різноманітної декоративної косметики.
 • Б’юті – блогер це не така вже легка професія, якої вона спершу може здатися більшості людей. Щоб стати популярним і успішним обзорщиком необхідно кожен день не тільки тестувати безліч косметики, але ще й встигати спілкуватися зі своєю публікою.

  Найпопулярніші б’юті – блогери в світі

  Найбільш популярними б’юті – обзорщиками у світі є Жаклін Хілл, Таті Вестбрук, Ніккі де Джогер. Жаклін Хілл є топовим блогером. Вона створила свій канал на Ютубі ще в 2011 році. На сьогоднішній день, вона робить макіяж багатьом знаменитостям. На даний момент її канал зібрав більше 5 мільйонів передплатників.

  Таті Вестбрук є одним з найбільш старших обзорщиков на б’юті – Ютуб. У своїх відео вона робить неупереджені відгуки на косметичні засоби. В середньому її відео на майданчику Ютуб набирають більше 8 мільйонів переглядів за один місяць.

  Моя довідка - Корисні поради