Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

Ведення соціальних мереж в наш час розваги перетворилося в серйозне заняття, яке в перспективі може стати основним джерелом дохожа. Але серйозне ставлення до цього не терпить спонтанності і вимагає систематичності. Тому необхідно створювати контент-план як мінімум на два тижні і викладати пости хоча б двічі на добу. Сториз потрібно створювати і того частіше. Але не завжди є можливість публікувати контент в певний час кожен день. Тому кожен адміністратор більш або менш серйозною сторінки повинен знати, що таке автопостинг в Instagram, і вміти застосовувати його на практиці.

Що таке автопостинг в Instagram?

Почнемо з простого – що ж таке автопостинг? Це сервіс, в якому можна забити контент-план, який автоматично буде викладатися у заданий час без вашої участі. Це дуже зручно, якщо у вас є й інші заняття, окрім Instagram. Не будемо зупинятися на перевагах таких інструментах, потрібно говорити про все по порядку.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

Коли зручно його використовувати?

Звичайно, необхідність в відкладених постах є не у всіх. Якщо у вас просто особистий обліковий запис, який ви викладаєте особисті фотки, до чого готуватись? Загалом-то, все залежить від серйозності, з якою ви ставитеся до соціальної мережі. Автопостинг куди потрібніше, коли сторінка стає джерелом доходу. В іншому випадку немає ніякої необхідності підтримувати регулярність постів і витрачати на це гроші – рідко такий функціонал доступний безкоштовно. Чекали список? Не вважаю за потрібне писати купу пунктів, коли всі причини до реєстрації на сайтах автоматичної публікації вмістяться в одне слово – вигода.

Які проблеми допоможе вирішити автопостинг?

Додаткові інструменти лише спрощують використання звичних сервісів і сайтів, і позбавляють вас від головного болю. Ви можете на місяць розпланувати публікації і не заглядати на сторінку.

Поговоримо про інші переваги, які дає автопостинг:

 1. Економія часу. З графіком два поста в день вам як мінімум двічі в добу потрібно заходити в мережу. З інструментом, який автоматизує ведення сторінки, ви можете про це забути. Але, звичайно, не варто – спілкування з передплатниками у коментах або директе дуже важливо.
 2. Систематизація публікацій. Пости, створені в останній момент, виходять куди менш якісними, ніж ті, які ви задумали заздалегідь. Тому систематизація вашої роботи піде тільки на користь.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 3. Ведення облікового запису через комп’ютер. У звичайній браузерної версії і офіційному додатку для Windows немає кнопки «Створити публікацію». Це досить проблематично, тому що через мобільні пристрої створювати контент-план не дуже зручно, а постійно перекидати фотографії з компа на телефон і назад займає дуже багато часу. Звичайно, можна встановити плагін або використовувати милиці у вигляді мобільної версії. Але навіщо, якщо автопостинг зробить все набагато простіше?

5 сервісів автопостинга для Instagram

Як реалізований автопостинг в Instagram? За допомогою чого можна це організувати? Звичайно ж, з допомогою сайтів і програм. Я дам вам п’ять варіантів, які можуть допомогти. Це, зрозуміло, якщо і ТОП, то дуже суб’єктивний. Ви самі повинні зрозуміти, що для вас зручніше.

SMMPlanner

Цей сервіс був створений спеціально для відкладених постів. SMMplaner підтримує багато соціальних мереж і пару месенджерів. В принципі, ви можете користуватися цим інструментом абсолютно безкоштовно – без плати видається від 50 до 100 постів вмесяц. Потрібно більше? Є тарифні плани на будь-який смак. На мій погляд, не дуже зручно, що публікація відео також потребуватиме від вас вкладень. Але правила є правила.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

SMMBox

Крім простого заповнення облікового запису, SMMBox ви можете редагувати фото. Наприклад, додавати туди водяні знаки. Також є зручні плагіни для браузерів, які спрощують створення постів з інших ресурсів.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

SocialKit

Ця програма в першу чергу була створена не для ведення профілю. Спочатку в SocialKit можна було тільки просуватися за рахунок масслайкинга, массфолловинга та іншого. Але софт розвивається, з’являється новий функціонал.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

Novapress

Зручною фішкою Novapress є імпорт записів, наприклад, з вашого сайту в автоматичному режимі. Також, якщо зв’яжете Инсту з Ютубом, відразу після оновлення контенту на каналі, відео попрямує також і в фотосеть. Загалом, багато функцій, щоб описати їх все, знадобиться ціла стаття.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

Kuku.io

Сервіс створений спеціально для маркетологів. Якщо у вас кілька майданчиків, Kuku.io ви можете об’єднати їх в один проект і розвивати одночасно. Крім цього, можу відзначити те, що контент-план виглядає досить зручно, а також є непогана статистика.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

Інструкція, як налаштувати автопостинг в Instagram

Переходимо до дій. Розглянемо приклад створення контент-плану на сайті SMMplaner. Суть таких сайтів приблизно однакова, тому, навіть якщо ви виберете інший сервіс, даний алгоритм згодиться.

 1. Відкриваємо сервіс. Тиснемо на «Вхід/реєстрація» у правому верхньому куті.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 2. Тут ми можемо або увійти, якщо обліковий запис вже була створена, або зареєструватися, якщо ще немає. Допустимо, ми натиснули на «Зареєструйтесь».
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 3. Ми можемо використовувати електронну пошту або інші соціальні мережі. те, що ви входите через ВКонтакте, не означає, що не можете прив’язати Instagram. Створення облікового запису цілком стандартно, розбирати його по пунктах не будемо.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 4. Для того, щоб налаштувати автопостинг Instagram, спочатку потрібно додати. Для цього в лівому вертикальному меню тиснемо на «Облікові записи».
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 5. Тут уже будуть підключені соціальні мережі і ті, які ви можете підключити. Тиснемо з «Instagram».
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 6. Вводимо дані для входу. Можна також вибрати проксі, якщо плануєте викладати багато фотографій в день. Але це зажадає від вас деяких вкладень.
 7. Ось і все, профіль підключений. Знову ж, у лівому вертикальному меню тиснемо на «Пости/створити посаду».
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 8. Вибираємо, що нам потрібно: пост або історію.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 9. Для повноцінного поста нам потрібно лише три речі: підпис, яка додається у відповідному полі; фотографія, яку ви обираєте після натискання на кнопку «Фото/відео» і, власне, аккаунт. Якщо він у вас не в проекті, натисніть на кнопку «Без проекту» і натисніть на профіль в Instagram.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 10. Потім з’являться більш детальні налаштування: дата і час, можливість публікації в Історіях або IGTV. Можна також відключити коментарі або задати час самознищення. При бажанні додайте геотеги. Для цього натисніть на «Місце». Кнопка «Посилання» в даному випадку майже марна – в пості вона не буде активною, а в історії можливість додавання гіперпосилання відкривається лише у великих сторінок.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 11. Тиснемо на «ОК», і публікація з’явиться на головній сторінці. У календарі праворуч ви можете бачити, скільки постів вже вбили в свій план на певний день.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем
 12. Щоб видалити пост, натисніть на іконку з олівцем у правій частині таблички з публікацією. Відкриється віконце, аналогічне тому, яке ми бачили при створенні посту. Внизу буде червона кнопка «Видалити». Тиснемо по ній, і фотографія буде видалено.
  Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

Чому краще не використовувати безкоштовний автопостинг?

Поки що все цілком весело і класно. Але невже ніяких проблем бути не може? Звичайно, може. У тому випадку, якщо ви вирішите заощадити. Якщо сайт абсолютно безкоштовний, це має змусити вас сумніватися. В цілому не раджу залишати дані для входу в свій профіль на сумнівних сайтах. Тому раджу реєструватися тільки на платних або умовно безкоштовних сервісах.

Які проблеми можуть виникнути?

Які негативні наслідки використання таких інструментів можуть виникнути? Мені в голову приходить два пункти:

 1. З-за збоїв інструментів може збитися графік публікацій, що загрожує падінням охоплення.
 2. Якщо сайт ненадійний, ви втратите свій Instagram. Потрібно акуратніше розпоряджатися логіном і паролем. Таким промислом грішать багато безкоштовні інструменти.
 3. Іноді, при підключенні автопостинга, Instagram може скинути ваш пароль. Перш ніж налаштовувати автоматичну публікацію, переконайтеся, що ви зможете відновити доступ.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем

Отже, якщо ви серйозно займаєтесь веденням профілю в соціальній мережі, автопостинг в Instagram, ВКонтакте, Телеграм або будь-якому іншому сервісі допоможе вам спростити це заняття. Тому раджу досліджувати цей функціонал і використовувати його на повну котушку.

Запитання наших читачів

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем#1. Що таке автопостинг?

Це – автоматична публікація контенту в заданий час.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем#2. Для чого він стане в нагоді?

Необхідність в відкладених постах є не у всіх. Куди потрібніше автопостинг тоді, коли сторінка стає джерелом доходу. Він буде корисний, якщо ви хочете заощадити час на щоденній публікації фото або відео. Також, систематизуючи свої пости, ви зможете підвищити їх якість і охоплення. Крім того, якщо вам потрібен комп’ютер для ведення облікового запису, такий сервіс зможе стати прекрасним інструментом для цього, адже в стандартному Instagram немає потрібної кнопки.

Автопостинг в Instagram: ведемо аккаунт без проблем#3. У чому небезпека таких сайтів?

Якщо ви залишаєте дані для входу на ненадійному сервісі, будьте готові до того, що вас можуть зламати. Особливо небезпечні безкоштовні планувальники. Тому будьте обережні.

Якщо тобі потрібна порада або допомога — пиши у коментарі. А також дивись відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради