Автопостинг Instagram публікацій з допомогою сервісів

Потік контенту популярного аккаунта Instagram повинен бути безперервним. Пости повинні з’являтися як за годинником – у час, найбільш вигідну для підігрівання інтересу до сторінки. Без цього поступово активність передплатників спаде, а значить і продажу, якщо у вас бізнес-аккаунт, зійдуть нанівець. Ви запитаєте: хіба викладати по парі постів в день так важко? І я відповім: робити це вручну незручно. У вас може не бути доступу до інтернету, до планованому контенту. Так в кінці-кінців у вас може бути день народження. А це те свято, яке можна святкувати хоч тиждень. І саме на цей випадок розумні люди створили автопостинг Instagram.

А що стосується найкращого часу для розміщення постів – так у нас є стаття і про це!

Автопостинг Instagram – це…

Автопостинг Instagram публікацій з допомогою сервісів

Автопостинг (англ.auto – автоматичний, posting – публікування постів) – процес автоматичного завантаження публікацій в стрічку передплатників без участі користувача. Ну, майже без участі. Ви можете створити у автопостинге контент-план на місяць, і заходити в онлайн тільки для того, щоб відповідати на коментарі потенційних клієнтів.

Маленький помічник

Автопостинг допомагає заощадити час, якого порід дуже не вистачає. Тим більше, якщо, наприклад, ви ведете кілька соціальних мереж, і сил на все не вистачає, але звідусіль йдуть клієнти.

Люди протягом століть винаходять пристрої, що дозволяють економити зусилля та час, але ця річ – вінець людського творіння. Тепер деякі дівчата можуть на місяць вперед завантажити фото страв і красивих луків і ніколи більше не заходити на свою сторінку. Як там кажуть: “Одного разу я напишу в статусі “щаслива” і ніколи не буду онлайн”.

Але ми люди серйозні, і автопостинг це не просто забавна іграшка. Це – важливий бізнес-інструмент, без якого вести бізнес через соціальні мережі дуже важко.

Кілька сервісів автопостинга

Тут я наведу кілька сайтів, які вважаю найбільш зручними і заслуговують довіри з усіх. До речі, про довіру. Для того, щоб автопостинг працював, потрібно ввести логін і пароль від свого облікового запису. І, якщо сайт не чистий на руку, вашу сторінку можуть просто на просто викрасти. Тому дивіться список нижче, і виберіть з нього без страху – я користуючись ними, і аккаунт все ще мій.

 • Smmplanner
 • Автопостинг Instagram публікацій з допомогою сервісів

  Сайт з дуже зручною системою – ви платите тільки за свої посади, а не за час повної передплати. До того ж, послуги сервісу досить дешеві: 50 постів стоять 49 рублів, 100 -95, а безлімітні тарифи починаються від 149 рублів.

  На сайті можна розпланувати публікації, поставити водяні знаки на публікації щоб уникнути плагіату (або для егоскрытия), використання проксі і так далі. Загалом, не цей сервіс дуже подобається, сподіваюся, сподобається і вам. Більше інформації – в статті “Огляд сервісу SMMplanner”.

 • Hootsuite
  Автопостинг Instagram публікацій з допомогою сервісів
 • Сервіс буде не дуже зручний тим, хто не знає англійської. Але, якщо ви з ним розберетеся, не пошкодуєте. Вбудовані інструменти статистики, кросспостінг (публікації в декілька соціальних мереж) та можливість додавати кілька користувачів зроблять ведення облікового запису простим і зручним. Є 30-денний безкоштовний період. Після його закінчення вам доведеться платити щонайменше 19 доларів в місяць.

 • Kuku.io
  Автопостинг Instagram публікацій з допомогою сервісів
 • Нічого особливого про цей сервіс сказати не можу. Нічого видатного в порівнянні з іншими сервісами. Є безкоштовний тріад, який триває 14 днів. Платний період коштує 5 доларів за проект. Це суто моя особиста думка, тому дивіться інтерфейс, умови і можливості самі. Особисто мені він не дуже сподобався, тим не менш, він безпечний і надійний.

 • Сюди я віднесу кілька сервісів, так як вони виконують одну функцію. Це просування акаунтів. Також в них можна переглянути статистику, налаштувати кросспостінг і автопостинг. Загалом, це складаний ніж сммщика. І говорю я про Tooligram, Zengram, Pamagram та інші. Додавати їх скріншоти не бачу сенсу, подивіться самі.
 • Також рекомендуємо ознайомитися ще з одним вартим уваги сервісом: “Огляд сервісу SMMbox”.

  Автопостинг Instagram безкоштовно без реєстрації та СМС

  Скажіть, чи ви будете виконувати яку-небудь роботу безкоштовно? От і адміністрація сервісів автопостинга не хоче. Принаймні, з усіх сервісів, що пропонують безкоштовні послуги, я не знайшла достатньо надійного. Звичайно, в першу чергу я дивилася на дизайн сайту. І це може бути забавним: ось, ти дівчина, звичайно, ти будеш вибирати за зовнішнім виглядом, напевно, вони просто не були рожевими. Але, вибачте, коли сайт в 2018 році виглядає як ВКонтакте в перші свої місяці, це точно не викличе довіри.

  Та й логічно, що за особистого менеджера публікацій потрібно платити. Але росіяни не були б росіянами, якби не знайшли вихід з цієї ситуації.

  • Практично кожен автопостинг має безкоштовний період. Якщо ви так не хочете платити, переходити від одного сайту до іншого буде тимчасовим виходом. Але потім ви втомитеся від цього і захочете стабільності;
  • Smmplanner може запропонувати вам відносну безкоштовність. Там кожному користувачеві на місяць нараховується п’ятдесят постів. Цього вистачить на перший час, але потім, коли ваш обліковий запис стане популярнішим, одним або двома постами в день обійтися буде складно.

  Додатково про відкладений постінгу читайте матеріал “Плануємо публікації з допомогою відкладеного постингу в Instagram”.

  Отже, дорогі друзі, я вірю, що довела вам необхідність роботи з автопостингом. Це дійсно незамінна річ при роботі з популярним обліковим записом або з декількома соціальними мережами. Не скупіться і придбайте про аккаунт на одному з сайтів – воно того варто.

  Моя довідка - Корисні поради